Fernando Cueto Amorsolo Odbiorcy i najważniejsze dzieła

1892 – 1972

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Fernando Cueto Amorsolo w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Fernando Cueto Amorsolo: kluczowe postacie

Najczęściej oglądane dzieło to Harvesting: 600 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 24% wszystkich wyświetleń artysty Fernando Cueto Amorsolo. Następnie Landscape i Village Gathering. Łącznie 2 400 wizyt: 500 na stronie artysty, 1 900 w pracach. Liczba odbiorców maleje: o 100% mniej wizyt w Wrz 2026 niż w Sie 2026. Miesiąc o największym natężeniu ruchu: Lip 2026 (1 600 wizyt). Wyróżnia się jeden styl: Delikatny (Kontrast) generuje 96% odwiedzin, stanowiąc zaledwie 71% katalogu.

Fernando Cueto Amorsolo: 6 najczęściej oglądanych dzieł

Ten ranking uwzględnia liczbę wyświetleń, a nie punkty w katalogu: 6 najczęściej oglądanych dzieł artysty Fernando Cueto Amorsolo w serwisie OriginalUniqueArt.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

  1. Harvesting 1 Harvesting 600 wizyt · 24,0%
  2. Landscape 2 Landscape 600 wizyt · 24,0%
  3. Village Gathering 3 Village Gathering 500 wizyt · 20,0%
  4. Washing By The River 4 Washing By The River 400 wizyt · 16,0%
  5. Village Landscape 5 Village Landscape 300 wizyt · 12,0%
  6. Sabong (Cockfighting) 6 Sabong (Cockfighting) 100 wizyt · 4,0%

Jak zmienia się liczba odbiorców Fernando Cueto Amorsolo z miesiąca na miesiąc?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Pokaż dane liczbowe
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 202600
Lip 20263001 300
Sie 2026200600
Wrz 202600

Jak oglądane są dzieła Fernando Cueto Amorsolo w ciągu roku?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Jak najbardziej oglądane dzieła Fernando Cueto Amorsolo prezentują się w skali roku?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Pokaż dane liczbowe
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Village Gathering0000000001003000
Sabong (Cockfighting)00000000010000
Harvesting0000000004002000
Washing By The River00000000030000
Landscape00000000040000
Bathing by the River000000000000
Village Landscape00000000001000

Jakich języków używa odbiorcy Fernando Cueto Amorsolo?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Jak wyglądają dzienne wizyty u Fernando Cueto Amorsolo oraz jakie są prognozy?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Pokaż dane liczbowe
DzieńOdwiedziny
Wt 29 Wrz0
Śr 30 Wrz0
Czw 1 Paź0
Pt 2 Paź0
So 3 Paź0
Nd 4 Paź700
Pon 5 Paź0
Wt 6 Paź0
Śr 7 Paź0
Czw 8 Paź0
Pt 9 Paź0
So 10 Paź0
Nd 11 Paź0
Pon 12 Paź100
Wt 13 Paź0
Śr 14 Paź100
Czw 15 Paź0
Pt 16 Paź100
So 17 Paź0
Nd 18 Paź0
Pon 19 Paź100
Wt 20 Paź (prognoza)0
Śr 21 Paź (prognoza)0
Czw 22 Paź (prognoza)0
Pt 23 Paź (prognoza)0
So 24 Paź (prognoza)0
Nd 25 Paź (prognoza)100
Pon 26 Paź (prognoza)0
Wt 27 Paź (prognoza)0
Śr 28 Paź (prognoza)0
Czw 29 Paź (prognoza)0
Pt 30 Paź (prognoza)0
So 31 Paź (prognoza)0
Nd 1 Lis (prognoza)0
Pon 2 Lis (prognoza)0
Wt 3 Lis (prognoza)0
Śr 4 Lis (prognoza)0
Czw 5 Lis (prognoza)0
Pt 6 Lis (prognoza)0
So 7 Lis (prognoza)0
Nd 8 Lis (prognoza)0
Pon 9 Lis (prognoza)0

Fernando Cueto Amorsolo: krótkie odpowiedzi

Które dzieło Fernando Cueto Amorsolo jest najczęściej oglądane?

Harvesting: 600 odwiedzin, co stanowi 24% wszystkich wyświetleń artysty Fernando Cueto Amorsolo. Lista obejmuje miejsca aż do 6. rankingu.

Ile wizyt otrzymuje Fernando Cueto Amorsolo?

2 400 w ciągu dwunastu miesięcy (500 na stronie artysty, 1 900 na stronie dzieł).

Czy odbiorcy preferują określony rodzaj twórczości Fernando Cueto Amorsolo?

Tak, Delikatny (Kontrast): 96% odwiedzin dla 71% katalogu.