Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Fernand Léger på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Fernand Léger: hva et år med besøk viser
Nattbilder i Skogen er det mest viste verket: 7900 visninger i løpet av et år, noe som utgjør 6% av all oppmerksomhet rettet mot Fernand Léger. Etterfølges av Byen og Tre Kvinner. Kunstnersiden fikk 28700 besøk og verkene 117700: 146400 totalt. Oppmerksomheten har økt med 70% fra Sep 2026 til Oct 2026. Jul 2026 var den travleste måneden med 70300 besøk. Besøkende leser på English (27%), German (14%) og Korean (10%). Besøkende kommer fra United States of America (14%), Italy (10%) og South Korea (10%). Besøkende ser på enheter (72%), telefoner (23%) og nettbrett (4%). De foretrekker Ettertenksomt (Emosjonell tone): 33% av besøk mot 20% av katalogen.
De 10 mest viste verkene til Fernand Léger
Hver rangering gjenspeiler antall besøk på OriginalUniqueArt.com i løpet av de siste tolv månedene; rangering 1 er det mest besøkte verket til Fernand Léger.
-
1
Nattbilder i Skogen, 1910
7900 visninger · 5.5%
-
2
Byen, 1919
6700 visninger · 4.7%
-
3
Tre Kvinner, 1921
5700 visninger · 4.0%
-
4
Den Store Paraden, 1954
5400 visninger · 3.8%
-
5
Den Mekaniker, 1920
4700 visninger · 3.3%
-
6
Produsentene, 1950
3400 visninger · 2.4%
-
7
Bryllup
3000 visninger · 2.1%
-
8
Study for the, 1954
1900 visninger · 1.3%
-
9
Soldier med en pipe, 1916
1700 visninger · 1.2%
-
10
The Woman in Blue, 1912
1600 visninger · 1.1%
Når besøker folk siden til Fernand Léger?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 500 | 4100 |
| Jul 2026 | 7900 | 62400 |
| Aug 2026 | 4600 | 12100 |
| Sep 2026 | 6000 | 14300 |
| Oct 2026 | 9700 | 24800 |
Når er verkene til Fernand Léger åpne?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger besøkende blant verkene til Fernand Léger?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Data i en tabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Moderne og minimalistisk | 34.8% | 31.1% |
| Industriell stil | 26.1% | 26.3% |
| Kraftfull | 19.6% | 20.5% |
| Elegant | 13.0% | 9.5% |
| Harmonisk | 2.2% | 4.0% |
| Dramatisk intensitet | 0.0% | 4.0% |
| Eterisk | 0.0% | 1.0% |
| Jordnære toner | 2.2% | 0.7% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Energisk | 39.1% | 37.5% |
| Ettertenksomt | 19.6% | 33.2% |
| Rolig | 17.4% | 8.8% |
| Lystig | 2.2% | 4.1% |
| Dramatisk | 6.5% | 3.1% |
| Anspent | 2.2% | 3.2% |
| Kraftfullt | 2.2% | 1.9% |
| Mysteriefylt | 2.2% | 1.8% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 0.0% | 1.1% |
| Myk skygge | 14.0% | 20.5% |
| Mild lysstyrke | 52.0% | 50.7% |
| Lyssterk balanse | 14.0% | 18.0% |
| Lyssterk | 20.0% | 9.7% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 26.0% | 23.7% |
| Subtile farger | 28.0% | 33.1% |
| Balansert mykhet | 36.0% | 34.7% |
| Tydelig fargepreg | 10.0% | 8.6% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 48.9% | 58.5% |
| Jordnær | 29.8% | 31.9% |
| Mørke toner | 14.9% | 7.6% |
| Pastellfarger | 6.4% | 1.5% |
| Solnedgang | 0.0% | 0.2% |
| Monokrom | 0.0% | 0.1% |
| Varme toner | 0.0% | 0.1% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 18.0% | 20.7% |
| Balansert | 68.0% | 67.6% |
| Klar og intens | 14.0% | 11.6% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 4.0% | 1.5% |
| Mild | 2.0% | 1.8% |
| Balansert | 2.0% | 1.4% |
| Sterk kontrast | 12.0% | 5.4% |
| Uttalelse | 80.0% | 90.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 34.0% | 41.5% |
| Mykt sammensatt palett | 16.0% | 13.8% |
| Balansert harmoni | 16.0% | 10.7% |
| Sterk fargeharmoni | 26.0% | 23.6% |
| Samstemt palett | 8.0% | 10.5% |
Hvilke verk av Fernand Léger er mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Data i en tabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Byen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 1200 | 1900 | 2300 |
| Den Mekaniker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 1300 | 1100 | 1100 |
| Tre Kvinner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 500 | 900 | 2400 |
| Nattbilder i Skogen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1400 | 900 | 1800 | 1800 |
| Den Store Paraden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1400 | 300 | 800 | 1400 |
| Bryllup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 800 | 0 | 800 | 900 |
| Frokosten | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 300 | 0 | 100 |
| Kvinne med en bukett blomst… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Composition in Blue | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 100 | 0 |
| Broen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 |
Hvordan er enhetssammensetningen for Fernand Léger-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 105800 | 72.3% |
| telefoner | 34100 | 23.3% |
| nettbrett | 6500 | 4.4% |
I hvilke språk følges Fernand Léger?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Data i en tabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 2600 | 27.1% |
| German | 1300 | 13.5% |
| Korean | 1000 | 10.4% |
| Italian | 900 | 9.4% |
| Spanish | 700 | 7.3% |
| Russian | 600 | 6.2% |
| Hungarian | 400 | 4.2% |
| Bulgarian | 300 | 3.1% |
| Japanese | 300 | 3.1% |
| Turkish | 300 | 3.1% |
Hvor mange besøk per dag får Fernand Léger, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Data i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Tue 13 Oct | 1500 |
| Wed 14 Oct | 1200 |
| Thu 15 Oct | 1200 |
| Fri 16 Oct | 1300 |
| Sat 17 Oct | 1400 |
| Sun 18 Oct | 1300 |
| Mon 19 Oct | 2600 |
| Tue 20 Oct | 3000 |
| Wed 21 Oct | 2800 |
| Thu 22 Oct | 2000 |
| Fri 23 Oct | 3300 |
| Sat 24 Oct | 1800 |
| Sun 25 Oct | 4000 |
| Mon 26 Oct | 1600 |
| Tue 27 Oct | 1000 |
| Wed 28 Oct | 1700 |
| Thu 29 Oct | 1600 |
| Fri 30 Oct | 1200 |
| Sat 31 Oct | 1700 |
| Sun 1 Nov | 1600 |
| Mon 2 Nov | 1700 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 1500 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 1500 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 1300 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 1500 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 1300 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 1800 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 1600 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 1500 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 1500 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 1300 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 1500 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 1300 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 1800 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 1600 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 1500 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 1500 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 1300 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 1500 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 1300 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 1800 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 1600 |
Hva folk spør om angående Fernand Léger
Hvilket verk av Fernand Léger har flest visninger?
- Nattbilder i Skogen først, med 7900 visninger, som utgjør 6% av visningene. 10 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Fernand Léger på OriginalUniqueArt.com?
- 146400 besøk de siste tolv månedene: 28700 til kunstnersiden, 117700 til verkene.
Hvilke enheter bruker publikummet til Fernand Léger?
- Publikum kommer fra enheter (72%), telefoner (23%) og nettbrett (4%); enheter står for 72% av besøkene.
Hvilke språk bruker følgerne til Fernand Léger?
- English (27%), German (14%) og Korean (10%); English utgjør 27%.
Hvilke verk av Fernand Léger treffer smaken til de besøkende?
- Verk beskrevet som Ettertenksomt (Emosjonell tone) får 33% av visningene for 20% av katalogen.