Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Maurice de Vlaminck w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
!
Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.
Maurice de Vlaminck: kluczowe postacie
Najczęściej oglądane dzieło to Thatched Cottages at the Roadside: 2 600 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 11% wszystkich wyświetleń artysty Maurice de Vlaminck. Następnie Houses at Chatou i Bridge at Chatou. Łącznie 21 300 wizyt: 9 500 na stronie artysty, 11 800 w pracach. Liczba odbiorców rośnie: o 116% więcej wizyt w Paź 2026 niż w Wrz 2026. Miesiąc o największym natężeniu ruchu: Lip 2026 (8 900 wizyt). Języki odbiorców: angielski (28%), koreański (17%) i hiszpański (9%). Kraje odbiorców: Korea Południowa (18%), Stany Zjednoczone Ameryki (18%) i Turcja (10%). Podział odbiorców ze względu na urządzenia: urządzenia (64%), telefony (32%) i tablety (4%). Wyróżnia się jeden styl: Wyrazisty kontrast (Kontrast) generuje 33% odwiedzin, stanowiąc zaledwie 6% katalogu.
Maurice de Vlaminck: 10 najczęściej oglądanych dzieł
Ten ranking uwzględnia liczbę wyświetleń, a nie punkty w katalogu: 10 najczęściej oglądanych dzieł artysty Maurice de Vlaminck w serwisie OriginalUniqueArt.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
Jak zmienia się liczba odbiorców Maurice de Vlaminck z miesiąca na miesiąc?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Pokaż dane liczbowe
Miesiąc
Strona artysty
Strony dzieł sztuki
Lis 2025
0
0
Gru 2025
0
0
Sty 2026
0
0
Lut 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Kwi 2026
0
0
Maj 2026
0
0
Cze 2026
100
200
Lip 2026
1 300
7 600
Sie 2026
500
1 500
Wrz 2026
2 300
900
Paź 2026
5 300
1 600
Jak oglądane są dzieła Maurice de Vlaminck w ciągu roku?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Co wybiera publiczność spośród dzieł Maurice de Vlaminck?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Pokaż dane liczbowe
Klimat
Klimat
Dzieła artysty
Odwiedziny
Wyraziste
80,0%
60,8%
Ziemiste
0,0%
25,5%
Dramatyczny
20,0%
13,7%
Wydźwięk emocjonalny
Wydźwięk emocjonalny
Dzieła artysty
Odwiedziny
Pełen pasji
60,0%
39,2%
Sielski
20,0%
27,5%
Pełen energii
0,0%
13,7%
Dramatyczny
20,0%
9,8%
Tajemniczy
0,0%
5,9%
Mroczny i poważny
0,0%
3,9%
Jasność luminancji
Jasność luminancji
Dzieła artysty
Odwiedziny
Najciemniejszy
8,0%
4,2%
Miękki cień
32,0%
50,2%
Delikatna luminancja
40,0%
39,3%
Jasna luminancja
10,0%
5,0%
Rozświetlony
10,0%
1,3%
Nasycenie kolorów
Nasycenie kolorów
Dzieła artysty
Odwiedziny
Przygaszone
26,0%
7,1%
Subtelna kolorystyka
40,0%
24,3%
Umiarkowane i łagodne nasycenie
18,0%
38,1%
Wyraźne nasycenie barw
16,0%
30,5%
Żywy kolor
0,0%
0,0%
Paleta kolorów
Paleta kolorów
Dzieła artysty
Odwiedziny
Barwy ziemi
45,2%
41,8%
Ciemne tony
9,7%
31,9%
Barwy neutralne
25,8%
24,2%
Pastele
9,7%
1,1%
Natura
3,2%
1,1%
Monochromatyczna
6,5%
0,0%
Nasycenie kolorów
Nasycenie kolorów
Dzieła artysty
Odwiedziny
Monochromatyczność
32,0%
5,9%
Zrównoważony
46,0%
50,6%
Żywy i nasycony
22,0%
43,5%
Kontrast
Kontrast
Dzieła artysty
Odwiedziny
Pełen spokoju
8,0%
2,1%
Delikatny
6,0%
10,9%
Zrównoważony kontrast
10,0%
12,6%
Wyrazisty kontrast
6,0%
33,1%
Oświadczenie
70,0%
41,4%
Harmonia kolorów
Harmonia kolorów
Dzieła artysty
Odwiedziny
Niespójna paleta barw
52,0%
59,0%
Subtelnie wymieszana paleta barw
16,0%
15,5%
Zrównoważona harmonia
12,0%
12,1%
Silna spójność kolorystyczna
10,0%
12,1%
Spójna paleta barw
10,0%
1,3%
Jak najbardziej oglądane dzieła Maurice de Vlaminck prezentują się w skali roku?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Pokaż dane liczbowe
Dzieło sztuki
Lis 2025
Gru 2025
Sty 2026
Lut 2026
Mar 2026
Kwi 2026
Maj 2026
Cze 2026
Lip 2026
Sie 2026
Wrz 2026
Paź 2026
Houses at Chatou
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
700
0
Portrait of Derain
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Thatched Cottages at the Ro…
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
0
800
Bougival
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Man Smoking a Pipe
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Southampton
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Portrait of a Woman
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
The Chatou Bridge
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Banks of the Seine to Carri…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
The Girl from Rat Mort
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefony, tablety czy komputery: skąd ogląda Maurice de Vlaminck?
Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
Pokaż dane liczbowe
Urządzenie
Odwiedziny
Udostępnij
urządzenia
13 600
63,8%
telefony
6 900
32,4%
tablety
800
3,8%
Jakich języków używa odbiorcy Maurice de Vlaminck?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Pokaż dane liczbowe
Język
Odwiedziny
Udostępnij
angielski
1 800
28,1%
koreański
1 100
17,2%
hiszpański
600
9,4%
włoski
600
9,4%
turecki
600
9,4%
niemiecki
500
7,8%
Chinese
400
6,2%
polski
300
4,7%
czeski
100
1,6%
japoński
100
1,6%
Jak wyglądają dzienne wizyty u Maurice de Vlaminck oraz jakie są prognozy?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Pokaż dane liczbowe
Dzień
Odwiedziny
Śr 14 Paź
700
Czw 15 Paź
1 400
Pt 16 Paź
0
So 17 Paź
200
Nd 18 Paź
1 100
Pon 19 Paź
600
Wt 20 Paź
1 800
Śr 21 Paź
2 300
Czw 22 Paź
200
Pt 23 Paź
300
So 24 Paź
300
Nd 25 Paź
700
Pon 26 Paź
300
Wt 27 Paź
200
Śr 28 Paź
400
Czw 29 Paź
500
Pt 30 Paź
100
So 31 Paź
500
Nd 1 Lis
1 000
Pon 2 Lis
1 400
Wt 3 Lis
700
Śr 4 Lis (prognoza)
900
Czw 5 Lis (prognoza)
600
Pt 6 Lis (prognoza)
100
So 7 Lis (prognoza)
300
Nd 8 Lis (prognoza)
800
Pon 9 Lis (prognoza)
600
Wt 10 Lis (prognoza)
800
Śr 11 Lis (prognoza)
800
Czw 12 Lis (prognoza)
500
Pt 13 Lis (prognoza)
100
So 14 Lis (prognoza)
200
Nd 15 Lis (prognoza)
700
Pon 16 Lis (prognoza)
600
Wt 17 Lis (prognoza)
700
Śr 18 Lis (prognoza)
800
Czw 19 Lis (prognoza)
500
Pt 20 Lis (prognoza)
100
So 21 Lis (prognoza)
200
Nd 22 Lis (prognoza)
600
Pon 23 Lis (prognoza)
500
Wt 24 Lis (prognoza)
600
Maurice de Vlaminck: krótkie odpowiedzi
Które dzieło Maurice de Vlaminck jest najczęściej oglądane?
Thatched Cottages at the Roadside: 2 600 odwiedzin, co stanowi 11% wszystkich wyświetleń artysty Maurice de Vlaminck. Lista obejmuje miejsca aż do 10. rankingu.
Ile wizyt otrzymuje Maurice de Vlaminck?
21 300 w ciągu dwunastu miesięcy (9 500 na stronie artysty, 11 800 na stronie dzieł).
Czy odbiorcy oglądają Maurice de Vlaminck na telefonie czy na komputerze?
Na obu: urządzenia (64%), telefony (32%) i tablety (4%); urządzenia prowadzi z wynikiem 64%.
Czy Maurice de Vlaminck jest obserwowany w kilku językach?
Tak: angielski (28%), koreański (17%) i hiszpański (9%). Liderem jest angielski z wynikiem 28%.
Czy odbiorcy preferują określony rodzaj twórczości Maurice de Vlaminck?
Tak, Wyrazisty kontrast (Kontrast): 33% odwiedzin dla 6% katalogu.