O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Daniel Garber w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Daniel Garber: odbiorcy w pigułce
Springtime In The Village przyciąga najwięcej uwagi: 1 200 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 41% wszystkich wyświetleń profilu Daniel Garber w serwisie OriginalUniqueArt.com. Następują New Hope i A Wooded Watershed. Daniel Garber przyciągnął 2 300 wizyt: 400 na stronie artysty i 1 900 w przypadku pojedynczych dzieł. Coraz więcej odbiorców każdego miesiąca: liczba odwiedzin wzrosła o 700% w okresie od Sie 2026 do Wrz 2026. Najbardziej intensywnym miesiącem był Lip 2026, kiedy odnotowano 1 400 wizyt. Odbiorcy preferują Wyrazisty kontrast (Kontrast): 52% wizyt w odniesieniu do 18% katalogu artysty.
10 dzieł Daniel Garber, które przyciągają najwięcej spojrzeń
Ranking oparty na rzeczywistych wizytach w serwisie OriginalUniqueArt.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy: 10 najczęściej otwieranych dzieł artysty Daniel Garber, od miejsca pierwszego.
-
1
Springtime In The Village
1 200 wizyt · 41,4%
-
2
New Hope
300 wizyt · 10,3%
-
3
A Wooded Watershed
200 wizyt · 6,9%
-
4
Yonder Hill
200 wizyt · 6,9%
-
5
Reading -
200 wizyt · 6,9%
-
6
Lone Tree, 1943
100 wizyt · 3,4%
-
7
The Old Mill
100 wizyt · 3,4%
-
8
The Valley
100 wizyt · 3,4%
-
9
Uplands, November
100 wizyt · 3,4%
-
10
Fisherman's Hut
100 wizyt · 3,4%
Ilu odbiorców ogląda Daniel Garber każdego miesiąca?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Zobacz statystyki
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Paź 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 0 |
| Lip 2026 | 200 | 1 200 |
| Sie 2026 | 0 | 100 |
| Wrz 2026 | 200 | 600 |
Jak często oglądane są dzieła artysty Daniel Garber?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Jakie dzieła wybierają obserwatorzy Daniel Garber?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Zobacz statystyki
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 8,0% | 3,5% |
| Miękki cień | 22,0% | 3,5% |
| Delikatna luminancja | 50,0% | 72,4% |
| Jasna luminancja | 20,0% | 20,7% |
| Rozświetlony | 0,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 10,0% | 10,3% |
| Subtelna kolorystyka | 32,0% | 48,3% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 44,0% | 27,6% |
| Wyraźne nasycenie barw | 14,0% | 13,8% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy ziemi | 50,0% | 63,0% |
| Barwy neutralne | 32,4% | 18,5% |
| Ciemne tony | 11,8% | 14,8% |
| Monochromatyczna | 2,9% | 3,7% |
| Natura | 2,9% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 12,0% | 10,3% |
| Zrównoważony | 64,0% | 69,0% |
| Żywy i nasycony | 24,0% | 20,7% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 18,0% | 13,8% |
| Delikatny | 26,0% | 13,8% |
| Zrównoważony kontrast | 16,0% | 6,9% |
| Wyrazisty kontrast | 18,0% | 51,7% |
| Oświadczenie | 22,0% | 13,8% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 26,0% | 44,8% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 10,0% | 10,3% |
| Zrównoważona harmonia | 18,0% | 13,8% |
| Silna spójność kolorystyczna | 36,0% | 27,6% |
| Spójna paleta barw | 10,0% | 3,5% |
Które dzieła Daniel Garber przyciągają najwięcej uwagi, miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Zobacz statystyki
| Dzieło sztuki | Paź 2025 | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Wooded Watershed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Coming | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chese Game | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Springtime In The Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 600 |
| The Old Mill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Valley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cherry Blossoms | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fisherman's Hut | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Towering Trees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
W jakich językach obserwują Daniel Garber?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Zobacz statystyki
| Język | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| francuski | 200 | 66,7% |
| angielski | 100 | 33,3% |
Ilu odbiorców ogląda Daniel Garber każdego dnia i jakich wyników można się spodziewać?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Zobacz statystyki
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Czw 24 Wrz | 0 |
| Pt 25 Wrz | 1 000 |
| So 26 Wrz | 0 |
| Nd 27 Wrz | 0 |
| Pon 28 Wrz | 100 |
| Wt 29 Wrz | 0 |
| Śr 30 Wrz | 0 |
| Czw 1 Paź | 0 |
| Pt 2 Paź | 0 |
| So 3 Paź | 0 |
| Nd 4 Paź | 200 |
| Pon 5 Paź | 0 |
| Wt 6 Paź | 0 |
| Śr 7 Paź | 0 |
| Czw 8 Paź | 0 |
| Pt 9 Paź | 0 |
| So 10 Paź | 200 |
| Nd 11 Paź | 500 |
| Pon 12 Paź | 0 |
| Wt 13 Paź | 0 |
| Śr 14 Paź | 500 |
| Czw 15 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 16 Paź (prognoza) | 500 |
| So 17 Paź (prognoza) | 100 |
| Nd 18 Paź (prognoza) | 300 |
| Pon 19 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 20 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 21 Paź (prognoza) | 200 |
| Czw 22 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 23 Paź (prognoza) | 500 |
| So 24 Paź (prognoza) | 100 |
| Nd 25 Paź (prognoza) | 400 |
| Pon 26 Paź (prognoza) | 100 |
| Wt 27 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 28 Paź (prognoza) | 300 |
| Czw 29 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 30 Paź (prognoza) | 500 |
| So 31 Paź (prognoza) | 100 |
| Nd 1 Lis (prognoza) | 400 |
| Pon 2 Lis (prognoza) | 100 |
| Wt 3 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 4 Lis (prognoza) | 300 |
Pytania o Daniel Garber
Które dzieła Daniel Garber przyciągają największą uwagę?
- Springtime In The Village, z 1 200 odwiedzinami (41% wszystkich wyświetleń Daniel Garber). Powyższy ranking zawiera 10 dzieł.
Ilu widzów ogląda Daniel Garber na OriginalUniqueArt.com?
- 2 300 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 400 na stronie artysty i 1 900 w przypadku pojedynczych dzieł.
Jakie prace Daniel Garber są najbardziej lubiane przez odbiorców?
- Wyrazisty kontrast (Kontrast): 52% odwiedzin, przy 18% w katalogu.