O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty John Ferneley, Snr w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
John Ferneley, Snr: kluczowe postacie
Najczęściej oglądane dzieło to Portrait of Sir Henry Goodricke, 7th Baronet, clearing a fence on his grey hunter: 200 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 15% wszystkich wyświetleń artysty John Ferneley, Snr. Następnie Two Racehorses, Called 'Cock Robin' and 'Langar' i A Grey Hunter. Łącznie 1 300 wizyt: 300 na stronie artysty, 1 000 w pracach. Miesiąc o największym natężeniu ruchu: Lip 2026 (1 300 wizyt). Wyróżnia się jeden styl: Delikatna luminancja (Jasność luminancji) generuje 54% odwiedzin, stanowiąc zaledwie 32% katalogu.
John Ferneley, Snr: 9 najczęściej oglądanych dzieł
Ten ranking uwzględnia liczbę wyświetleń, a nie punkty w katalogu: 9 najczęściej oglądanych dzieł artysty John Ferneley, Snr w serwisie OriginalUniqueArt.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
-
1
Portrait of Sir Henry Goodricke, 7th Baronet, clearing a fence on his grey hunter
200 wizyt · 15,4%
-
2
Two Racehorses, Called 'Cock Robin' and 'Langar', 1834
200 wizyt · 15,4%
-
3
A Grey Hunter, 1820
200 wizyt · 15,4%
-
4
The Marriott Family
200 wizyt · 15,4%
-
5
The Bays, Manchester, 1843
100 wizyt · 7,7%
-
6
Marvel, KingFisher And The Lad, Three Hunters Belonging To William Angerstein, In A Field With His Dog Spring
100 wizyt · 7,7%
-
7
The Rossendale Hunt
100 wizyt · 7,7%
-
8
Emlius, Winter of the 1832 Derby, held by a Groom at Doncaster
100 wizyt · 7,7%
-
9
Mr. C. N. Hogg's Claxton and a Groom in a Stable
100 wizyt · 7,7%
Jak zmienia się liczba odbiorców John Ferneley, Snr z miesiąca na miesiąc?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Pokaż dane liczbowe
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Paź 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 0 |
| Lip 2026 | 300 | 1 000 |
| Sie 2026 | 0 | 0 |
| Wrz 2026 | 0 | 0 |
Jak oglądane są dzieła John Ferneley, Snr w ciągu roku?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Co wybiera publiczność spośród dzieł John Ferneley, Snr?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Pokaż dane liczbowe
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 10,6% | 0,0% |
| Miękki cień | 40,4% | 30,8% |
| Delikatna luminancja | 31,9% | 53,8% |
| Jasna luminancja | 14,9% | 15,4% |
| Rozświetlony | 2,1% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 6,4% | 0,0% |
| Subtelna kolorystyka | 21,3% | 30,8% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 40,4% | 30,8% |
| Wyraźne nasycenie barw | 29,8% | 38,5% |
| Żywy kolor | 2,1% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy ziemi | 63,6% | 61,5% |
| Ciemne tony | 22,7% | 30,8% |
| Metaliczne odcienie | 4,5% | 7,7% |
| Barwy neutralne | 6,8% | 0,0% |
| Pastele | 2,3% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 17,0% | 15,4% |
| Zrównoważony | 55,3% | 53,8% |
| Żywy i nasycony | 27,7% | 30,8% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 8,5% | 0,0% |
| Delikatny | 21,3% | 15,4% |
| Zrównoważony kontrast | 12,8% | 0,0% |
| Wyrazisty kontrast | 27,7% | 46,2% |
| Oświadczenie | 29,8% | 38,5% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 6,4% | 0,0% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 4,3% | 0,0% |
| Zrównoważona harmonia | 12,8% | 7,7% |
| Silna spójność kolorystyczna | 40,4% | 46,2% |
| Spójna paleta barw | 36,2% | 46,2% |
Jak najbardziej oglądane dzieła John Ferneley, Snr prezentują się w skali roku?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Pokaż dane liczbowe
| Dzieło sztuki | Paź 2025 | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The 4th Royal Irish Dragoon… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Playmate | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mr George Marriott On His B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Troop Sergeant Major, the 7… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Bays, Manchester | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Chestnut Racehorse Called… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| of champions | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lieutenant Colonel Arthur B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Saddled Bay Hunter In A S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lieutenant Colonel Arthur B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakich języków używa odbiorcy John Ferneley, Snr?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Jak wyglądają dzienne wizyty u John Ferneley, Snr oraz jakie są prognozy?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Pokaż dane liczbowe
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Pon 21 Wrz | 0 |
| Wt 22 Wrz | 0 |
| Śr 23 Wrz | 0 |
| Czw 24 Wrz | 0 |
| Pt 25 Wrz | 0 |
| So 26 Wrz | 0 |
| Nd 27 Wrz | 0 |
| Pon 28 Wrz | 0 |
| Wt 29 Wrz | 0 |
| Śr 30 Wrz | 0 |
| Czw 1 Paź | 0 |
| Pt 2 Paź | 0 |
| So 3 Paź | 0 |
| Nd 4 Paź | 0 |
| Pon 5 Paź | 0 |
| Wt 6 Paź | 0 |
| Śr 7 Paź | 0 |
| Czw 8 Paź | 0 |
| Pt 9 Paź | 100 |
| So 10 Paź | 0 |
| Nd 11 Paź | 0 |
| Pon 12 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 13 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 14 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 15 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 16 Paź (prognoza) | 100 |
| So 17 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 18 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 20 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 21 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 22 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 23 Paź (prognoza) | 200 |
| So 24 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 25 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 27 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 28 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 29 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 30 Paź (prognoza) | 200 |
| So 31 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 1 Lis (prognoza) | 0 |
John Ferneley, Snr: krótkie odpowiedzi
Które dzieło John Ferneley, Snr jest najczęściej oglądane?
- Portrait of Sir Henry Goodricke, 7th Baronet, clearing a fence on his grey hunter: 200 odwiedzin, co stanowi 15% wszystkich wyświetleń artysty John Ferneley, Snr. Lista obejmuje miejsca aż do 9. rankingu.
Ile wizyt otrzymuje John Ferneley, Snr?
- 1 300 w ciągu dwunastu miesięcy (300 na stronie artysty, 1 000 na stronie dzieł).
Czy odbiorcy preferują określony rodzaj twórczości John Ferneley, Snr?
- Tak, Delikatna luminancja (Jasność luminancji): 54% odwiedzin dla 32% katalogu.