Popieriaus formatas

Studentų kūrybos vadovas

Landscape (verso)

Vardas ir pavardė Klasė Data

Paulas Nešas, Landscape (verso) (1939), The British Postal Museum - Archive. Viešasis domenas Pamatykite šį paveikslą judančios šviesos dėking žiūrėkite į šį paveikslą judančios šviesos dėking: piešinį, tikrąsias lakui po esančias spalvas, gryną pigmentą

Pagrindinė informacija

Autorius
Paulas Nešas originaluniqueart.com/lt/artists/paulas-nesas_lt/
Autoriaus datys
1889 – 1946
Spalvotas
1939
Originalus dydis
41 x 52 cm
Viešintas
The British Postal Museum - Archive originaluniqueart.com/lt/museums/the-british-postal-museum-archive-london/

Kontekste

Landscape (verso) — Paulas Nešas

Koks yra jo dydis?

Originalūs matmenys yra 41 × 52 cm (aukštis × plotis), čia pateikta šalia vidutinio ūgio suaugusiojo.

Kada tai buvo nupiesta?

  1. 1880
  2. 1890
  3. 1900
  4. 1910
  5. 1920
  6. 1930
  7. 1940

Viršuje esantis eilutė: metai. Žemiau esanti eilutė: kiek metų menininkui buvo kiekvieno laikotarpio pradžioje ir pabaigoje — 0 gimimo metu, 57 mirtės metu.

Paveikta, kai menininkas buvo 50 metų. Dėl gyvenimo metai: 57. 69 iš 92 šio kūrinio autoriui datuotų darbų mūsų kataloge buvo sukurti anksčiau.

Šviesoplėvis: Paulas Nešas gyvenimas (1889–1946) ▲ šis kūrinys, 1939 kiekviena su data pavadinta paveikslėlio, dešimtmečiais

Pirmieji darbai: iki 1924 Pagrindiniai kūrybos metai: 1924–1938 Vėlesni darbai: nuo 1938

Šios trys juostos šio katalogo darbus, turinčius nurodytą datą, skirsto į pirmą ketvirtį, vidurinę dalį ir paskutinį ketvirtį. Jos nėra pilna kūrybos apimtis: retas kūrybos periodas gali atlikti sprundą istorijoje, o ne būti tiesiog tylos laikotarpiu. Tie patys metai, pradedami tuo pačiu kūrinio gyvenimu, kaip ir šiomeno

Palyginti su kitais kūriniais

Pasirinkite vieną viršuje esantį kūrinį: nurodykite du panašumų su šiuo kūriniu ir vieną skirtumą.

Daugiau šiam kūriniui priderančių darbų: originaluniqueart.com/lt/art/similar/paul-nash-landscape-verso-AQRJXG-en/

Spalvų paletė

Matuota iš vaizdo

    Pagrindinė spalva

    Gray #928572

    Išsaugota paletė

    • #928572
    • #5E5A53
    • #C5C2BF
    • #ABA08F

    Šios spalvos visoje meno kūryjos paletėje Raskite kitus paveikslus pagal spalvą

    Paletė
    Neutrals Dominiruojanti spalvų grupė paveikslėlyje.
    Pagrindinė spalva
    Gray
    Intensyvumas
    Balanced Kiek spalvų yra prisigamintų ir kokios jos yra ryškios – nuo vienos nuolydžios spalvos iki daugybės ryškių tonų.
    Kontrastas
    Gentle Kiek spalvų skiriasi šviesos ir ryškumo dėkingai per visą paveikslą.
    Harmonija
    Softly Mixed Palette Kaip spalvos dera tarpusavyje – nuo kontrastuojančių iki visiškai suvienytų.
    Ryškumas
    Brilliant Bendras vaizdo šviesumas ar tamsumas, nuo gilių šešėlių iki ryškių šviesos dėliojų.
    Sodrumas
    Muted Spalvų gryrumas ir intensyvumas svyruoja nuo beveik pilkšų iki visiškai ryškių.

    Kur pasaulyje žiūrima į šį paveikslą?

    • po 1%
    • 1–3%
    • 3–8%
    • 8–20%
    • 20% ir daugiau
    Šio paveikslėlio lankytojų duomenys yra per mažai, kad būtų galima suformuoti žemėlapį, todėl čia pateikiamos visos Paulas Nešas darbai per pastaruosius dvylika mėnesių — iš viso 9 šalių. Iš kur ši duomenys

    Dešimt pirmなusių šalių

    1. 1 Kinija 50,0%
    2. 2 Singapūras 11,1%
    3. 3 Jungtinės Amerikos Valstijos 11,1%
    4. 4 Italija 8,3%
    5. 5 Jungtinė Karalystė 5,6%
    6. 6 Honkongas 5,6%
    7. 7 Vokietija 2,8%
    8. 8 Japonija 2,8%
    9. 9 Venesuela 2,8%

    Žemėlapyje rasti tris tamsiausius šalis. Ar viena iš jų yra ta šalis, kurioje yra muziejus, saugantis šį paveikslą? Įrašykite vieną priežastį, kodėl žmonės iš toli galėtų jį aplankyti.

    Enkliausių žiūrėjų 20 kūriniai, kuriuos rinkosi Paulas Nešas

    1. 1 Landscape of the Moon's Last Phase, 1944 7,7%
    2. 2 Nest of the Siren, 1930 5,1%
    3. 3 Telecommunications, 1934 5,1%
    4. 4 Landscape (verso), 1939 šis paveikslas 5,1%
    5. 5 Landscape of the Megaliths, 1934 5,1%
    6. 6 Harbour and Room, 1932 5,1%
    7. 7 Landscape from a Dream, 1936 5,1%
    8. 8 Landscape of the Bagley Woods, 1943 5,1%
    9. 9 Whiteleaf Cross, 1931 2,6%
    10. 10 Michaelmas Landscape, 1943 2,6%
    11. 11 A Howitzer Firing, 1918 2,6%
    12. 12 Dead Spring, 1929 2,6%
    13. 13 The Pond at Souldern, 1926 2,6%
    14. 14 Oxford During the War, 1942 2,6%
    15. 15 Event on the Downs, 1934 2,6%
    16. 16 Landscape at Iden, 1929 2,6%
    17. 17 We Are Making a New World, 1918 2,6%
    18. 18 Composition (Design for Today), 1934 2,6%
    19. 19 March Landscape, 1944 2,6%
    20. 20 Northern Adventure, 1929 2,6%

    Kartu šie darbai sudaro 74,6% visos dėmesės, skiriamės šio paveikslėlio kūrybai per pastaruosius dvylika mėnesių, dalis. Kataloge yra 99 šio kūrybinio veikėjo darbų, iš kurių 30 buvo apžiūrėti bent vieną kartą. Šis paveikslas užima 4 vietą tarp jų, sulaukdamas 5,1% tokio dėmesio. Tyla ta pati, mėnesį po mėnesio

    Juostos matuoja dėmesį, o ne kokybę. Pasirinkite viršuje esantį kūrinį ir šį: išvardykite vieną dalyką, kuris gali padaryti paveikslą garsų ne dėl to, kaip gerai jis tapytas.

    Virus ir muziejus

    Autorius

    Paulas Nešas

    Gimė 켄싱顿, Jungtinė Karalystė

    Pradiniai metai ir įkvėpimo šaltiniai

    Gimė: Kensington, Jungtinė Karalystė (1889)

    Mirė: 1946

    Paulas Nashas gimė 1889 m. geguęsenį Londone. Jo tėvas, William Harry Nash, buvo advokatas, o motina, Caroline Maude, nuo ankstyvo amžiaus rodė psichinės ligos požymius. Kai Paulas buvo mažas, šeima persikėlė į Iver Heath, Buckinghamshire, siekdama pagerinti motinos sveikatos būklę.

    Šeimijos šakrys ir mokslai: Jis studijavo Parsons School of Art, o vėliau – Slade School of Fine Art. Nors jis meistriškai valdė peizažų tapybą, figūrinės dailės kūrimas jam buvo sudėtingas iššūkis.

    Pradiniai įkvėpimo šaltiniai: Nasho ankstyvųjų darbų stilius buvo stipriai paveiktas William Blake ir J.M.W. Turner, tai itin pastebima jo kūrybos pradžioje. Taip pat jį įkvepianti buvo gamta, kurioje matė senovinius elementus – senovines kapines ir geležinio amžiaus piliakalvius.

    Meninis stilius ir evoliucija

    Stilius: Paul Nasho stilius buvo modernizmo ir tradicinių technikų derinys. Naudodamas ryškias spalvas, geometrines formas ir abstrakčius elementus, jis išsiskirė iš savo samtvorių.

    Surrealistinės tendencijos: Nors Nashas nebuvo griežtai laikantisis surrealistas, šis judėjimas jį paveikė, ypač po 1928 m. aplankyto Giorgio de Chiricoু eksponacijos. Jo kūryboje simboliniai peizažai susipynė su kasdieniais objektais.

    Karo menas: Pirmojo ir Antrojo pasaulinio karo metu Nashas tarnavo kaip oficialus karo meno paveikslautojas. Jo mūšio laukų vaizdiniai pasižymėjo šiurpia grynumu ir tyrimu, kaip konfliktas palieka neištrinčiam pėdsaką peizaže. Žinomas darbas yra „The Menin Road Car“.

    „Oro sutvėriai“: Antrojojo pasaulinio karo metu sukurta serija, kurioje pavaizduoti antropomorfizuoti žemėje nukritę lėktuvai, demonstruoja jo evoliuojančią simboliką ir stilių.

    Didieji pasiekimai ir pripažinimas

    Britų modernizmo pionierius: Nashas vaidino lemiamą vaidmenį formuojant britų šiuolaikinį meną, sėkmingai sujungdamas tradicinę peizažų tapybą su modernistine estetika.

    as

    Karo meno palikimas: Jo karo laikais sukurti paveikslai laikomi ikoniniu konfliktų įtakos abilityems tiek kario, tiek aplinkai atvaizdavimu.

    „Unit One“ grupė: 1933 m. kartu su Ben Nicholson ir Barbara Hepworth jis braižė pagrindus „Unit One“ grupei – tai buvo viena svarbiausių bendruomenės dalčių britų meno pasaulyje.

    Rašytojas ir dizaineris: Be tapybos, Nashas taip pat buvo gerbiama meno kritikas bei rašytojas, taip pat projektavo taikomąjį meną – nuo scenografijos ir tekstilių iki afišų.

    Įtantis ir palikimas

    Įtarmė būsimiesiems menininkams: Nasho unikalus stilius ir spalvų naudojimas paveikė visas vėlesnius menininkų kartas.

    Ryšys su romantizmu: Jo kūryba dažnai siejama su angliškąja romantizmo tradicija, ypač per jo ryšį su William Blake ir J.M.W. Turner.

    Žmogaus ir gamtos tyrimas: Vėlesniuose Nasho darbuose persikrinė tema apie žmogaus ir gamtos santykį, atskleistą per gilią simbolinę vaizdinę.

    Nuolatinis aktualumas: Jo paveikslai vis dar vertinami dėl savo grožio, simbolikos ir istorinės reikšmės, išlikdami įtraukiančiais šiuolaikines auditorijas.

    Parodos ir kolekcijos

    Ruskin Gallery: Nasho darbai buvo eksponuojami JK Ruskin Gallery galerijoje.

    Tate Britain: Jo kūriniai yra įtraukti į Tate Britain kolekciją.

    Imperial War Museum: Keletas jo karo meno pavyzdžių saugomi Imperinio karo muziejuje.

    York Art Gallery: Jo kūryba taip pat yra York Art Gallery kolekcijos dalis.

    Government Art Collection: Dalis Nasho meno šedevrų išsidėsto Vyriausybės meno kolekcijoje.

    Muziejus

    The British Postal Museum - Archive

    Parodoma vietoje London, United Kingdom

    A Chronicle of Connection: The Soul of London’s Postal Heritage

    In the bustling heart of London, near the historic convergence of Farringdon and Russell Square, lies an institution that serves as a profound testament to the human impulse to connect. The British Postal Museum & Archive is far more than a mere repository for philatelic treasures; it is a living, breathing narrative of five centuries of communication. To step within its walls is to enter a space where the tangible threads of history—the ink on a telegram, the adhesive of a rare stamp, and the rhythmic pulse of the city’s hidden infrastructure—intertwine to tell a story of innovation and intimacy. The museum’s modern architecture, designed to harmonize with its storied surroundings, utilizes natural light and expansive layouts to create an atmosphere of quiet contemplation, inviting visitors to bridge the gap between the vanished eras of the past and our hyper-connected present.

    The collection itself is a breathtaking tapestry of cultural milestones, offering much more than the traditional delights sought by stamp collectors. While the museum provides a veritable paradise for philatelists, its true magic lies in the evocative artifacts that serve as miniature windows into different epochs. One might find themselves moved by the poignant weight of original telegrams sent on the fateful night the Titanic sank, or captivated by the intimate glimpse into musical history offered by Freddie Mercury’s childhood stamp album. These objects are not merely relics; they are echoes of lives lived, capturing political shifts, artistic trends, and the very essence of human emotion. For the art lover and the historian alike, the archive presents a curated journey through the evolution of global identity.

    Subterranean Wonders and Engineering Ingenuity

    Beyond the delicate beauty of its paper treasures, the museum offers an unparalleled sensory experience through its most distinctive feature: the Mail Rail. This subterranean railway, a relic of London’s industrial and logistical ingenuity, allows visitors to descend into the city's hidden veins. Traveling through these historic tunnels provides a visceral understanding of the monumental challenges faced by mail carriers throughout the ages, transforming the concept of history from a static display into a kinetic adventure. It is this unique blend of the subterranean and the spectacular that makes the museum an essential destination for those who appreciate the intersection of engineering and human narrative.

    <

    p>For the discerning collector or interior designer seeking inspiration, the archive serves as a masterclass in the aesthetics of communication. The museum’s commitment to both preservation and innovation—transitioning from the physical weight of Victorian records to the cutting edge of digital preservation—mirrors the very evolution of the art of the message. Whether exploring the intercepted first edition of James Joyce's

    Ulysses

    , a symbol of the struggle for artistic freedom, or delving into the intricate maps of ancient delivery routes, one finds a wealth of inspiration in the museum’s ability to transform the mundane act of sending mail into a grand, enduring epic of human connection.

    Kur skaityti daugiau

    Raskite internete

    QR kodas, vedantis į Landscape (verso) atsisiuntimo puslapį

    originaluniqueart.com/lt/art/download/paul-nash-landscape-verso-AQRJXG-en/

    Citavimo šio kūrinio duomenys

    MLA
    Nešas, Paulas. Landscape (verso). 1939, The British Postal Museum - Archive. https://originaluniqueart.com/lt/art/paul-nash-landscape-verso-AQRJXG-en/
    APA
    Nešas, Paulas (1939). Landscape (verso) [Painting]. The British Postal Museum - Archive. https://originaluniqueart.com/lt/art/paul-nash-landscape-verso-AQRJXG-en/
    Chicago
    Paulas Nešas. Landscape (verso). 1939. The British Postal Museum - Archive. https://originaluniqueart.com/lt/art/paul-nash-landscape-verso-AQRJXG-en/
    Harvard
    Nešas, Paulas (1939) Landscape (verso). The British Postal Museum - Archive. Available at: https://originaluniqueart.com/lt/art/paul-nash-landscape-verso-AQRJXG-en/

    Atidžiai pastebėkite

    Landscape (verso) — Paulas Nešas

    Atidžusiai pažvelkite

    Atsakykite savo žodžiais. Čia nėra neteisingų atsakymų – yra tik atsakymai, kuriuos galite paaiškinti.

    1. Kas pirmiausia patraukia jūsų dėmesį ir kodėl?
    2. Kokie spalvos ar formos sukuria nuotaiką — ir kokia tai nuotaika?
    3. Mūsų kataloge šis kūrinys priskirtas prie: landscape. Ar sutinkate? Ką pridėtumėte arba pašalintumėte?
    4. Prisiminkite Eclipse of the Sunflower (1945), apie kurią buvo rašyta anksčiau šiame vadove. Įvardinkite dvi bendras detales su šiuo kūriniu ir vieną skirtumą.
    5. Paulas Nešas buvo apie 50 metų, kai šis kūrinys buvo sukurtas. Koks jo elementas primena būtent tokio amžiaus kūrinį?

    Jūsų atsakymas

    Parašykite trumpą pastraipę apie šį kūrinį. Naudokite šio vadovėjo ankstesnių dalių informaciją bei anksčiau pateiktus savo atsakymus.

    问答 (or more naturally for a website heading): Klausimai ir atsakymai

    Kokio formos ir kokie išmatavimai turi „Landscape (verso)“, autorius – Paulas Nešas?

    „Landscape (verso)“ formatas yra Landscape, o originalo matmenys yra 41 x 52 cm. Abu šie duomenys yra naudingi planuojant reprodukciją.

    Ar „Landscape (verso)“, autorius – Paulas Nešas autorinės teisės leidžia daryti kopijas?

    „Landscape (verso)“, autorius – Paulas Nešas autoriškos teisės statusas yra aiškus: kūrinys priklauso pripa принадле belongs to the public domain – jo autorinė teisė pasibaigusi. Jo buvimas The British Postal Museum - Archive šio statuso nekeičia.

    Iš kur renkasi „Landscape (verso)“, autorius – Paulas Nešas lankytojai?

    Statistika apie „Landscape (verso)“, autorius – Paulas Nešas pateikiama kūrinio Statistika puslapio: mėnesiniai kūrinio apsilankėjimai, kūrinio autorių darbų apsilankėjimai bei neseniai apsilankiusiųjų skirstymas pagal šalis ir kalbas.