Meniu
Peržiūrėti realaus dydžio版 Peržiūrėti AR realybėje Perjungti į spausdinimą Perejti prie skaitmeninių vaizdų Siųsti
Išsamiau Vadovas Pridėti į mėgstamiausius Atsisiųsti Panašūs eksponatai Rentgeno spindulių nuotrauka Diaporama Statistika

Triple in Uglich

A lively 1913 depiction of a bustling Russian town square featuring horses and carriages by Konstantin Yuon, capturing the essence of early 20th-century life through an Impressionist lens for your collection.

Konstantinas Juonas (1875–1958) – žymus rusų tapytojas, kūręs įspūdingus peizažus ir simbolizmo darbus, vėliau perėjęs prie sovietinio realizmo. Žinomiausi kūriniai: 'Paradas Raudonojoje aikštėje', 'Tverskajos bulvaras'.

Šiame puslapyje rodomas meno kūrinys yra saugomas autorių teisių įstatymais, todėl neturime teisės legaliai kurti ar parduoti jo identiškos reprodukcijos. Ši apsauga užtikrinama remiantis tokiais tarptautiniais susitarimais kaip Bernės konvencija ir pagal nacionalines įstatymų nuostatas, įskaitant tas, kurias nurodo JAV autoriškos teisės įstatymas – 17-asis skyrius.

Kaip pagarbią ir teisėtą alternatyvą, mes siūlome pagal užsakymą rankomis dažytus paveikslus, įkvėptus originalo. Mūsų įgudę ir profesionalūs menininkai kruopščiai tiria originalo stilių, nuotaiką ir meninę esmę, kad sukurtų naują, unikalią kūrinį, kuris sukelia tą paties jausmą – išlikdamas tuo tarciau originaliu, savarankišku kūrybiniu darbu.

Šis metodas visiškai atitinka autorių teises, nes jame nėra kūrinio kopijavimo ar dubliavimo. Tai yra kūrybinė reinterpretacija – naujas paveikslas, kurį įkvėpė originalas, tačiau kuris nėra jo identiškas.

Rankų darbo aliejinės reprodukcijos

Rankiniu būdu tapytas aliejus ant droblio jūsų pageidaujamame dydį ir rėmuose – mūsų menininkų darbas pagal užsakymą. ( Perjungti į spausdinimą Perejti prie skaitmeninių vaizdų)

Corner sample of the P118B picture frame: lieto polistirolo, 5 cm wide and 3 cm thick
P118B €10
Corner sample of the P118H picture frame: lieto polistirolo, 5 cm wide and 3 cm thick
P118H €10
Corner sample of the P118W picture frame: lieto polistirolo, 5 cm wide and 3 cm thick
P118W €10
Corner sample of the P438Z picture frame: lieto polistirolo, 5.5 cm wide and 3.5 cm thick
P438Z €10
Corner sample of the P508JH picture frame: lieto polistirolo, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P508JH €12
Corner sample of the P508YH picture frame: lieto polistirolo, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P508YH €12
Corner sample of the P805H picture frame: lieto polistirolo, 5 cm wide and 3.5 cm thick
P805H €10
Corner sample of the P805Z picture frame: lieto polistirolo, 5 cm wide and 3.5 cm thick
P805Z €10
Corner sample of the P919BZ picture frame: lieto polistirolo, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P919BZ €10
Corner sample of the P919G picture frame: lieto polistirolo, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P919G €10
Corner sample of the P919XJ picture frame: lieto polistirolo, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P919XJ €10
Corner sample of the P959ZH picture frame: lieto polistirolo, 5 cm wide and 3 cm thick
P959ZH €10
Corner sample of the P968JZ picture frame: lieto polistirolo, 6 cm wide and 4 cm thick
P968JZ €12
Corner sample of the W106C picture frame: solidus medžio, 5 cm wide and 3 cm thick
W106C €8
Corner sample of the W218G picture frame: solidus medžio, 5 cm wide and 3 cm thick
W218G €10
Corner sample of the W218JH picture frame: solidus medžio, 5 cm wide and 3 cm thick
W218JH €8
Corner sample of the W218Y picture frame: solidus medžio, 5 cm wide and 3 cm thick
W218Y €10
Corner sample of the W307PJ picture frame: solidus medžio, 6 cm wide and 3 cm thick
W307PJ €10
Corner sample of the W316G picture frame: solidus medžio, 6 cm wide and 3 cm thick
W316G €10
Corner sample of the W316PJ picture frame: solidus medžio, 6 cm wide and 3 cm thick
W316PJ €8
Corner sample of the W316Y picture frame: solidus medžio, 6 cm wide and 3 cm thick
W316Y €10
Corner sample of the W398PJ picture frame: solidus medžio, 5 cm wide and 3 cm thick
W398PJ €8
Corner sample of the W4111J picture frame: solidus medžio, 6.5 cm wide and 3.5 cm thick
W4111J €10
Corner sample of the W500HY picture frame: solidus medžio, 7 cm wide and 5 cm thick
W500HY €15
Corner sample of the W500JH picture frame: solidus medžio, 7 cm wide and 5 cm thick
W500JH €15
Corner sample of the W692G picture frame: solidus medžio, 8 cm wide and 4 cm thick
W692G €12
Corner sample of the W849H picture frame: solidus medžio, 5 cm wide and 3 cm thick
W849H €8
Corner sample of the W940BG picture frame: solidus medžio, 7.5 cm wide and 4.5 cm thick
W940BG €15
Corner sample of the W953PJ picture frame: solidus medžio, 6 cm wide and 3.5 cm thick
W953PJ €8

Standartinis
individualaus dydžio
CM
INCH

Pasirinkite iš mūsų nustatytų dydžių, atitinkančių originalaus meno kūrinio proporcijas.

plotis
aukštis

Įveskite jums reikiamą plotį ir aukštį, kad paveikslas atitiktų jūsų rėmą ar sieną. Kadangi šis darbas yra rankinio darbo, siekiant išgauti kitokio formos dydį, paveikslas gali būti šiek tiek didesnis (nuo kraštų bus palikta daugiau erdvės) arba mažesnis – pasirinkite jums patogiausią variantą. Prieš pradedant tapyti, atsiųsime jums skaitmeninį maketą patvirtinimui. Šioje puslapio nuotraukoje matomas vaizdas nėra galutinis rezultatas – jį parodys tik sukurtas maketas.

Ką galima pakeisti (pavyzdžiai): Pakeisti veidą į kliento nuotrauką; Pridėti augintinį (pvz., pakeisti katę šunimi); Įtraukti paslėptą žinutę fone; Pakeisti fono kraštovaizdį ar elementus.
Gavus užsakymą, OriginalUniqueArt.com komanda susisieks su klientu el. paštu dėl instrukcijų ir pateiks maketo pavyzdį

Pristatymas visame pasaulyje () per 3–4 savaites, o ne įprastai – per 5 savaites. (24 spalis). Kokybė lieka nepakeičiama.

Nemokamas greitasis pristatymas visame pasaulyje
Aukštos kokybės lininis drobė
Pilnas siuntimo draudimas
Muitinės mokesčių grąžinimo garantija
Tikro spalvų atitikimo garantija
100 dienų grąžinimo politika (tik esant įtaigoms)
100% pinigų grąžinimo garantija
Nuolaida dideliems užsakymams

Bendroji kaina

€ 263

Triple in Uglich

Reprodukcijos technika

Reprodukcijos dydis

-

Visų pasirinktų variantų kaina

€ 263

Pagrindinė informacija

  • Medium: Wash
  • Artist: Konstantin Yuon
  • Title: Triple in Uglich
  • Influences: Camille Pissarro
  • Dimensions: 53 x 69 cm
  • Notable elements or techniques: Mastery of wash technique

A Window into Imperial Russia: The Vibrancy of Uglich

In the heart of his 1913 masterpiece, Triple in Uglich, Konstantin Yuon invites the viewer to step through a temporal portal into the bustling soul of ancient Russia. This exquisite work is far more than a mere depiction of a town square; it is a rhythmic dance of light, movement, and communal life. As one gazes upon the canvas, the eye is immediately drawn into the lively choreography of a midday scene where horses pull heavy carriages, carts laden with goods traverse the cobblestones, and townsfolk engage in the quiet, essential rituals of daily existence. A solitary dog wanders through the periphery, adding a touch of organic realism to the composition, while a clock hanging prominently on a wall serves as a silent sentinel over the passing moments of history. The painting captures that fleeting, magical intersection where the mundane meets the monumental.

The atmosphere is thick with the palpable energy of a town in motion. Yuon, a master of capturing the "spirit of place," utilizes a technique that breathes life into every figure and animal. Through his expert use of wash and delicate brushwork, he achieves a luminous quality that suggests the shimmering heat of a Russian afternoon. There is a profound sense of nostalgia embedded in the scene—a longing for a period of Russian history characterized by a certain architectural and social stability. For the collector or interior designer, this piece offers an unparalleled emotional depth, providing a focal point that radiates warmth, heritage, and a sophisticated connection to the past.

The Fusion of Impressionist Light and Russian Soul

Technically, Triple in Uglich stands as a brilliant testament to Yuon’s unique stylistic synthesis. Having been deeply influenced by the French Impressionists, particularly the atmospheric mastery of Camille Pissarro, Yuon does not merely replicate light; he interprets it through a distinctly Russian lens. The painting avoids the heavy, somber tones often associated with traditional academic realism, opting instead for a palette that celebrates clarity and movement. His ability to blend the soft, broken textures of Impressionism with the structural dignity of Symbolism allows the architecture of Uglich to feel both permanent and ethereal.

The artist’s inspiration was rooted in his profound travels through Russia's ancient towns, where he sought to document the spiritual character of the people. In this work, every stroke serves to reinforce the connection between the landscape and the national identity. The way the light hits the surfaces of the carriages and the textures of the town walls reflects a deep reverence for the aesthetic values found in the Russian heartland. For those seeking to adorn a space with art that tells a story, a high-quality reproduction of this work brings not just color, but a sense of historical continuity and cultural richness into the home.

A Timeless Addition to the Modern Collection

For the discerning art enthusiast or the professional decorator, Triple in Uglich represents an opportunity to possess a fragment of a vanished world. The painting’s ability to harmonize complex subject matter—ranging from the intricate details of the town square to the subtle emotional undertones of the crowd—makes it a versatile masterpiece. It possesses the rare quality of being both a conversation starter and a soothing presence, capable of anchoring a room with its historical gravity while enlivening it with its bright, spirited composition.

Owning a hand-painted reproduction of this Yuon classic allows for the preservation of this cultural heritage within a contemporary setting. Whether placed in a grand library, a sophisticated dining room, or a curated gallery space, the painting serves as an enduring symbol of beauty and resilience. It is an investment in an atmosphere of elegance, offering a window into 1913 Russia that continues to inspire awe and wonder in the modern age.

问答 (or more naturally for a website heading): Klausimai ir atsakymai

Kokią temą ir atmosferą sujungia „Triple in Uglich“, autorius – Konstantinas Juonas?

„Triple in Uglich“, autorius – Konstantinas Juonas sujungia russian town, town square, horses, carriages, daily life, uglich, architecture ir Nostalgic atmosferą.

Kokio Konstantinas Juonas kūrybos etapo priklauso „Triple in Uglich“ (1913)?

„Triple in Uglich“, sukurta 1913 m., priklauso Konstantinas Juonas kūrybinio karjeros laikotarpio Mature Period.

Kokio tipo kūrinys yra „Triple in Uglich“, autorius – Konstantinas Juonas?

„Triple in Uglich“ yra wall art kūrinys.


Autoriaus biografija

Ankstyvas gyvenimas ir meninės pamokos

Konstantinas Fiodorovičius Juonas, gimęs Maskvoje 1875 metų spalio 24 dieną, augo šeimoje, kuri buvo giliai įsišaknijusi šveicarų-rusų kultūroje ir meninėse tradicijose. Jo brolis Paulius Juonas vėliau išgarsėjo kaip kompozitorius, rodydamas kūrybiškumo srovę šeimoje. Nuo mažų dienų Konstantinas demonstravo polinkį į vizualinę raišką, ugdomą motinos, skatinusios meninius pomėgius namuose. Ši ankstyva patirtis padėjo pamatus jo formaliam išsilavinimui Maskvos tapybos, skulptūros ir architektūros mokykloje nuo 1892 iki 1898 metų. Ten jis susipažino su žymiais meistrais Konstantin Savickijumi ir Konstantin Korovinu, įsisavindamas jų techniką ir filosofiją, kuri formavo jo ankstyvąjį meninį kelią. Šie formavimo metai neapsiribojo Rusija; Juonas leidosi į keliones po Vakarų Europą, ypač Paryžių, kur susidūrė su klestinčiu impresionistų judėjimu. Nors jį žavėjo tokie menininkai kaip Kamilis Pisaro, jis nesiekė tiesiogiai kopijuoti – sintezavo šias įtakas su unikaliu rusišku jautrumu, sukūręs savitą stilių.

Nuokalnis nuo simbolizmo iki sovietinio realizmo

Juono ankstyvieji darbai pasižymi įtaikiu impresionistinių peizažų ir subtilaus simbolizmo deriniu. Paveikslai, tokie kaip Į Trejybę (1903) ir Tversko prospektas (1909), iliustruoja šį laikotarpį, fiksuodami trumpalaikes šviesos akimirkas ir atmosferą, kartu užuominomis apie gilų emocinį rezonansą. Jis nebuvo patenkintas likdamas vien impresionizmo srityje; Juonas ėmė eksperimentuoti su lyriniais peizažais, į kuriuos įtraukė elementus iš tradicinių rusiškų meno formų – Palekho miniatiūrų subtilų tikslumą ir ikonos meno gylį. Šis susijungimas sukūrė vizualinę kalbą, unikalią jam pačiam, įkvėptą tautinės tapatybės, tačiau atvirą inovacijoms. Tačiau politiniai neramumai XX amžiaus pradžioje dramatiškai pakeitė Juono meninį vystymąsi. Sovietinei erai auštant, jis ėjo kintančius naujos ideologinės aplinkos reikalavimus. Jo stilius palaipsniui evoliucionavo link akademiškesnio požiūrio, apimdami socialistinio realizmo principus – stilių, kuris prioritetą teikė prieinamumui ir tarnavo kaip įrankis revoliucinių idealų propagandai. Šis poslinkis ryškiai atsispindi jo monumentaliame darbe Paradas Raudonojoje aikštėje lapkričio 7 dieną, 1941 m – patriotinio sovietinės stiprybės vaizdavimo karo metais.

Daugiašalis karjeros kelias ir institucinė lyderystė

Konstantino Juono indėlis apima ne tik drobę. Jis buvo ne tik tapytojas, bet ir įtakinga figūra organizuojant bei administruojant Rusijos meno pasaulį. Jis bendrai įkūrė Rusijos menininkų sąjungą ir vėliau Revoliucinių Rusijos menininkų asociaciją, aktyviai formuodamas meninės raiškos kryptį per gilus socialinius pokyčius. Jo administraciniai talentai buvo toliau pripažinti jo vadovaujančiose pareigose: jis ėjo meno akademijos mokslinių tyrimų instituto direktoriaus (1948–1950) pareigas ir, baigiant iškiliai karjerai, tapo Sovietų menininkų sąjungos pirmininku (1956–1958). Šios pozicijos suteikė jam didelę įtaką meno politikai ir švietimui, leidžiančią propaguoti jo viziją Rusijos menui. Jo atsidavimas buvo pripažintas prestižiniais apdovanojimais, įskaitant Stalino premiją 1943 metais ir Lenino ordiną, įtvirtindamas jį kaip nacionalinį lobį.

Palikimas ir nuolatinė įtaka

Konstantino Juono palikimas yra sudėtingas ir daugialypis – tai liudija menininką, kuris naršė neramius laikmečius, išlikdamas ištikimu savo amatui. Jis stovi kaip svarbi figūra Rusijos meno istorijoje, jungiantis estetinį jautrumą XIX amžiaus pabaigos ir sovietinės eros ideologinius reikalavimus. Jo ankstyvieji simbolistiniai peizažai turi kerintį grožį, kuris ir toliau žavi žiūrovus, o jo vėlesniame socialistinio realizmo darbai suteikia vertingų įžvalgų apie sovietinės valdžios panaudotus meno strategijas. Šiandien Juono paveikslai saugomi garsiose muziejuose visoje Rusijoje, įskaitant Tretiakovo galeriją ir Taganrogo meno muziejų, užtikrinant jų prieinamumą ateities kartoms.
  • Žymiausi darbai: Nauja planeta, Pupelių lyguma, Paradas Raudonojoje aikštėje lapkričio 7 dieną, 1941 m.
  • Pagrindinės įtakos: Konstantinas Savickijus, Konstantinas Korovinas, Valentinas Serovas, Kamilis Pisaro.
  • Meno judėjimai: Impresionizmas, simbolizmas, socialistinis realizmas.
Jo darbai ir toliau tiriami ir švęčiami dėl techninio meistriškumo, emocinio gilumo ir istorinės reikšmės – nuolatinis atsidavimas išskirtiniam menininkui, kuris paliko neišdildomą pėdsaką Rusijos kultūriniame kraštovaizdyje.
Konstantinas Juonas

Konstantinas Juonas

1875 - 1958 , Rusija

Trumpa informacija apie kūrėją

  • Gimimo Data: 1875 spalio 24 d.
  • Gimimo Vieta: Maskva, Rusija
  • Meninis Stilius: Impresionizmas, simbolizmas
  • Mirties Data: 1958 balandžio 11 d.
  • Pilietybė: Rusas
  • Pilnas Vardas: Konstantinas Fiodorovičius Juonas
  • Turėjo Įtakos:
    • Konstantinas Korovinas
    • Valerijus Serovas
  • Žymiausi Darbai:
    • Į Trejybę
    • Tversko prospektas