Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Giovanni Fattori op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Giovanni Fattori: het publiek in één oogopslag
In vedetta (also known as Il Muro Bianco) trekt de meeste aandacht: 2.300 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 27% van alle weergaven van Giovanni Fattori op OriginalUniqueArt.com. Libecciata en Rest in Maremma volgen. Giovanni Fattori trok 7.800 bezoeken aan: 400 op de artiestenpagina en 7.400 op individuele werken. Minder bezoekers de laatste tijd: het aantal bezoeken is met 40% gedaald van Aug 2026 naar Sep 2026. De drukste maand was Jul 2026, met 6.200 bezoeken. Het publiek kijkt via apparaten (86%), telefoons (12%) en tablets (3%). Het publiek neigt naar Neutrale kleuren (Kleurenpalet): 42% van de bezoeken, voor 10% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 10 werken van Giovanni Fattori die de meeste aandacht trekken
Gerangschikt op basis van werkelijke bezoeken op OriginalUniqueArt.com in de afgelopen twaalf maanden: de 10 werken van Giovanni Fattori die het meest worden bekeken, van de eerste plaats naar de laatste.
-
1
In vedetta (also known as Il Muro Bianco), 1872
2.300 bezoeken · 26,7%
-
2
Libecciata, 1880
600 bezoeken · 7,0%
-
3
Rest in Maremma
500 bezoeken · 5,8%
-
4
Mandrie Maremmane (also known as I Butteri), 1893
300 bezoeken · 3,5%
-
5
La torre rossa (also known as La torre del Marzocco), 1875
300 bezoeken · 3,5%
-
6
Il Riposo, 1887
200 bezoeken · 2,3%
-
7
Self-portrait at sixty-nine years
200 bezoeken · 2,3%
-
8
Diego Martelli in Castiglioncello
200 bezoeken · 2,3%
-
9
Roman wagons
200 bezoeken · 2,3%
-
10
haystack
200 bezoeken · 2,3%
Hoeveel mensen bekijken Giovanni Fattori per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 5.800 |
| Aug 2026 | 0 | 1.000 |
| Sep 2026 | 0 | 600 |
Hoe vaak worden de werken van Giovanni Fattori bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bewonderaars van Giovanni Fattori?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Sereniteit | 50,0% | 54,5% |
| Sereniteit | 50,0% | 18,2% |
| Reflectief | 0,0% | 18,2% |
| Melancholisch | 0,0% | 9,1% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 8,0% | 2,3% |
| Zachte schaduw | 34,0% | 25,6% |
| Gematigde luminantie | 48,0% | 26,7% |
| Algehele helderheid: licht | 10,0% | 18,6% |
| Lichtgevend | 0,0% | 26,7% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 2,0% | 4,7% |
| Subtiel kleurgebruik | 26,0% | 38,4% |
| Gematigd zachte verzadiging | 40,0% | 23,3% |
| Duidelijke kleurkracht | 32,0% | 33,7% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donkere tinten | 41,0% | 31,2% |
| Aardse tinten | 46,2% | 26,0% |
| Neutrale kleuren | 10,3% | 41,6% |
| Natuurlijke tinten | 2,6% | 0,0% |
| Pasteltinten | 0,0% | 1,3% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 8,0% | 5,8% |
| Gebalanceerd | 52,0% | 54,6% |
| Levendig | 40,0% | 39,5% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 6,0% | 5,8% |
| Zacht | 12,0% | 7,0% |
| Gebalanceerd | 8,0% | 38,4% |
| Krachtig contrast | 24,0% | 19,8% |
| Verklaring | 50,0% | 29,1% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 8,0% | 32,6% |
| Zacht gemengd palet | 14,0% | 12,8% |
| Evenwichtige harmonie | 10,0% | 10,5% |
| Sterke kleurconsistentie | 50,0% | 22,1% |
| Harmonieus palet | 18,0% | 22,1% |
Welke werken van Giovanni Fattori trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| French Soldiers in 1859 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Il Riposo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Libecciata | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 100 |
| Mary Queen of Scots, at the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a lady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Medici scene (Clarice Stroz… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The massacres of Mantua | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch of the holm oak | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of the artist's se… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke apparaten gebruiken mensen om Giovanni Fattori te bekijken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Bekijk de cijfers
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 6.700 | 85,9% |
| telefoons | 900 | 11,5% |
| tablets | 200 | 2,6% |
In welke talen volgen mensen Giovanni Fattori?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel mensen bekijken Giovanni Fattori per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 100 |
| do 1 Okt | 100 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 100 |
| ma 5 Okt | 100 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 200 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over Giovanni Fattori
Welke werken van Giovanni Fattori trekken de meeste aandacht?
- In vedetta (also known as Il Muro Bianco), met 2.300 weergaven (27% van alle weergaven van Giovanni Fattori). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.
Hoeveel mensen bekijken Giovanni Fattori op OriginalUniqueArt.com?
- 7.800 bezoeken in twaalf maanden: 400 op de artiestenpagina en 7.400 op individuele werken.
Op welke apparaten bekijken mensen Giovanni Fattori?
- Mensen bekijken Giovanni Fattori op apparaten (86%), telefoons (12%) en tablets (3%); apparaten is goed voor 86% van de bezoeken.
Welke werken van Giovanni Fattori worden het meest gewaardeerd?
- Neutrale kleuren (Kleurenpalet): 42% van de bezoeken, tegenover 10% van de catalogus.