O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Gunnar Berndtson w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Gunnar Berndtson: co pokazuje rok wizyt
Eva Aminoffin Muotokuva to najczęściej oglądane dzieło: 400 wizyt w ciągu roku, co stanowi 15% całej uwagi poświęconej artyście Gunnar Berndtson. Następują po nim Tytön muotokuva i Kulosaaren Salmi. Strona artysty otrzymała 200 odwiedzin, a prace 2 500: łącznie 2 700 odwiedzin. Uwaga spadła o 50% w porównaniu do okresu od Sie 2026 do Wrz 2026. Najbardziej intensywnym miesiącem był Lip 2026, kiedy odnotowano 2 400 wizyt. Preferują Subtelna kolorystyka (Nasycenie kolorów): 73% wizyt w stosunku do 54% katalogu.
10 najczęściej oglądanych dzieł artysty Gunnar Berndtson
Każdy ranking odzwierciedla liczbę wizyt na OriginalUniqueArt.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy; 1. miejsce zajmuje najbardziej odwiedzane dzieło Gunnar Berndtson.
-
1
Eva Aminoffin Muotokuva
400 wizyt · 15,4%
-
2
Tytön muotokuva
400 wizyt · 15,4%
-
3
Kulosaaren Salmi
300 wizyt · 11,5%
-
4
Kesä
300 wizyt · 11,5%
-
5
Taiteentuntijoita Louvressa
200 wizyt · 7,7%
-
6
Maisema Pernajan Fantsnäsistä
100 wizyt · 3,8%
-
7
Kyllä - Ei, Lepohetki Ateljeessa
100 wizyt · 3,8%
-
8
Portrait of a young lady in a white dress
100 wizyt · 3,8%
-
9
Lohenpyynti, Langinkoski
100 wizyt · 3,8%
-
10
Ikkunassa Kuhertelua
100 wizyt · 3,8%
Kiedy ludzie odwiedzają stronę Gunnar Berndtson?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Dane w tabeli
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Paź 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 0 |
| Lip 2026 | 200 | 2 200 |
| Sie 2026 | 0 | 200 |
| Wrz 2026 | 0 | 100 |
Kiedy można zobaczyć prace Gunnar Berndtson?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Co wybierają odwiedzający spośród dzieł Gunnar Berndtson?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Dane w tabeli
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 14,3% | 7,7% |
| Miękki cień | 28,6% | 15,4% |
| Delikatna luminancja | 39,3% | 57,7% |
| Jasna luminancja | 17,9% | 19,2% |
| Rozświetlony | 0,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 17,9% | 15,4% |
| Subtelna kolorystyka | 53,6% | 73,1% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 28,6% | 11,5% |
| Wyraźne nasycenie barw | 0,0% | 0,0% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 21,4% | 15,4% |
| Zrównoważony | 64,3% | 80,8% |
| Żywy i nasycony | 14,3% | 3,9% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 3,6% | 3,9% |
| Delikatny | 7,1% | 3,9% |
| Zrównoważony kontrast | 7,1% | 3,9% |
| Wyrazisty kontrast | 10,7% | 15,4% |
| Oświadczenie | 71,4% | 73,1% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 14,3% | 19,2% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 14,3% | 7,7% |
| Zrównoważona harmonia | 10,7% | 23,1% |
| Silna spójność kolorystyczna | 57,1% | 50,0% |
| Spójna paleta barw | 3,6% | 0,0% |
Jakie dzieła Gunnar Berndtson były najczęściej oglądane miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Dane w tabeli
| Dzieło sztuki | Paź 2025 | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Bride | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hänen Nimensä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Almée, an Egyptian Dancer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kamarimusiikkia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a young lady in… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Almée, Egyptiläinen Tanssij… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lohenpyynti, Langinkoski | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Gösta Philip Armfelt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sakkia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eero Järnefelt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
W jakich językach obserwuje Gunnar Berndtson?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Ile dziennie odwiedzin ma Gunnar Berndtson i co dalej?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Dane w tabeli
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Pon 21 Wrz | 0 |
| Wt 22 Wrz | 0 |
| Śr 23 Wrz | 0 |
| Czw 24 Wrz | 0 |
| Pt 25 Wrz | 0 |
| So 26 Wrz | 0 |
| Nd 27 Wrz | 0 |
| Pon 28 Wrz | 0 |
| Wt 29 Wrz | 0 |
| Śr 30 Wrz | 0 |
| Czw 1 Paź | 0 |
| Pt 2 Paź | 0 |
| So 3 Paź | 0 |
| Nd 4 Paź | 0 |
| Pon 5 Paź | 0 |
| Wt 6 Paź | 0 |
| Śr 7 Paź | 0 |
| Czw 8 Paź | 0 |
| Pt 9 Paź | 0 |
| So 10 Paź | 0 |
| Nd 11 Paź | 0 |
| Pon 12 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 13 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 14 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 15 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 16 Paź (prognoza) | 0 |
| So 17 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 18 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 20 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 21 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 22 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 23 Paź (prognoza) | 0 |
| So 24 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 25 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 27 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 28 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 29 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 30 Paź (prognoza) | 0 |
| So 31 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 1 Lis (prognoza) | 0 |
O co ludzie pytają o Gunnar Berndtson
Które dzieło Gunnar Berndtson cieszy się największą popularnością?
- Najpierw Eva Aminoffin Muotokuva z 400 odwiedzinami, co stanowi 15% wszystkich wyświetleń. Powyżej znajduje się 10 dzieł.
Jak liczna jest społeczność Gunnar Berndtson w OriginalUniqueArt.com?
- 2 700 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 200 na stronie artysty, 2 500 w dziełach.
Które dzieła Gunnar Berndtson odpowiadają gustom odwiedzających?
- Dzieła opisane jako Subtelna kolorystyka (Nasycenie kolorów) generują 73% odwiedzin dla 54% katalogu.