O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Hugues Merle w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Hugues Merle: odbiorcy w pigułce
The Lunatic Of Étretat przyciąga najwięcej uwagi: 3 600 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 34% wszystkich wyświetleń profilu Hugues Merle w serwisie OriginalUniqueArt.com. Następują The Lunatic of Etretat i Ruth In The Fields. Hugues Merle przyciągnął 10 700 wizyt: 2 400 na stronie artysty i 8 300 w przypadku pojedynczych dzieł. Coraz więcej odbiorców każdego miesiąca: liczba odwiedzin wzrosła o 84% w okresie od Sie 2026 do Wrz 2026. Najbardziej intensywnym miesiącem był Lip 2026, kiedy odnotowano 5 300 wizyt. Odbiorcy oglądają na telefony (50%), urządzenia (43%) i tablety (7%). Odbiorcy preferują Silna spójność kolorystyczna (Harmonia kolorów): 90% wizyt w odniesieniu do 50% katalogu artysty.
10 dzieł Hugues Merle, które przyciągają najwięcej spojrzeń
Ranking oparty na rzeczywistych wizytach w serwisie OriginalUniqueArt.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy: 10 najczęściej otwieranych dzieł artysty Hugues Merle, od miejsca pierwszego.
-
1
The Lunatic Of Étretat
3 600 wizyt · 34,3%
-
2
The Lunatic of Etretat
3 500 wizyt · 33,3%
-
3
Ruth In The Fields
700 wizyt · 6,7%
-
4
Mary Magdalene In The Cave
600 wizyt · 5,7%
-
5
Children Playing in a Park, 1860
400 wizyt · 3,8%
-
6
The Poor Mother
300 wizyt · 2,9%
-
7
Young girl with spaniel
200 wizyt · 1,9%
-
8
Carmella, Poor Fool
200 wizyt · 1,9%
-
9
The Neapolitan Girl
100 wizyt · 1,0%
-
10
A Portrait Of A Woman
100 wizyt · 1,0%
Ilu odbiorców ogląda Hugues Merle każdego miesiąca?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Zobacz statystyki
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Paź 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 0 |
| Lip 2026 | 1 300 | 4 000 |
| Sie 2026 | 0 | 1 900 |
| Wrz 2026 | 1 100 | 2 400 |
Jak często oglądane są dzieła artysty Hugues Merle?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Jakie dzieła wybierają obserwatorzy Hugues Merle?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Zobacz statystyki
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 40,0% | 46,7% |
| Miękki cień | 36,0% | 41,9% |
| Delikatna luminancja | 18,0% | 4,8% |
| Jasna luminancja | 6,0% | 6,7% |
| Rozświetlony | 0,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 40,0% | 37,1% |
| Subtelna kolorystyka | 38,0% | 50,5% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 18,0% | 4,8% |
| Wyraźne nasycenie barw | 4,0% | 7,6% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy ziemi | 84,9% | 99,0% |
| Ciemne tony | 9,1% | 1,0% |
| Barwy neutralne | 6,1% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 50,0% | 81,0% |
| Zrównoważony | 46,0% | 11,4% |
| Żywy i nasycony | 4,0% | 7,6% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 2,0% | 0,0% |
| Delikatny | 12,0% | 4,8% |
| Zrównoważony kontrast | 4,0% | 0,9% |
| Wyrazisty kontrast | 22,0% | 8,6% |
| Oświadczenie | 60,0% | 85,7% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 8,0% | 0,9% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 14,0% | 2,9% |
| Zrównoważona harmonia | 8,0% | 0,9% |
| Silna spójność kolorystyczna | 50,0% | 89,5% |
| Spójna paleta barw | 20,0% | 5,7% |
Które dzieła Hugues Merle przyciągają najwięcej uwagi, miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Zobacz statystyki
| Dzieło sztuki | Paź 2025 | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Lunatic of Etretat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 300 | 500 | 1 000 |
| The Lunatic Of Étretat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 100 | 1 000 | 1 000 |
| Children Playing in a Park | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Neapolitan Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Portrait Of A Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mary Magdalene In The Cave | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 200 |
| Les Orphelines | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Maternal Love | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Poor Mother | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Maternal Affection | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Z jakich urządzeń korzystają ludzie, aby oglądać Hugues Merle?
Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
Zobacz statystyki
| Urządzenie | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| telefony | 5 400 | 50,5% |
| urządzenia | 4 600 | 43,0% |
| tablety | 700 | 6,5% |
W jakich językach obserwują Hugues Merle?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Zobacz statystyki
| Język | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| angielski | 500 | 45,5% |
| hiszpański | 300 | 27,3% |
| francuski | 100 | 9,1% |
| portugalski | 100 | 9,1% |
| rosyjski | 100 | 9,1% |
Ilu odbiorców ogląda Hugues Merle każdego dnia i jakich wyników można się spodziewać?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Zobacz statystyki
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Czw 24 Wrz | 0 |
| Pt 25 Wrz | 0 |
| So 26 Wrz | 0 |
| Nd 27 Wrz | 0 |
| Pon 28 Wrz | 0 |
| Wt 29 Wrz | 600 |
| Śr 30 Wrz | 400 |
| Czw 1 Paź | 100 |
| Pt 2 Paź | 100 |
| So 3 Paź | 0 |
| Nd 4 Paź | 100 |
| Pon 5 Paź | 200 |
| Wt 6 Paź | 100 |
| Śr 7 Paź | 200 |
| Czw 8 Paź | 300 |
| Pt 9 Paź | 200 |
| So 10 Paź | 100 |
| Nd 11 Paź | 200 |
| Pon 12 Paź | 0 |
| Wt 13 Paź | 300 |
| Śr 14 Paź | 200 |
| Czw 15 Paź (prognoza) | 200 |
| Pt 16 Paź (prognoza) | 100 |
| So 17 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 18 Paź (prognoza) | 100 |
| Pon 19 Paź (prognoza) | 100 |
| Wt 20 Paź (prognoza) | 500 |
| Śr 21 Paź (prognoza) | 400 |
| Czw 22 Paź (prognoza) | 200 |
| Pt 23 Paź (prognoza) | 100 |
| So 24 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 25 Paź (prognoza) | 100 |
| Pon 26 Paź (prognoza) | 100 |
| Wt 27 Paź (prognoza) | 500 |
| Śr 28 Paź (prognoza) | 400 |
| Czw 29 Paź (prognoza) | 200 |
| Pt 30 Paź (prognoza) | 200 |
| So 31 Paź (prognoza) | 100 |
| Nd 1 Lis (prognoza) | 200 |
| Pon 2 Lis (prognoza) | 100 |
| Wt 3 Lis (prognoza) | 500 |
| Śr 4 Lis (prognoza) | 400 |
Pytania o Hugues Merle
Które dzieła Hugues Merle przyciągają największą uwagę?
- The Lunatic Of Étretat, z 3 600 odwiedzinami (34% wszystkich wyświetleń Hugues Merle). Powyższy ranking zawiera 10 dzieł.
Ilu widzów ogląda Hugues Merle na OriginalUniqueArt.com?
- 10 700 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 2 400 na stronie artysty i 8 300 w przypadku pojedynczych dzieł.
Na jakich urządzeniach ludzie oglądają Hugues Merle?
- Oglądają Hugues Merle na urządzeniach telefony (50%), urządzenia (43%) i tablety (7%); urządzenia telefony stanowią 50% wszystkich wizyt.
Jakie prace Hugues Merle są najbardziej lubiane przez odbiorców?
- Silna spójność kolorystyczna (Harmonia kolorów): 90% odwiedzin, przy 50% w katalogu.