Work Song
Other
1962
156.0 x 320.0 cm
CAFA Art Museum
Dzieło sztuki prezentowane na tej stronie podlega ochronie prawem autorskim, co oznacza, że nie mamy prawa do tworzenia ani sprzedaży jego identycznej reprodukcji. Ochrona ta jest egzekwowana na mocy umów międzynarodowych, takich jak Konwencja berneńska oraz przez przepisy prawa krajowego, w tym te określone w Prawo autorskie USA – Tytuł 17.
Metoda ta jest w pełni zgodna z przepisami prawa autorskiego, ponieważ nie polega na kopiowaniu ani powielaniu chronionego dzieła. Stanowi ona kreatywną reinterpretację – nowy obraz, który czerpie inspirację z oryginału, ale nie jest z nim tożsamy.
Giclée / Wydruk artystyczny
Wydruki giclée lub płótna o jakości muzealnej, szybka realizacja i szeroki wybór opcji wykończenia. ( Kup ręcznie malowany obraz
Przełącz na wersję cyfrową)
P118B zł10
P118H zł10
P118W zł10
P438Z zł10
P508JH zł12
P508YH zł12
P805H zł10
P805Z zł10
P919BZ zł10
P919G zł10
P919XJ zł10
P959ZH zł10
P968JZ zł12
W106C zł8
W218G zł10
W218JH zł8
W218Y zł10
W307PJ zł10
W316G zł10
W316PJ zł8
W316Y zł10
W398PJ zł8
W4111J zł10
W500HY zł15
W500JH zł15
W692G zł12
W849H zł8
W940BG zł15
W953PJ zł8
Wybierz spośród naszych standardowych rozmiarów, które zachowują oryginalne proporcje dzieła sztuki.
Wpisz wymaganą szerokość i wysokość, aby dopasować grafikę do ramy lub ściany. Wydruk można jedynie przyciąć, nigdy nie powiększając go poza oryginalny obraz, dlatego format o innym proporcji spowoduje utratę części kompozycji. Przed rozpoczęciem druku prześlemy Ci cyfrowy podgląd do zatwierdzenia. Obraz wyświetlany na tej stronie nie pokazuje rzeczywistego przycięcia — jedynie podgląd oddaje ten efekt.
Dostawa na cały świat () w ciągu 2 tygodni zamiast standardowych 4/5 tygodni. (23 Październik)
Bezpłatna ekspresowa wysyłka na cały świat
Wysokiej jakości płótno lniane
Pełne ubezpieczenie transportowe
Gwarancja zwrotu należności celnych i podatków importowych
Gwarancja idealnego odwzorowania barw
100-dniowy okres na zwrot dzieła w przypadku wykrycia wad produkcyjnych
Gwarancja 100% zwrotu pieniędzy
Oferta przy zakupie wielu sztuk
Work Song
Giclée / Wydruk artystyczny
Rozmiar reprodukcji
-
Suma do zapłaty
zł 308
Pytania i odpowiedzi
Kto jest autorem i z jakiego roku pochodzi "Work Song"?
Dzieło "Work Song" zostało stworzone przez Wang Wenbin w 1962 roku.
W stronę jakiej tonacji skłania się "Work Song"?
„Work Song” skłania się ku Ochre to Sepia tonacji.
Jaki poziom kontrastu prezentuje „Work Song” autorstwa Wang Wenbin?
Poziom kontrastu dzieła „Work Song” autorstwa Wang Wenbin wynosi Bold.
Biografia artysty
Wang Wenbin (汪文斌): Life and Art
Early Life and Education
- Born: 1971 in Anhui Province, China.
- Wang Wenbin received his education at Nanjing Jinling High School and the University of Foreign Languages in China, specializing in French.
- His academic background laid a foundation for his later diplomatic career alongside his artistic pursuits.
Diplomatic Career
- Following graduation, Wang Wenbin joined the Ministry of Foreign Affairs of China.
- He held various positions including Deputy Director and Director of the Policy Research Office.
- Served as Political Counsellor at the Chinese Embassy in Mauritius and Counsellor within the Department of Policy Planning.
- Ambassadorial Role: From 2018 to 2020, he served as China's Ambassador to Tunisia.
- Currently functions as a spokesperson for the Ministry of Foreign Affairs, Deputy Director of the Information Department, and a member of the Communist Party of China – becoming the 32nd spokesperson since the position’s establishment in 1983.
Artistic Style and Themes
- Wang Wenbin's art is characterized by poignant depictions of daily life and landscapes.
- His work often reflects themes of rural life, social realism, and the human condition.
- Notable paintings include “Miyun Reservoir” and “Work Song,” showcasing his ability to capture dynamic scenes with captivating figures and a sense of upward motion.
- He employs an oil painting technique that emphasizes both detail and emotional resonance.
Major Achievements and Recognition
- While primarily known for his diplomatic work, Wang Wenbin’s artistic contributions are gaining increasing recognition within the Chinese contemporary art scene.
- His paintings offer a unique perspective on modern China, blending traditional techniques with contemporary themes.
- Rising Artist: He is considered a rising artist whose work provides valuable insights into Chinese society and culture.
Historical Significance & Recent Statements
- Wang Wenbin’s dual role as a diplomat and artist offers a fascinating intersection of politics and creativity.
- His public statements, such as calling the Uyghur genocide allegations a “lie of the century” (February 2021) and defending China's national anthem (December 2022), have drawn international attention.
- In response to the 2023 Chinese balloon incident, he asserted that US balloons had illegally flown over China more than ten times without authorization.
- His position allows him to shape narratives both through his artistic expression and official communications.
Wang Wenbin
1971 - , China
Najważniejsze informacje
- Name: Wang Wenbin (汪文斌)
- Movement: Social Realism, Contemporary Art
- Birth Date: 1971
- Birth Place: Anhui, China
- Nationality: Chinese
- Date Of Birth: 1971
- Notable Works:
- Miyun Reservoir
- Work Song
- Place Of Birth: Anhui, China

Opcja ze szkłem jest dostępna wyłącznie w rozmiarach poniżej 110 cm
