O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Adriaen Van Utrecht w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Adriaen Van Utrecht: kluczowe postacie
Najczęściej oglądane dzieło to The Pantry: 400 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 21% wszystkich wyświetleń artysty Adriaen Van Utrecht. Następnie Still Life with Lovers i Still-Life with Grapes. Łącznie 3 300 wizyt: 1 800 na stronie artysty, 1 500 w pracach. Liczba odbiorców rośnie: o 267% więcej wizyt w Wrz 2026 niż w Sie 2026. Miesiąc o największym natężeniu ruchu: Lip 2026 (1 800 wizyt). Podział odbiorców ze względu na urządzenia: urządzenia (88%), telefony (9%) i tablety (3%). Wyróżnia się jeden styl: Nostalgiczny (Wydźwięk emocjonalny) generuje 33% odwiedzin, stanowiąc zaledwie 17% katalogu.
Adriaen Van Utrecht: 8 najczęściej oglądanych dzieł
Ten ranking uwzględnia liczbę wyświetleń, a nie punkty w katalogu: 8 najczęściej oglądanych dzieł artysty Adriaen Van Utrecht w serwisie OriginalUniqueArt.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
-
1
The Pantry, 1642
400 wizyt · 21,1%
-
2
Still Life with Lovers, 1631
400 wizyt · 21,1%
-
3
Still-Life with Grapes, 1640
300 wizyt · 15,8%
-
4
Old vegetable seller
200 wizyt · 10,5%
-
5
OISEAUX DE BASSE COUR
200 wizyt · 10,5%
-
6
Fishmonger's Stall
200 wizyt · 10,5%
-
7
itas Still-Life with a Bouquet and a Skull
100 wizyt · 5,3%
-
8
Basse cour
100 wizyt · 5,3%
Jak zmienia się liczba odbiorców Adriaen Van Utrecht z miesiąca na miesiąc?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Pokaż dane liczbowe
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Paź 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 100 | 0 |
| Lip 2026 | 600 | 1 200 |
| Sie 2026 | 100 | 200 |
| Wrz 2026 | 1 000 | 100 |
Jak oglądane są dzieła Adriaen Van Utrecht w ciągu roku?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Co wybiera publiczność spośród dzieł Adriaen Van Utrecht?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Pokaż dane liczbowe
| Wydźwięk emocjonalny | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Spokój | 33,3% | 44,4% |
| Nostalgiczny | 16,7% | 33,3% |
| Sielski | 16,7% | 22,2% |
| Kojący | 16,7% | 0,0% |
| Dramatyczny | 16,7% | 0,0% |
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 68,8% | 84,2% |
| Miękki cień | 31,2% | 15,8% |
| Delikatna luminancja | 0,0% | 0,0% |
| Jasna luminancja | 0,0% | 0,0% |
| Rozświetlony | 0,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 37,5% | 36,8% |
| Subtelna kolorystyka | 43,8% | 47,4% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 12,5% | 15,8% |
| Wyraźne nasycenie barw | 6,2% | 0,0% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 68,8% | 63,2% |
| Zrównoważony | 25,0% | 36,8% |
| Żywy i nasycony | 6,2% | 0,0% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 6,2% | 0,0% |
| Delikatny | 25,0% | 5,3% |
| Zrównoważony kontrast | 12,5% | 21,1% |
| Wyrazisty kontrast | 31,2% | 47,4% |
| Oświadczenie | 25,0% | 26,3% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 0,0% | 0,0% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 0,0% | 0,0% |
| Zrównoważona harmonia | 37,5% | 47,4% |
| Silna spójność kolorystyczna | 50,0% | 52,6% |
| Spójna paleta barw | 12,5% | 0,0% |
Jak najbardziej oglądane dzieła Adriaen Van Utrecht prezentują się w skali roku?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Pokaż dane liczbowe
| Dzieło sztuki | Paź 2025 | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still-Life z Zajęciem i Pta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still-Life with Grapes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| The Pantry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| OISEAUX DE BASSE COUR | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| NATURE MORTE FRUITS ET LEGU… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life z homarem, warzy… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Merchants game and vegetabl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Banquet still life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishmonger's Stall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Chicken run with peacock tu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefony, tablety czy komputery: skąd ogląda Adriaen Van Utrecht?
Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
Pokaż dane liczbowe
| Urządzenie | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| urządzenia | 2 900 | 87,9% |
| telefony | 300 | 9,1% |
| tablety | 100 | 3,0% |
Jakich języków używa odbiorcy Adriaen Van Utrecht?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Pokaż dane liczbowe
| Język | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| angielski | 300 | 37,5% |
| duński | 200 | 25,0% |
| niemiecki | 200 | 25,0% |
| włoski | 100 | 12,5% |
Jak wyglądają dzienne wizyty u Adriaen Van Utrecht oraz jakie są prognozy?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Pokaż dane liczbowe
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Czw 24 Wrz | 0 |
| Pt 25 Wrz | 0 |
| So 26 Wrz | 0 |
| Nd 27 Wrz | 0 |
| Pon 28 Wrz | 0 |
| Wt 29 Wrz | 0 |
| Śr 30 Wrz | 0 |
| Czw 1 Paź | 100 |
| Pt 2 Paź | 0 |
| So 3 Paź | 0 |
| Nd 4 Paź | 0 |
| Pon 5 Paź | 100 |
| Wt 6 Paź | 200 |
| Śr 7 Paź | 0 |
| Czw 8 Paź | 300 |
| Pt 9 Paź | 0 |
| So 10 Paź | 0 |
| Nd 11 Paź | 0 |
| Pon 12 Paź | 0 |
| Wt 13 Paź | 0 |
| Śr 14 Paź | 0 |
| Czw 15 Paź (prognoza) | 200 |
| Pt 16 Paź (prognoza) | 0 |
| So 17 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 18 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Paź (prognoza) | 100 |
| Wt 20 Paź (prognoza) | 100 |
| Śr 21 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 22 Paź (prognoza) | 300 |
| Pt 23 Paź (prognoza) | 0 |
| So 24 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 25 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Paź (prognoza) | 100 |
| Wt 27 Paź (prognoza) | 200 |
| Śr 28 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 29 Paź (prognoza) | 400 |
| Pt 30 Paź (prognoza) | 0 |
| So 31 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 1 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 2 Lis (prognoza) | 100 |
| Wt 3 Lis (prognoza) | 200 |
| Śr 4 Lis (prognoza) | 0 |
Adriaen Van Utrecht: krótkie odpowiedzi
Które dzieło Adriaen Van Utrecht jest najczęściej oglądane?
- The Pantry: 400 odwiedzin, co stanowi 21% wszystkich wyświetleń artysty Adriaen Van Utrecht. Lista obejmuje miejsca aż do 8. rankingu.
Ile wizyt otrzymuje Adriaen Van Utrecht?
- 3 300 w ciągu dwunastu miesięcy (1 800 na stronie artysty, 1 500 na stronie dzieł).
Czy odbiorcy oglądają Adriaen Van Utrecht na telefonie czy na komputerze?
- Na obu: urządzenia (88%), telefony (9%) i tablety (3%); urządzenia prowadzi z wynikiem 88%.
Czy odbiorcy preferują określony rodzaj twórczości Adriaen Van Utrecht?
- Tak, Nostalgiczny (Wydźwięk emocjonalny): 33% odwiedzin dla 17% katalogu.