Diego Rivera Odbiorcy i najważniejsze dzieła

1886 – 1957

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Diego Rivera w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Diego Rivera: kluczowe postacie

Najczęściej oglądane dzieło to Man at the Crossroads / Człowiek na Rozdrożu: 15 400 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 29% wszystkich wyświetleń artysty Diego Rivera. Następnie Land and Freedom i Dream of a Sunday Afternoon in Alameda Park. Łącznie 34 100 wizyt: 5 600 na stronie artysty, 28 500 w pracach. Liczba odbiorców maleje: o 39% mniej wizyt w Wrz 2026 niż w Sie 2026. Miesiąc o największym natężeniu ruchu: Lip 2026 (23 700 wizyt). Języki odbiorców: włoski (16%), hiszpański (13%) i japoński (13%). Podział odbiorców ze względu na urządzenia: urządzenia (69%), telefony (28%) i tablety (3%). Wyróżnia się jeden styl: Dramatyczny (Wydźwięk emocjonalny) generuje 58% odwiedzin, stanowiąc zaledwie 22% katalogu.

Diego Rivera: 10 najczęściej oglądanych dzieł

Ten ranking uwzględnia liczbę wyświetleń, a nie punkty w katalogu: 10 najczęściej oglądanych dzieł artysty Diego Rivera w serwisie OriginalUniqueArt.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

  1. Man at the Crossroads / Człowiek na Rozdrożu 1 Man at the Crossroads / Człowiek na Rozdrożu, 1934 15 400 wizyt · 28,9%
  2. Land and Freedom 2 Land and Freedom 6 900 wizyt · 12,9%
  3. Dream of a Sunday Afternoon in Alameda Park 3 Dream of a Sunday Afternoon in Alameda Park, 1948 1 300 wizyt · 2,4%
  4. Colonisation, 'The Great City of Tenochtitlan' 4 Colonisation, 'The Great City of Tenochtitlan', 1952 1 200 wizyt · 2,3%
  5. Detroit Industry, North Wall 5 Detroit Industry, North Wall 1 100 wizyt · 2,1%
  6. The Flower Carrier 6 The Flower Carrier, 1935 1 000 wizyt · 1,9%
  7. La Era (The Threshing Floor) 1904 (oil on canvas) 7 La Era (The Threshing Floor) 1904 (oil on canvas), 1904 800 wizyt · 1,5%
  8. Beguinage a Bruges 8 Beguinage a Bruges 800 wizyt · 1,5%
  9. The Sacrificial Offering Day of the Dead 9 The Sacrificial Offering Day of the Dead, 1924 700 wizyt · 1,3%
  10. Calla Lily Vendor 10 Calla Lily Vendor 600 wizyt · 1,1%

Jak zmienia się liczba odbiorców Diego Rivera z miesiąca na miesiąc?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Pokaż dane liczbowe
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 2026100800
Lip 20262 10021 600
Sie 20267005 200
Wrz 20262 700900

Jak oglądane są dzieła Diego Rivera w ciągu roku?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Jak najbardziej oglądane dzieła Diego Rivera prezentują się w skali roku?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Pokaż dane liczbowe
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Man at the Crossroads / Czł…000000001002 7003 100100
Detroit Industry, North Wall000000001003001000
Calla Lily Vendor0000000002002000
Detroit Industry: East Wall000000000000
Flower Seller 10000000001000100
The Flower Carrier00000000040000
Jedność Pracujących0000000002001000
Colonisation, 'The Great Ci…0000000001003000
Self-Portrait 100000000010000
Entering the Mine00000000010000

Telefony, tablety czy komputery: skąd ogląda Diego Rivera?

Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Pokaż dane liczbowe
UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
urządzenia23 60069,2%
telefony9 60028,2%
tablety9002,6%

Jakich języków używa odbiorcy Diego Rivera?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Pokaż dane liczbowe
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
włoski60015,8%
hiszpański50013,2%
japoński50013,2%
koreański50013,2%
arabski2005,3%
angielski2005,3%
rosyjski2005,3%
serbski2005,3%
ukraiński2005,3%
bułgarski1002,6%

Jak wyglądają dzienne wizyty u Diego Rivera oraz jakie są prognozy?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Pokaż dane liczbowe
DzieńOdwiedziny
So 26 Wrz600
Nd 27 Wrz400
Pon 28 Wrz900
Wt 29 Wrz1 800
Śr 30 Wrz700
Czw 1 Paź500
Pt 2 Paź1 200
So 3 Paź300
Nd 4 Paź400
Pon 5 Paź2 300
Wt 6 Paź1 000
Śr 7 Paź1 000
Czw 8 Paź2 400
Pt 9 Paź1 200
So 10 Paź1 600
Nd 11 Paź500
Pon 12 Paź1 300
Wt 13 Paź1 500
Śr 14 Paź1 400
Czw 15 Paź1 800
Pt 16 Paź1 700
So 17 Paź (prognoza)1 200
Nd 18 Paź (prognoza)600
Pon 19 Paź (prognoza)2 100
Wt 20 Paź (prognoza)2 000
Śr 21 Paź (prognoza)1 400
Czw 22 Paź (prognoza)2 200
Pt 23 Paź (prognoza)1 900
So 24 Paź (prognoza)1 300
Nd 25 Paź (prognoza)700
Pon 26 Paź (prognoza)2 300
Wt 27 Paź (prognoza)2 200
Śr 28 Paź (prognoza)1 600
Czw 29 Paź (prognoza)2 400
Pt 30 Paź (prognoza)2 100
So 31 Paź (prognoza)1 400
Nd 1 Lis (prognoza)700
Pon 2 Lis (prognoza)2 500
Wt 3 Lis (prognoza)2 400
Śr 4 Lis (prognoza)1 800
Czw 5 Lis (prognoza)2 700
Pt 6 Lis (prognoza)2 300

Diego Rivera: krótkie odpowiedzi

Które dzieło Diego Rivera jest najczęściej oglądane?

Man at the Crossroads / Człowiek na Rozdrożu: 15 400 odwiedzin, co stanowi 29% wszystkich wyświetleń artysty Diego Rivera. Lista obejmuje miejsca aż do 10. rankingu.

Ile wizyt otrzymuje Diego Rivera?

34 100 w ciągu dwunastu miesięcy (5 600 na stronie artysty, 28 500 na stronie dzieł).

Czy odbiorcy oglądają Diego Rivera na telefonie czy na komputerze?

Na obu: urządzenia (69%), telefony (28%) i tablety (3%); urządzenia prowadzi z wynikiem 69%.

Czy Diego Rivera jest obserwowany w kilku językach?

Tak: włoski (16%), hiszpański (13%) i japoński (13%). Liderem jest włoski z wynikiem 16%.

Czy odbiorcy preferują określony rodzaj twórczości Diego Rivera?

Tak, Dramatyczny (Wydźwięk emocjonalny): 58% odwiedzin dla 22% katalogu.