Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Paulas Nešas puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
!
Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.
Paulas Nešas: pagrindinės figūros
Dažniausiai žiūrimas kūrinys yra Landscape of the Moon's Last Phase: 400 apsilankymų per dvylika mėnesių, tai sudaro 7% viso Paulas Nešas kūrinių peržiūrų. Tada Landscape of Bleached Objects ir View from a Window, Nice. Iš viso 11.500 apsilankymų: 6.800 puslapio lankytojų, 4.700 darbų lankytojų. Auditorija auga: Spa 2026 lankytojų buvo 144% daugiau nei Rugs 2026. Lūkių mėnuo: Lie 2026 (lankytojų skaičius: 4.700). Auditorijos kalbos: Anglų (65%),Prancūzų (16%) ir Korėjiečių (6%). Auditorijos pasiskirstymas pagal įrenginius: kompiuteriai (60%),telefonai (37%) ir planšetės (3%). Išlieka vienas stilingas akcentas: Ramybė (Nuotaika) sulaukia 38% apžiūrų, nors sudaro tik 18% katalogo dalį.
Paulas Nešas: dažniausiai žiūrimos 10 darbai
Ši reitingo sistema skaičiuoja lankytojus, o ne katalogo įvertinimus: tai 10 dažniausiai peržiūromų Paulas Nešas darbų svetainėje OriginalUniqueArt.com per dvylika mėnesių.
Kaip kas mėnesį pasikeičia Paulas Nešas auditorija?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti skaičius
Mėnuo
Daugelio lankytojų puslapis
Darbų puslapiai
Lap 2025
0
0
Grd 2025
0
0
Sau 2026
0
0
Vas 2026
0
0
Kov 2026
0
0
Bal 2026
0
0
Geg 2026
0
0
Bir 2026
0
0
Lie 2026
1.400
3.300
Rugp 2026
300
300
Rugs 2026
1.800
0
Spa 2026
3.300
1.100
Kaip Paulas Nešas darbai buvo sekami per metus?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką renkasi auditorija tarp Paulas Nešas kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti skaičius
Nuotaika
Nuotaika
Darbai
Peržiūros
Ramybė
18,2%
38,5%
Mistika
27,3%
34,6%
Dramatiškumas
27,3%
11,5%
Raminanti
18,2%
11,5%
Pramoninis stilius
9,1%
3,9%
Emocinis tonas
Emocinis tonas
Darbai
Peržiūros
Refleksyvus
18,2%
30,8%
Melancholiškas
18,2%
26,9%
Mirusė
27,3%
11,5%
Raminantis
0,0%
15,4%
Dramatiškas
9,1%
3,9%
Vienatvė
9,1%
3,9%
Sunkus ir tamsus
9,1%
3,9%
Įtemptas
9,1%
3,9%
Švytėjimas
Švytėjimas
Darbai
Peržiūros
Tamsus
10,0%
11,7%
Švelnus šešėlis
12,0%
5,0%
Švelni apšvietimo intensyvumas
48,0%
51,7%
Šviesos intensyvumas: ryški
24,0%
26,7%
Šviesus
6,0%
5,0%
Spalvų nasyginimas
Spalvų nasyginimas
Darbai
Peržiūros
Blėskios
52,0%
53,3%
Subtili spalva
24,0%
26,7%
Subtilus ir subalansuotas
22,0%
16,7%
Ryški spalvų išraiška
2,0%
3,3%
Ryški spalva
0,0%
0,0%
Spalvų paletė
Spalvų paletė
Darbai
Peržiūros
Neutralios spalvos
69,7%
76,3%
Žemiški tonai
24,2%
13,2%
Tamsūs tonai
3,0%
7,9%
Pastelinės spalvos
3,0%
2,6%
Spalvų intensyvumas
Spalvų intensyvumas
Darbai
Peržiūros
Monochrominis
42,0%
40,0%
Subalansuota
48,0%
53,3%
Vividūs
10,0%
6,7%
Kontrastas
Kontrastas
Darbai
Peržiūros
Raminanti
18,0%
21,7%
Švelnus
20,0%
16,7%
Subalansuotas
12,0%
18,3%
Ryški
26,0%
16,7%
Pareiškimas
24,0%
26,7%
Spalvų harmonija
Spalvų harmonija
Darbai
Peržiūros
Nesuderintinga paletė
26,0%
43,3%
Švelniai suderinta paletė
8,0%
10,0%
Subalansuota harmonija
10,0%
8,3%
Stiprus spalvų vientisumas
34,0%
28,3%
Suvarta paletė
22,0%
10,0%
Kaip rodėme Paulas Nešas dažniausiai žiūrimiausi darbai per metus?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti skaičius
Darbai
Lap 2025
Grd 2025
Sau 2026
Vas 2026
Kov 2026
Bal 2026
Geg 2026
Bir 2026
Lie 2026
Rugp 2026
Rugs 2026
Spa 2026
The Separation of Light fro…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Stackyard
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sunflower and sun
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape of the Moon's Las…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
0
Circle of the Monoliths
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Creation of the Firmame…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Creation of Land
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Oxford During the War
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
The Diving Stage
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
The Creation of the Starry…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Telefonai, tabletai ar kompiuteriai: kur žiūrėjo Paulas Nešas?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Rodyti skaičius
Įrenginys
Peržiūros
Dalintis
kompiuteriai
6.900
60,0%
telefonai
4.200
36,5%
planšetės
400
3,5%
Kuriomis kalbomis dominuoja Paulas Nešas auditorija?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Rodyti skaičius
Kalba
Peržiūros
Dalintis
Anglų
2.000
64,5%
Prancūzų
500
16,1%
Korėjiečių
200
6,5%
Čekų
100
3,2%
Vokiečių
100
3,2%
Italų
100
3,2%
Protugalų
100
3,2%
Kokia yra kasdienė Paulas Nešas lankytojų sūkaitė ir prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti skaičius
Diena
Peržiūros
Pr 12 Spa
100
A 13 Spa
100
T 14 Spa
500
K 15 Spa
300
P 16 Spa
0
Š 17 Spa
200
S 18 Spa
100
Pr 19 Spa
500
A 20 Spa
300
T 21 Spa
0
K 22 Spa
100
P 23 Spa
0
Š 24 Spa
0
S 25 Spa
100
Pr 26 Spa
100
A 27 Spa
0
T 28 Spa
300
K 29 Spa
0
P 30 Spa
200
Š 31 Spa
0
S 1 Lap
0
Pr 2 Lap (prognozė)
100
A 3 Lap (prognozė)
0
T 4 Lap (prognozė)
100
K 5 Lap (prognozė)
0
P 6 Lap (prognozė)
0
Š 7 Lap (prognozė)
0
S 8 Lap (prognozė)
0
Pr 9 Lap (prognozė)
0
A 10 Lap (prognozė)
0
T 11 Lap (prognozė)
0
K 12 Lap (prognozė)
0
P 13 Lap (prognozė)
0
Š 14 Lap (prognozė)
0
S 15 Lap (prognozė)
0
Pr 16 Lap (prognozė)
0
A 17 Lap (prognozė)
0
T 18 Lap (prognozė)
0
K 19 Lap (prognozė)
0
P 20 Lap (prognozė)
0
Š 21 Lap (prognozė)
0
S 22 Lap (prognozė)
0
Paulas Nešas: trumpi atsakymai
Kuri Paulas Nešas kūlinys yra dažniausiai žiūrimas?
Landscape of the Moon's Last Phase: 400 lankytojų, tai sudaro 7% viso Paulas Nešas lankytojų skaičiaus. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.
Kiek lankytojų lankosi Paulas Nešas?
11.500 per dvylika mėnesių (6.800 lankytojų meno autoriaus puslapyje, 4.700 – darbų puslapyje).
Ar žmonės žiūri Paulas Nešas telefonu ar kompiuteriu?
Abiejuose: kompiuteriai (60%),telefonai (37%) ir planšetės (3%); lyderauja kompiuteriai su 60% dalimi.
Ar Paulas Nešas sekamas keliais kalpomis?
Taip: Anglų (65%),Prancūzų (16%) ir Korėjiečių (6%). Lyderiuoju yra Anglų su dalimi 65%.
Ar auditorija teikia pirmenybę Paulas Nešas kūrybos darbams?
Taip, Ramybė (Nuotaika): 38% lankytų lankytų katalogo 18% dalies.