Lucas Cranach Starszy Kto ogląda

1472 – 1553

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Lucas Cranach Starszy w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Lucas Cranach Starszy: odbiorcy w pigułce

Adam i Ewę przyciąga najwięcej uwagi: 3 300 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 7% wszystkich wyświetleń profilu Lucas Cranach Starszy w serwisie OriginalUniqueArt.com. Następują Adam i Eva i Judit z głową Holofernesa. Lucas Cranach Starszy przyciągnął 47 300 wizyt: 6 800 na stronie artysty i 40 500 w przypadku pojedynczych dzieł. Coraz więcej odbiorców każdego miesiąca: liczba odwiedzin wzrosła o 119% w okresie od Sie 2026 do Wrz 2026. Najbardziej intensywnym miesiącem był Lip 2026, kiedy odnotowano 29 100 wizyt. Odbiorcy czytają w angielski (32%), portugalski (11%) i rosyjski (11%). Odbiorcy oglądają na urządzenia (83%), telefony (14%) i tablety (3%). Odbiorcy preferują Miękki cień (Jasność luminancji): 57% wizyt w odniesieniu do 30% katalogu artysty.

10 dzieł Lucas Cranach Starszy, które przyciągają najwięcej spojrzeń

Ranking oparty na rzeczywistych wizytach w serwisie OriginalUniqueArt.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy: 10 najczęściej otwieranych dzieł artysty Lucas Cranach Starszy, od miejsca pierwszego.

  1. Adam i Ewę 1 Adam i Ewę, 1531 3 300 wizyt · 7,4%
  2. Adam i Eva 2 Adam i Eva, 1530 2 000 wizyt · 4,5%
  3. Judit z głową Holofernesa 3 Judit z głową Holofernesa, 1530 1 900 wizyt · 4,3%
  4. The Golden Age 4 The Golden Age, 1530 1 400 wizyt · 3,2%
  5. Law and Grace 5 Law and Grace, 1529 1 200 wizyt · 2,7%
  6. Adam and Eve 6 Adam and Eve, 1525 1 100 wizyt · 2,5%
  7. Wenus stojąca w krajobrazie 7 Wenus stojąca w krajobrazie, 1529 900 wizyt · 2,0%
  8. Polowanie na jeleni elektora Fryderyka III Śmiałego 8 Polowanie na jeleni elektora Fryderyka III Śmiałego, 1529 800 wizyt · 1,8%
  9. The Paradise 9 The Paradise, 1530 700 wizyt · 1,6%
  10. Portrait of Johann Friedrich the Magnanimous 10 Portrait of Johann Friedrich the Magnanimous, 1509 700 wizyt · 1,6%

Ilu odbiorców ogląda Lucas Cranach Starszy każdego miesiąca?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Zobacz statystyki
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 20262001 400
Lip 20262 00027 100
Sie 20264004 800
Wrz 20264 2007 200

Jak często oglądane są dzieła artysty Lucas Cranach Starszy?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Które dzieła Lucas Cranach Starszy przyciągają najwięcej uwagi, miesiąc po miesiącu?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Zobacz statystyki
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Adam i Ewę0000000001 3006001 300
Judit z głową Holofernesa00000000100700200800
Polowanie na jeleni elektor…00000000080000
Adam i Eva000000000500600800
Wenus stojąca w krajobrazie000000000300200200
Adam and Eve0000000008000200
Madonna and Child00000000030000
The Paradise0000000006001000
Lukas Spielhausen000000000000
Cupid complaining to Venus.00000000060000

Z jakich urządzeń korzystają ludzie, aby oglądać Lucas Cranach Starszy?

Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Zobacz statystyki
UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
urządzenia39 30083,1%
telefony6 60014,0%
tablety1 4003,0%

W jakich językach obserwują Lucas Cranach Starszy?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Zobacz statystyki
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
angielski1 80032,1%
portugalski60010,7%
rosyjski60010,7%
hiszpański3005,4%
włoski3005,4%
arabski2003,6%
bułgarski2003,6%
francuski2003,6%
słowacki2003,6%
szwedzki2003,6%

Ilu odbiorców ogląda Lucas Cranach Starszy każdego dnia i jakich wyników można się spodziewać?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Zobacz statystyki
DzieńOdwiedziny
Śr 23 Wrz1 000
Czw 24 Wrz800
Pt 25 Wrz800
So 26 Wrz300
Nd 27 Wrz400
Pon 28 Wrz500
Wt 29 Wrz1 100
Śr 30 Wrz500
Czw 1 Paź900
Pt 2 Paź400
So 3 Paź200
Nd 4 Paź1 000
Pon 5 Paź1 200
Wt 6 Paź500
Śr 7 Paź1 100
Czw 8 Paź1 100
Pt 9 Paź1 100
So 10 Paź300
Nd 11 Paź300
Pon 12 Paź1 600
Wt 13 Paź200
Śr 14 Paź (prognoza)1 000
Czw 15 Paź (prognoza)1 100
Pt 16 Paź (prognoza)900
So 17 Paź (prognoza)300
Nd 18 Paź (prognoza)700
Pon 19 Paź (prognoza)1 300
Wt 20 Paź (prognoza)700
Śr 21 Paź (prognoza)1 100
Czw 22 Paź (prognoza)1 200
Pt 23 Paź (prognoza)1 000
So 24 Paź (prognoza)300
Nd 25 Paź (prognoza)700
Pon 26 Paź (prognoza)1 400
Wt 27 Paź (prognoza)700
Śr 28 Paź (prognoza)1 100
Czw 29 Paź (prognoza)1 200
Pt 30 Paź (prognoza)1 000
So 31 Paź (prognoza)300
Nd 1 Lis (prognoza)700
Pon 2 Lis (prognoza)1 400
Wt 3 Lis (prognoza)800

Pytania o Lucas Cranach Starszy

Które dzieła Lucas Cranach Starszy przyciągają największą uwagę?

Adam i Ewę, z 3 300 odwiedzinami (7% wszystkich wyświetleń Lucas Cranach Starszy). Powyższy ranking zawiera 10 dzieł.

Ilu widzów ogląda Lucas Cranach Starszy na OriginalUniqueArt.com?

47 300 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 6 800 na stronie artysty i 40 500 w przypadku pojedynczych dzieł.

Na jakich urządzeniach ludzie oglądają Lucas Cranach Starszy?

Oglądają Lucas Cranach Starszy na urządzeniach urządzenia (83%), telefony (14%) i tablety (3%); urządzenia urządzenia stanowią 83% wszystkich wizyt.

W jakich językach obserwują Lucas Cranach Starszy?

W językach: angielski (32%), portugalski (11%) i rosyjski (11%). Liderem jest angielski z wynikiem 32%.

Jakie prace Lucas Cranach Starszy są najbardziej lubiane przez odbiorców?

Miękki cień (Jasność luminancji): 57% odwiedzin, przy 30% w katalogu.