Maria Laurencyn Kto ogląda

1883 – 1956

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Maria Laurencyn w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Maria Laurencyn: odbiorcy w pigułce

Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913) przyciąga najwięcej uwagi: 1 000 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 12% wszystkich wyświetleń profilu Maria Laurencyn w serwisie OriginalUniqueArt.com. Następują L'éventail (1911) i La Barque (1920). Maria Laurencyn przyciągnął 10 500 wizyt: 3 200 na stronie artysty i 7 300 w przypadku pojedynczych dzieł. Mniej odbiorców w ostatnim czasie: liczba odwiedzin spadła o 7% w porównaniu do okresu od Sie 2026 do Wrz 2026. Najbardziej intensywnym miesiącem był Lip 2026, kiedy odnotowano 5 200 wizyt. Odbiorcy oglądają na urządzenia (58%), telefony (36%) i tablety (6%). Odbiorcy preferują Jasna luminancja (Jasność luminancji): 44% wizyt w odniesieniu do 24% katalogu artysty.

10 dzieł Maria Laurencyn, które przyciągają najwięcej spojrzeń

Ranking oparty na rzeczywistych wizytach w serwisie OriginalUniqueArt.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy: 10 najczęściej otwieranych dzieł artysty Maria Laurencyn, od miejsca pierwszego.

  1. Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913) 1 Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913) 1 000 wizyt · 11,8%
  2. L'éventail (1911) 2 L'éventail (1911) 400 wizyt · 4,7%
  3. La Barque (1920) 3 La Barque (1920) 400 wizyt · 4,7%
  4. La femme-cheval (1918) 4 La femme-cheval (1918) 400 wizyt · 4,7%
  5. La vie au château (1925) 5 La vie au château (1925) 400 wizyt · 4,7%
  6. La jeune fille au palmier (1915) 6 La jeune fille au palmier (1915) 300 wizyt · 3,5%
  7. Mme André Groult née Nicole Poiret (1937) 7 Mme André Groult née Nicole Poiret (1937) 300 wizyt · 3,5%
  8. Autoportrait au chapeau (1927) 8 Autoportrait au chapeau (1927) 300 wizyt · 3,5%
  9. Fillette au chapeau bleu et noir (1914) 9 Fillette au chapeau bleu et noir (1914) 300 wizyt · 3,5%
  10. La Liseuse (1913) 10 La Liseuse (1913) 300 wizyt · 3,5%

Ilu odbiorców ogląda Maria Laurencyn każdego miesiąca?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Zobacz statystyki
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 20260100
Lip 20269004 300
Sie 20261 3001 400
Wrz 20261 0001 500

Jak często oglądane są dzieła artysty Maria Laurencyn?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Które dzieła Maria Laurencyn przyciągają najwięcej uwagi, miesiąc po miesiącu?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Zobacz statystyki
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
La jeune fille au palmier (…00000000030000
Corbeille de Fruits (1908)000000000000
Femme au turban (1922)000000000000
Autoportrait (1905)000000000000
Le cheval noir ou La promen…000000000000
Paysage (1905)000000000000
Jean royère (1908)000000000000
The Amazon000000000000
La Femme au chapeau à plume…00000000010000
Tête de Jeune Fille (1909)000000000000

Z jakich urządzeń korzystają ludzie, aby oglądać Maria Laurencyn?

Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Zobacz statystyki
UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
urządzenia6 10058,1%
telefony3 80036,2%
tablety6005,7%

W jakich językach obserwują Maria Laurencyn?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Zobacz statystyki
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
francuski80061,5%
hiszpański20015,4%
duński1007,7%
koreański1007,7%
Chinese1007,7%

Ilu odbiorców ogląda Maria Laurencyn każdego dnia i jakich wyników można się spodziewać?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Zobacz statystyki
DzieńOdwiedziny
Pon 21 Wrz0
Wt 22 Wrz0
Śr 23 Wrz200
Czw 24 Wrz300
Pt 25 Wrz100
So 26 Wrz200
Nd 27 Wrz200
Pon 28 Wrz400
Wt 29 Wrz100
Śr 30 Wrz0
Czw 1 Paź0
Pt 2 Paź1 000
So 3 Paź0
Nd 4 Paź300
Pon 5 Paź0
Wt 6 Paź0
Śr 7 Paź400
Czw 8 Paź200
Pt 9 Paź400
So 10 Paź700
Nd 11 Paź100
Pon 12 Paź (prognoza)200
Wt 13 Paź (prognoza)0
Śr 14 Paź (prognoza)300
Czw 15 Paź (prognoza)200
Pt 16 Paź (prognoza)700
So 17 Paź (prognoza)400
Nd 18 Paź (prognoza)300
Pon 19 Paź (prognoza)200
Wt 20 Paź (prognoza)100
Śr 21 Paź (prognoza)300
Czw 22 Paź (prognoza)300
Pt 23 Paź (prognoza)800
So 24 Paź (prognoza)500
Nd 25 Paź (prognoza)300
Pon 26 Paź (prognoza)200
Wt 27 Paź (prognoza)100
Śr 28 Paź (prognoza)300
Czw 29 Paź (prognoza)300
Pt 30 Paź (prognoza)900
So 31 Paź (prognoza)500
Nd 1 Lis (prognoza)300

Pytania o Maria Laurencyn

Które dzieła Maria Laurencyn przyciągają największą uwagę?

Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913), z 1 000 odwiedzinami (12% wszystkich wyświetleń Maria Laurencyn). Powyższy ranking zawiera 10 dzieł.

Ilu widzów ogląda Maria Laurencyn na OriginalUniqueArt.com?

10 500 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 3 200 na stronie artysty i 7 300 w przypadku pojedynczych dzieł.

Na jakich urządzeniach ludzie oglądają Maria Laurencyn?

Oglądają Maria Laurencyn na urządzeniach urządzenia (58%), telefony (36%) i tablety (6%); urządzenia urządzenia stanowią 58% wszystkich wizyt.

Jakie prace Maria Laurencyn są najbardziej lubiane przez odbiorców?

Jasna luminancja (Jasność luminancji): 44% odwiedzin, przy 24% w katalogu.