O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Émile Munier w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Émile Munier: co pokazuje rok wizyt
On the beach to najczęściej oglądane dzieło: 400 wizyt w ciągu roku, co stanowi 7% całej uwagi poświęconej artyście Émile Munier. Następują po nim portrait de marie louise i Lunch on the Steps. Strona artysty otrzymała 1 400 odwiedzin, a prace 5 100: łącznie 6 500 odwiedzin. Uwaga spadła o 58% w porównaniu do okresu od Sie 2026 do Wrz 2026. Najbardziej intensywnym miesiącem był Lip 2026, kiedy odnotowano 4 500 wizyt. Oglądający na urządzenia (83%) i telefony (17%). Preferują Subtelna kolorystyka (Nasycenie kolorów): 61% wizyt w stosunku do 44% katalogu.
10 najczęściej oglądanych dzieł artysty Émile Munier
Każdy ranking odzwierciedla liczbę wizyt na OriginalUniqueArt.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy; 1. miejsce zajmuje najbardziej odwiedzane dzieło Émile Munier.
-
1
On the beach
400 wizyt · 7,4%
-
2
portrait de marie louise, 1880
300 wizyt · 5,6%
-
3
Lunch on the Steps
300 wizyt · 5,6%
-
4
Childhood Friends
300 wizyt · 5,6%
-
5
The Young Farmers
300 wizyt · 5,6%
-
6
Anges Gardiens (Guardian Angels)
300 wizyt · 5,6%
-
7
A Tender Embrace, 1887
200 wizyt · 3,7%
-
8
1 les confitures, 1891
200 wizyt · 3,7%
-
9
Farm Girl with her Pet Billy Goat
200 wizyt · 3,7%
-
10
A Happy Family
200 wizyt · 3,7%
Kiedy ludzie odwiedzają stronę Émile Munier?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Dane w tabeli
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Paź 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 300 |
| Lip 2026 | 900 | 3 600 |
| Sie 2026 | 200 | 1 000 |
| Wrz 2026 | 300 | 200 |
Kiedy można zobaczyć prace Émile Munier?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Co wybierają odwiedzający spośród dzieł Émile Munier?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Dane w tabeli
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 30,0% | 24,1% |
| Miękki cień | 36,0% | 44,4% |
| Delikatna luminancja | 26,0% | 18,5% |
| Jasna luminancja | 2,0% | 3,7% |
| Rozświetlony | 6,0% | 9,3% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 22,0% | 20,4% |
| Subtelna kolorystyka | 44,0% | 61,1% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 30,0% | 18,5% |
| Wyraźne nasycenie barw | 2,0% | 0,0% |
| Żywy kolor | 2,0% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy ziemi | 80,5% | 76,1% |
| Barwy neutralne | 9,8% | 17,4% |
| Monochromatyczna | 4,9% | 6,5% |
| Ciemne tony | 4,9% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 44,0% | 38,9% |
| Zrównoważony | 52,0% | 61,1% |
| Żywy i nasycony | 4,0% | 0,0% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 8,0% | 9,3% |
| Delikatny | 14,0% | 9,3% |
| Zrównoważony kontrast | 14,0% | 11,1% |
| Wyrazisty kontrast | 10,0% | 13,0% |
| Oświadczenie | 54,0% | 57,4% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 2,0% | 5,6% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 14,0% | 7,4% |
| Zrównoważona harmonia | 14,0% | 13,0% |
| Silna spójność kolorystyczna | 46,0% | 40,7% |
| Spójna paleta barw | 24,0% | 33,3% |
Jakie dzieła Émile Munier były najczęściej oglądane miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Dane w tabeli
| Dzieło sztuki | Paź 2025 | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Young Girl with Lamb | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Young Girl with Lamb | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a young girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Priére (Prayer) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Tender Embrace | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Two Girls With A Basket Of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 02 love disarmed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sugar And Spice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The letter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Companions | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaki jest podział odbiorców Émile Munier ze względu na urządzenia?
Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
Dane w tabeli
| Urządzenie | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| urządzenia | 5 400 | 83,1% |
| telefony | 1 100 | 16,9% |
W jakich językach obserwuje Émile Munier?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Dane w tabeli
| Język | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| francuski | 100 | 33,3% |
| portugalski | 100 | 33,3% |
| Chinese | 100 | 33,3% |
Ile dziennie odwiedzin ma Émile Munier i co dalej?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Dane w tabeli
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Wt 22 Wrz | 0 |
| Śr 23 Wrz | 0 |
| Czw 24 Wrz | 0 |
| Pt 25 Wrz | 0 |
| So 26 Wrz | 0 |
| Nd 27 Wrz | 0 |
| Pon 28 Wrz | 0 |
| Wt 29 Wrz | 0 |
| Śr 30 Wrz | 100 |
| Czw 1 Paź | 0 |
| Pt 2 Paź | 200 |
| So 3 Paź | 0 |
| Nd 4 Paź | 0 |
| Pon 5 Paź | 0 |
| Wt 6 Paź | 100 |
| Śr 7 Paź | 200 |
| Czw 8 Paź | 0 |
| Pt 9 Paź | 0 |
| So 10 Paź | 0 |
| Nd 11 Paź | 0 |
| Pon 12 Paź | 100 |
| Wt 13 Paź (prognoza) | 100 |
| Śr 14 Paź (prognoza) | 200 |
| Czw 15 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 16 Paź (prognoza) | 200 |
| So 17 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 18 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Paź (prognoza) | 100 |
| Wt 20 Paź (prognoza) | 100 |
| Śr 21 Paź (prognoza) | 300 |
| Czw 22 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 23 Paź (prognoza) | 200 |
| So 24 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 25 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Paź (prognoza) | 100 |
| Wt 27 Paź (prognoza) | 100 |
| Śr 28 Paź (prognoza) | 400 |
| Czw 29 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 30 Paź (prognoza) | 200 |
| So 31 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 1 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 2 Lis (prognoza) | 100 |
O co ludzie pytają o Émile Munier
Które dzieło Émile Munier cieszy się największą popularnością?
- Najpierw On the beach z 400 odwiedzinami, co stanowi 7% wszystkich wyświetleń. Powyżej znajduje się 10 dzieł.
Jak liczna jest społeczność Émile Munier w OriginalUniqueArt.com?
- 6 500 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 1 400 na stronie artysty, 5 100 w dziełach.
Z jakich urządzeń korzysta odbiorca Émile Munier?
- Odbiorcy korzystają z urządzenia (83%) i telefony (17%); urządzenia generują 83% wizyt.
Które dzieła Émile Munier odpowiadają gustom odwiedzających?
- Dzieła opisane jako Subtelna kolorystyka (Nasycenie kolorów) generują 61% odwiedzin dla 44% katalogu.