Karl Blossfeldt Spojrzenie na dzieło

1865 – 1932

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Karl Blossfeldt w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Karl Blossfeldt: co pokazuje rok wizyt

Art Forms in Nature 65 to najczęściej oglądane dzieło: 200 wizyt w ciągu roku, co stanowi 12% całej uwagi poświęconej artyście Karl Blossfeldt. Następują po nim Art Forms in Nature 102 i Art Forms in Nature 45. Strona artysty otrzymała 200 odwiedzin, a prace 1 500: łącznie 1 700 odwiedzin. Uwaga wzrosła o 50% w porównaniu do okresu od Sie 2026 do Wrz 2026. Najbardziej intensywnym miesiącem był Lip 2026, kiedy odnotowano 1 100 wizyt. Preferują Jasna luminancja (Jasność luminancji): 24% wizyt w stosunku do 10% katalogu.

10 najczęściej oglądanych dzieł artysty Karl Blossfeldt

Każdy ranking odzwierciedla liczbę wizyt na OriginalUniqueArt.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy; 1. miejsce zajmuje najbardziej odwiedzane dzieło Karl Blossfeldt.

  1. Art Forms in Nature 65 1 Art Forms in Nature 65, 1928 200 wizyt · 11,8%
  2. Art Forms in Nature 102 2 Art Forms in Nature 102, 1928 200 wizyt · 11,8%
  3. Art Forms in Nature 45 3 Art Forms in Nature 45, 1928 200 wizyt · 11,8%
  4. Art Forms in Nature 87 4 Art Forms in Nature 87, 1928 200 wizyt · 11,8%
  5. Art Forms in Nature 100 5 Art Forms in Nature 100, 1928 100 wizyt · 5,9%
  6. Art Forms in Nature 114 6 Art Forms in Nature 114, 1928 100 wizyt · 5,9%
  7. Art Forms in Nature 12 7 Art Forms in Nature 12, 1928 100 wizyt · 5,9%
  8. Art Forms in Nature 74 8 Art Forms in Nature 74, 1928 100 wizyt · 5,9%
  9. Art Forms in Nature 47 9 Art Forms in Nature 47, 1928 100 wizyt · 5,9%
  10. Art Forms in Nature 10 10 Art Forms in Nature 10, 1928 100 wizyt · 5,9%

Kiedy ludzie odwiedzają stronę Karl Blossfeldt?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Dane w tabeli
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 20260100
Lip 2026200900
Sie 20260200
Wrz 20260300

Kiedy można zobaczyć prace Karl Blossfeldt?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Jakie dzieła Karl Blossfeldt były najczęściej oglądane miesiąc po miesiącu?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Dane w tabeli
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Allium ostrowskianum, Knobl…000000000000
Art Forms in Nature 113000000000000
Art Forms in Nature 99000000000000
Art Forms in Nature 108000000000000
Art Forms in Nature 115000000000000
Art Forms in Nature 117000000000000
Art Forms in Nature 4000000000000
Art Forms in Nature 109000000000000
Art Forms in Nature 120000000000000
Art Forms in Nature 118000000000000

W jakich językach obserwuje Karl Blossfeldt?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Dane w tabeli
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
niemiecki100100,0%

Ile dziennie odwiedzin ma Karl Blossfeldt i co dalej?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Dane w tabeli
DzieńOdwiedziny
Czw 24 Wrz0
Pt 25 Wrz100
So 26 Wrz0
Nd 27 Wrz100
Pon 28 Wrz0
Wt 29 Wrz0
Śr 30 Wrz0
Czw 1 Paź0
Pt 2 Paź0
So 3 Paź0
Nd 4 Paź0
Pon 5 Paź0
Wt 6 Paź0
Śr 7 Paź0
Czw 8 Paź0
Pt 9 Paź0
So 10 Paź0
Nd 11 Paź0
Pon 12 Paź200
Wt 13 Paź0
Śr 14 Paź0
Czw 15 Paź (prognoza)0
Pt 16 Paź (prognoza)0
So 17 Paź (prognoza)0
Nd 18 Paź (prognoza)0
Pon 19 Paź (prognoza)100
Wt 20 Paź (prognoza)0
Śr 21 Paź (prognoza)0
Czw 22 Paź (prognoza)0
Pt 23 Paź (prognoza)0
So 24 Paź (prognoza)0
Nd 25 Paź (prognoza)0
Pon 26 Paź (prognoza)100
Wt 27 Paź (prognoza)0
Śr 28 Paź (prognoza)0
Czw 29 Paź (prognoza)0
Pt 30 Paź (prognoza)0
So 31 Paź (prognoza)0
Nd 1 Lis (prognoza)0
Pon 2 Lis (prognoza)100
Wt 3 Lis (prognoza)0
Śr 4 Lis (prognoza)0

O co ludzie pytają o Karl Blossfeldt

Które dzieło Karl Blossfeldt cieszy się największą popularnością?

Najpierw Art Forms in Nature 65 z 200 odwiedzinami, co stanowi 12% wszystkich wyświetleń. Powyżej znajduje się 10 dzieł.

Jak liczna jest społeczność Karl Blossfeldt w OriginalUniqueArt.com?

1 700 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 200 na stronie artysty, 1 500 w dziełach.

Które dzieła Karl Blossfeldt odpowiadają gustom odwiedzających?

Dzieła opisane jako Jasna luminancja (Jasność luminancji) generują 24% odwiedzin dla 10% katalogu.