Childe Hassam Spojrzenie na dzieło

1859 – 1935

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Childe Hassam w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Childe Hassam: co pokazuje rok wizyt

Couch on the Porch, Cos Cob to najczęściej oglądane dzieło: 2 100 wizyt w ciągu roku, co stanowi 3% całej uwagi poświęconej artyście Childe Hassam. Następują po nim Celia thaxter's Garden, Isles of Shoals, Maine i Mrs. Hassam in the Garden. Strona artysty otrzymała 3 500 odwiedzin, a prace 63 300: łącznie 66 800 odwiedzin. Uwaga spadła o 45% w porównaniu do okresu od Sie 2026 do Wrz 2026. Najbardziej intensywnym miesiącem był Lip 2026, kiedy odnotowano 53 600 wizyt. Oglądający na urządzenia (97%), telefony (3%) i tablety (0%). Preferują Sielski (Klimat): 61% wizyt w stosunku do 38% katalogu.

10 najczęściej oglądanych dzieł artysty Childe Hassam

Każdy ranking odzwierciedla liczbę wizyt na OriginalUniqueArt.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy; 1. miejsce zajmuje najbardziej odwiedzane dzieło Childe Hassam.

  1. Couch on the Porch, Cos Cob 1 Couch on the Porch, Cos Cob, 1914 2 100 wizyt · 3,1%
  2. Celia thaxter's Garden, Isles of Shoals, Maine 2 Celia thaxter's Garden, Isles of Shoals, Maine, 1890 1 500 wizyt · 2,2%
  3. Mrs. Hassam in the Garden 3 Mrs. Hassam in the Garden, 1896 1 500 wizyt · 2,2%
  4. Zalanie w Szczęciach 4 Zalanie w Szczęciach, 1911 1 400 wizyt · 2,0%
  5. Mount Vernon Street, Boston 5 Mount Vernon Street, Boston, 1890 1 400 wizyt · 2,0%
  6. Ogrodek wodny 6 Ogrodek wodny, 1909 900 wizyt · 1,3%
  7. Lady in the Park (also known as In the Garden) 7 Lady in the Park (also known as In the Garden), 1897 600 wizyt · 0,9%
  8. Street in Pont Aven - Evening 8 Street in Pont Aven - Evening, 1897 600 wizyt · 0,9%
  9. Reflections (Kitty Hughes) 9 Reflections (Kitty Hughes), 1917 500 wizyt · 0,7%
  10. Tuileries Gardens 10 Tuileries Gardens, 1897 500 wizyt · 0,7%

Kiedy ludzie odwiedzają stronę Childe Hassam?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Dane w tabeli
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 20263001 300
Lip 20261 90051 700
Sie 20266006 900
Wrz 20267003 400

Kiedy można zobaczyć prace Childe Hassam?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Jakie dzieła Childe Hassam były najczęściej oglądane miesiąc po miesiącu?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Dane w tabeli
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Zalanie w Szczęciach0000000005000500
Celia thaxter's Garden, Isl…000000000800300200
end of the trolley line, oa…00000000001000
Mount Vernon Street, Boston00000000000800
Outskirts of East Gloucester00000000001000
Woman Sellillng Flowers0000000001001000
Gloucester Harbor00000000010000
Winter Nightfall in the City00000000003000
The Quai St. Michel00000000020000
Street Scene, Montmartre000000000000

Jaki jest podział odbiorców Childe Hassam ze względu na urządzenia?

Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Dane w tabeli
UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
urządzenia64 70096,9%
telefony1 9002,8%
tablety2000,3%

W jakich językach obserwuje Childe Hassam?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Dane w tabeli
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
angielski30033,3%
niemiecki20022,2%
hiszpański20022,2%
francuski10011,1%
rosyjski10011,1%

Ile dziennie odwiedzin ma Childe Hassam i co dalej?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Dane w tabeli
DzieńOdwiedziny
Pon 5 Paź200
Wt 6 Paź0
Śr 7 Paź200
Czw 8 Paź200
Pt 9 Paź300
So 10 Paź100
Nd 11 Paź700
Pon 12 Paź200
Wt 13 Paź200
Śr 14 Paź300
Czw 15 Paź300
Pt 16 Paź600
So 17 Paź1 000
Nd 18 Paź100
Pon 19 Paź600
Wt 20 Paź500
Śr 21 Paź700
Czw 22 Paź400
Pt 23 Paź800
So 24 Paź400
Nd 25 Paź500
Pon 26 Paź (prognoza)600
Wt 27 Paź (prognoza)400
Śr 28 Paź (prognoza)700
Czw 29 Paź (prognoza)500
Pt 30 Paź (prognoza)1 000
So 31 Paź (prognoza)900
Nd 1 Lis (prognoza)800
Pon 2 Lis (prognoza)700
Wt 3 Lis (prognoza)500
Śr 4 Lis (prognoza)800
Czw 5 Lis (prognoza)600
Pt 6 Lis (prognoza)1 200
So 7 Lis (prognoza)1 000
Nd 8 Lis (prognoza)900
Pon 9 Lis (prognoza)800
Wt 10 Lis (prognoza)500
Śr 11 Lis (prognoza)900
Czw 12 Lis (prognoza)700
Pt 13 Lis (prognoza)1 300
So 14 Lis (prognoza)1 100
Nd 15 Lis (prognoza)1 000

O co ludzie pytają o Childe Hassam

Które dzieło Childe Hassam cieszy się największą popularnością?

Najpierw Couch on the Porch, Cos Cob z 2 100 odwiedzinami, co stanowi 3% wszystkich wyświetleń. Powyżej znajduje się 10 dzieł.

Jak liczna jest społeczność Childe Hassam w OriginalUniqueArt.com?

66 800 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 3 500 na stronie artysty, 63 300 w dziełach.

Z jakich urządzeń korzysta odbiorca Childe Hassam?

Odbiorcy korzystają z urządzenia (97%), telefony (3%) i tablety (0%); urządzenia generują 97% wizyt.

Które dzieła Childe Hassam odpowiadają gustom odwiedzających?

Dzieła opisane jako Sielski (Klimat) generują 61% odwiedzin dla 38% katalogu.