Jean-Honoré Fragonard Darbų žiūrovai

1732 – 1806

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Jean-Honoré Fragonard puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Jean-Honoré Fragonard: lankytojų skaičius per metus

Jauna mergaite skaitydama yra dažniausiai žiūrimas darbas: 7.400 apsilankymų per metus, tai sudaro 12% viso dėmesio, skirto Jean-Honoré Fragonard. Toliausiai yra Svingas ir The Grand Cascade at Tivoli. Dailininko puslapį lankė 9.800 kartų, o darbus – 54.700: iš viso lankytų 64.500. Susidomėjimas išaugo 7% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Lie 2026 buvo mostsusiusia mėnuo, aplankyta 29.900 kartų. Lankytojai skaito Prancūzų (21%),Graikų (12%) ir Anglų (12%) kalba. Lankytojai žiūri kompiuteriai (71%),telefonai (25%) ir planšetės (3%) įrenginiuose. Jiems labiausiai patinka Subalansuotas (Kontrastas): 31% lankytojų lankė, nors tai sudaro 10% katalogo dalį.

10 dažniausiai žiūrimia Jean-Honoré Fragonard darbai

Kiekviena pozicija atitinka lankytojų skaičių, gautą OriginalUniqueArt.com per pastaruosius dvylika mėnesių; 1 pozicija yra dažniausiai lankoma Jean-Honoré Fragonard kūrinys.

  1. Jauna mergaite skaitydama 1 Jauna mergaite skaitydama 7.400 lankytojų · 12,3%
  2. Svingas 2 Svingas, 1767 6.100 lankytojų · 10,1%
  3. The Grand Cascade at Tivoli 3 The Grand Cascade at Tivoli 2.600 lankytojų · 4,3%
  4. Sūpynės 4 Sūpynės, 1750 2.500 lankytojų · 4,2%
  5. The Progress of Love: The Meeting 5 The Progress of Love: The Meeting, 1773 2.400 lankytojų · 4,0%
  6. Shepherdess 6 Shepherdess, 1750 1.700 lankytojų · 2,8%
  7. Blindman's Buff (detail) 7 Blindman's Buff (detail), 1775 1.500 lankytojų · 2,5%
  8. The Souvenir 8 The Souvenir, 1775 1.400 lankytojų · 2,3%
  9. The Stolen Kiss 9 The Stolen Kiss, 1760 1.400 lankytojų · 2,3%
  10. Jauna Moteris Žaisiant Su Šunėle 10 Jauna Moteris Žaisiant Su Šunėle, 1765 1.400 lankytojų · 2,3%

Kada žmonės lanko Jean-Honoré Fragonard puslapį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Duomenys lentelėje
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 2026200900
Lie 20261.90028.000
Rugp 20262.40013.800
Rugs 20265.30012.000

Kada vykdoma Jean-Honoré Fragonard darbių apžvalga?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurių Jean-Honoré Fragonard darbų per mėnesį žiūrėta daugiausia?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Duomenys lentelėje
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Sūpynės0000000005001.100700
Jauna mergaite skaitydama0000000003.5001.6001.900
The Stolen Kiss000000000400100600
The Fountain of Love000000000500500200
The Stolen Kiss000000000400100100
Diana and Endymion000000000100200300
The Progress of Love: The L…0000000003004000
Svingas000000001007001.4002.600
The Bolt000000000100100100
Adoration of the Shepherds0000000004001000

Kuriuo įrenginiais pasiskirsta Jean-Honoré Fragonard auditorija?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Duomenys lentelėje
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai46.10071,5%
telefonai16.20025,1%
planšetės2.2003,4%

Kuriomis kalbomis domiuisi Jean-Honoré Fragonard?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Duomenys lentelėje
KalbaPeržiūrosDalintis
Prancūzų70020,6%
Graikų40011,8%
Anglų40011,8%
Vokiečių3008,8%
Japonų3008,8%
Bulgarų2005,9%
Protugalų2005,9%
Rusų2005,9%
Švedų2005,9%
Chinese2005,9%

Kiek per dieną lankytojų turi Jean-Honoré Fragonard ir kas toliau?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Duomenys lentelėje
DienaPeržiūros
P 25 Rugs200
Š 26 Rugs300
S 27 Rugs500
Pr 28 Rugs1.000
A 29 Rugs600
T 30 Rugs1.200
K 1 Spa1.200
P 2 Spa800
Š 3 Spa800
S 4 Spa1.500
Pr 5 Spa300
A 6 Spa1.000
T 7 Spa600
K 8 Spa700
P 9 Spa300
Š 10 Spa1.500
S 11 Spa700
Pr 12 Spa600
A 13 Spa800
T 14 Spa1.400
K 15 Spa800
P 16 Spa (prognozė)500
Š 17 Spa (prognozė)1.000
S 18 Spa (prognozė)1.100
Pr 19 Spa (prognozė)700
A 20 Spa (prognozė)900
T 21 Spa (prognozė)1.300
K 22 Spa (prognozė)1.100
P 23 Spa (prognozė)500
Š 24 Spa (prognozė)1.100
S 25 Spa (prognozė)1.100
Pr 26 Spa (prognozė)800
A 27 Spa (prognozė)1.000
T 28 Spa (prognozė)1.300
K 29 Spa (prognozė)1.100
P 30 Spa (prognozė)600
Š 31 Spa (prognozė)1.100
S 1 Lap (prognozė)1.200
Pr 2 Lap (prognozė)800
A 3 Lap (prognozė)1.000
T 4 Lap (prognozė)1.400
K 5 Lap (prognozė)1.200

Ką žmonės klausia apie Jean-Honoré Fragonard

Kuris Jean-Honoré Fragonard kūrinys yra dažniausiai lankomas?

Pirmiausia yra Jauna mergaite skaitydama, sulaukusi 7.400 apsilankymų, tai sudaro 12% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 10 darbų.

Kokia Jean-Honoré Fragonard auditorija OriginalUniqueArt.com?

64.500 lankytojų per dvylika mėnesių: 9.800 lankytojų lankėsi meno kūrėjo puslapyje, 54.700 lankytojų – kūrinių puslapyje.

Kokiais įrenginiais naudojasi Jean-Honoré Fragonard auditorija?

Auditorija renkasi iš kompiuteriai (71%),telefonai (25%) ir planšetės (3%); kompiuteriai generuoja 71% apsilankymų.

Kuriomis kalbomis dominuoja Jean-Honoré Fragonard sekėjai?

Prancūzų (21%),Graikų (12%) ir Anglų (12%); Prancūzų užima 21%.

Kurių Jean-Honoré Fragonard darbai atitinka lankytojų skonį?

Darbai, apibūdinami kaip Subalansuotas (Kontrastas), sulaukia 31% apžiūrų, nors sudaro 10% katalogo.