Peaceable Kingdom (30)
Rankų darbo aliejinės reprodukcijos
Rankiniu būdu tapytas aliejus ant droblio jūsų pageidaujamame dydį ir rėmuose – mūsų menininkų darbas pagal užsakymą. ( Perjungti į spausdinimą
Perejti prie skaitmeninių vaizdų)
P118B €10
P118H €10
P118W €10
P438Z €10
P508JH €12
P508YH €12
P805H €10
P805Z €10
P919BZ €10
P919G €10
P919XJ €10
P959ZH €10
P968JZ €12
W106C €8
W218G €10
W218JH €8
W218Y €10
W307PJ €10
W316G €10
W316PJ €8
W316Y €10
W398PJ €8
W4111J €10
W500HY €15
W500JH €15
W692G €12
W849H €8
W940BG €15
W953PJ €8
Pasirinkite iš mūsų nustatytų dydžių, atitinkančių originalaus meno kūrinio proporcijas.
Įveskite jums reikiamą plotį ir aukštį, kad paveikslas atitiktų jūsų rėmą ar sieną. Kadangi šis darbas yra rankinio darbo, siekiant išgauti kitokio formos dydį, paveikslas gali būti šiek tiek didesnis (nuo kraštų bus palikta daugiau erdvės) arba mažesnis – pasirinkite jums patogiausią variantą. Prieš pradedant tapyti, atsiųsime jums skaitmeninį maketą patvirtinimui. Šioje puslapio nuotraukoje matomas vaizdas nėra galutinis rezultatas – jį parodys tik sukurtas maketas.
Gavus užsakymą, OriginalUniqueArt.com komanda susisieks su klientu el. paštu dėl instrukcijų ir pateiks maketo pavyzdį
Pristatymas visame pasaulyje () per 3–4 savaites, o ne įprastai – per 5 savaites. (21 spalis). Kokybė lieka nepakeičiama.
Nemokamas greitasis pristatymas visame pasaulyje
Aukštos kokybės lininis drobė
Pilnas siuntimo draudimas
Muitinės mokesčių grąžinimo garantija
Tikro spalvų atitikimo garantija
100 dienų grąžinimo politika (tik esant įtaigoms)
100% pinigų grąžinimo garantija
Nuolaida dideliems užsakymams
Peaceable Kingdom (30)
Reprodukcijos technika
Reprodukcijos dydis
-
Visų pasirinktų variantų kaina
€ 262
A Testament to Divine Harmony: Exploring Edward Hicks' Peaceable Kingdom
To gaze upon Edward Hicks’ depiction of the Peaceable Kingdom is to step across the threshold of narrative art and into a realm of profound, almost palpable serenity. This painting, rooted in the biblical epic of Noah’s Ark, transcends mere illustration; it functions as a visual sermon on coexistence. The composition itself is breathtaking in its scope, gathering an impossible menagerie—lions sharing space with gentle sheep, tigers mingling near placid cows—all contained within the symbolic vessel of the ark. Hicks masterfully captures not just the animals, but the very spirit of their improbable union, suggesting that even amidst global upheaval, a fundamental harmony awaits those who embrace peace.
The Hand of Faith: Technique and Artistic Vision
Edward Hicks’ technique is inseparable from his deeply held Quaker faith. While he initially trained in the meticulous craft of decorative painting, his mature style blossomed into something uniquely spiritual. The application of paint here speaks to a devotional sincerity; it is rich, narrative, and imbued with an accessible warmth that invites the viewer close. One can almost feel the texture beneath the brushstrokes as Hicks rendered the varied coats of fur and the solemn expressions of humanity. His approach eschews high academic drama for something more immediate and heartfelt—a visual language built on simple truths and profound emotional resonance.
Symbolism Woven into the Depths
The symbolism within this work is multilayered, inviting contemplation from every corner. The ark itself represents salvation and a new beginning, while the gathering of disparate species speaks directly to the Quaker ideal of universal brotherhood. It is a powerful meditation on tolerance and mutual respect. The inclusion of humanity alongside the beasts suggests that our role in this grand narrative is not one of dominion, but of stewardship—a gentle guardianship over the fragile tapestry of life. For the modern collector or designer, this piece offers more than decoration; it offers a philosophical anchor for any space.
Bringing Tranquility Home: Decorating with Narrative Depth
For those seeking to infuse a room with an atmosphere of calm contemplation, reproductions of Hicks’ work are unparalleled treasures. Imagine the gentle narrative unfolding on your wall, transforming a mere gallery into a sanctuary. The rich historical context—a piece from 1829—lends it an air of enduring legacy, while its subject matter remains eternally relevant. Whether placed in a formal drawing-room to inspire thoughtful conversation or in a quiet study corner for personal reflection, the Peaceable Kingdom serves as a constant, beautiful reminder that unity is not merely possible, but divinely ordained.
问答 (or more naturally for a website heading): Klausimai ir atsakymai
Ar galiu detaliau apžiūrėti „Peaceable Kingdom (30)“?
Darbino „Peaceable Kingdom (30)“, autorius – Edvardas Hiksas puslapio Rentgenas veją yra interaktyvus naršyklė, leidžiantis peržiūrėti vienu metu vienąn ਤੋਂ vienas dvylkant optinių vaizdo sluoksnių, įskaitant rentgeno tipo vaizdą.
Kokio dydžio „Peaceable Kingdom (30)“ siūloma Living Room?
Living Room erdvėje „Peaceable Kingdom (30)“ siūloma spausdinti Medium dydžiu.
Kas yra „Peaceable Kingdom (30)“ autorius ir kokia kūrinio data?
„Peaceable Kingdom (30)“ kūrybinį darbinį sukūrė Edvardas Hiksas 1829 metais.
Autoriaus biografija
Ankstyvieji Metai ir Religinis Formavimasis
Edward Hicks, gimęs 1780 metų balandžio 4 dieną ramioje Attleboro (dabar Langhorne), Bucks County, Pensilvanijoje, buvo išskirtinė asmenybė, susijusi su religiniu įsitikinimu ir menine ekspresija. Jo istorija – tai ne tik savamokslio tapytojo kelias, bet ir dedikuoto kvakerių pastoriaus gyvenimo būdas, kurio dvasinis tobulėjimas giliai formavo jo unikalų vizualinį kalbos stilių. Nors gimęs anglikonų tėvų šeimoje, jaunojo Edwardo gyvenimą radikaliai pakeitė Matron Elizabeth Twining, atsidusi kvakerė, įskiepijusi jam šio tikėjimo pagrindinius principus – paprastumą, taiką ir tvirtą tikėjimą „vidiniu apšvietimu“. Šis ankstyvas patirties bagažas tapo pamatiniu akmeniu, ant kurio buvo statomas jo meninis vizijos pasaulis. Nuo trylikos metų Hicks’as mokėjo pas vežimų gamintojus William ir Henry Tomlinson, įvaldydamas dekoratyvinės tapybos techniką, kuri iš pradžių padėjo jam išgyventi. Tačiau net tobulindamas savo įgūdžius puošiant vežimus, gilūs troškimai rezonavo jo viduje – troškimas nuvesti jį keliu mažiau praėjėtu – keliu, kuriame tikėjimas ir menas susilieja. 1803 metais Hicks’as visiškai prisijungė prie Draugų Bendrijos (kvakerių), vedęs Sarah Worstall ir pradėdamas klajoklių pastoriaus gyvenimą aplink Filadelfiją, tuo pačiu remdamas augančią šeimą savo tapybos įgūdžiais.Meninis Kūrimasis: Nuo Vežimų Puošimo Iki Dvasinių Peizažų
Hicks’o meninis tobulėjimas nebuvo tradicinis. Jis nebuvo formaliai apmokytas akademinėmis to meto tradicijomis; vietoj to, jis ugdė savitą amerikietišką liaudies meno stilių, gimusią iš stebėjimo, būtinybės ir giliai įsitvirtinusių įsitikinimų. Iš pradžių jo paveikslai turėjo praktinę paskirtį – namų dažymas, vežimų dekoravimas, tavernų ženklai ir net dekoratyvinis darbas ant baldų bei ūkinio inventoriaus. Šios ankstyvos užsakymai suteikė finansinį stabilumą, tačiau dažnai prieštaravo kvakerių pabrėžiamam paprastumui ir pasaulietinių malonumų atsisakymui. 1815 metais Hicks’ą ištiko sunkmetis, todėl jis trumpam atsisakė dekoratyvinės tapybos ir ėmėsi žemės ūkio, tačiau šis verslas pasirodė nesėkmingas. Draugų skatinimu 1816 metais jis sugrįžo prie teptuko – tai buvo lūžio taškas, leidęs jam sutaikyti savo meninius talentus su dvasiniu pašaukimu. Šis grįžimas nebuvo tik ankstesnio darbo tęsinys; tai žymėjo unikalios religinių temų ir alegorinių peizažų tyrinėjimo pradžią. Jis ėmė įskiepijam savo paveiksluose simbolinę reikšmę, atspindėdamas savo kvakerių pasaulėžiūrą ir asmenines Šventraščio interpretacijas. Jo drobės tapo priemone perteikti taikos, harmonijos ir dieviškai nustatyto tvarkos žinią.Ramybės Karalystė: Harmonijos Vizija
Edward Hicks šiandien labiausiai garsėja savo paveikslų serija, kolektyviai žinoma kaip *Ramybės Karalystė*. Sukūręs daugiau nei šešiasdešimt variantų per visą gyvenimą, šie darbai laikomi ikoniškais amerikietiškos liaudies meno pavyzdžiais. Įkvėptas Izaijo 11:6-9 – teksto, pranašaujančio laiką, kai plėšrūnai taikiai bendraus vieni su kitais – Hicks’as vaizdavo laukinių gyvūnų ir vaikų idiliškos harmonijos scenas. Paveiksluose dažnai figūruoja istorinės kolonijinės Pensilvanijos veikėjos, tokios kaip William Penn, derantis sutartis su indėnais, dar labiau įtvirtindamos biblinę viziją amerikietiškame kontekste. *Ramybės Karalystė* – tai ne tik žavingas gyvūnų gyvenimo vaizdas; tai galinga Hicks’o įsitikinimo išraiška, kad Pensilvanija atstovauja šios pranašiško idealo įvykdymui – vietai, kur gali vyrauti taika ir teisingumas. Kiekvienas *Ramybės Karalystės* variantas turi subtilių kompozicijos, spalvų paletės ir detalių skirtumų, atspindinčių Hicks’o besivystančią meninę jautrumą ir gilėjantį dvasinį supratimą. Žymūs pavyzdžiai apima *Ramybės Karalystė (31)*, saugomą Jeilio universiteto meno galerijoje, ir *Ramybės Karalystė (34)*, kuriame vaizduojamas Nojaus laivas ramiame kraštovaizdyje.Už Karalystės Ribų: Platesnis Meninis Apimtis
Nors *Ramybės Karalystė* išlieka jo garsiausiu pasiekimu, Edward Hicks’o meninė produkcija apėmė daugiau nei šią žymią seriją. Jis tapė peizažus, portretus ir istorines scenas, kurių kiekvieną papuošė jo būdingas liaudies meno stilius ir kvakerių jautrumas. Jo *Niagaros kriokliai*, dabar Abby Aldrich Rockefeller Folk Art Centre, demonstruoja jo gebėjimą užfiksuoti gamtos didybę, kartu išlaikant paprastumo ir pagarbos jausmą. Panašiai, jo vaizdavimas *George Washington su savo armija peržengiantis Delavą* – taip pat saugomas Abby Aldrich Rockefeller Folk Art Centre – siūlo unikalų liaudies požiūrį į šią ikonišką akimirką Amerikos istorijoje. Net atrodo paprasti objektai, tokie kaip *William Penn kapas Jordane Anglijoje*, atskleidžia Hicks’o gilų ryšį su kvakerių paveldu ir jo gebėjimą rasti dvasinę reikšmę kasdieniuose scenarijuose. Šie darbai, kartu paėmus, demonstruoja Hicks’o meninės vizijos platumą ir jo įsipareigojimą naudoti meną kaip priemonę išreikšti savo tikėjimą ir vertybes.Pastovus Palikimas: Liaudies Meno Ikonas
Edward Hicks mirė 1849 metų rugpjūčio 23 dieną Newtown, Pensilvanijoje, palikęs kūrinių rinkinį, kuris ir šiandien rezonuoja su publika. Jis dabar pripažįstas kaip svarbi figūra amerikietiškame liaudies mene, švęsiamas dėl savo savito stiliaus, pasikartojančių temų ir gilaus dvasinio turinio. Jo paveikslai suteikia vertingų įžvalgų apie Draugų Bendrijos (kvakerių) įsitikinimus ir vertybes XIX amžiuje, teikiant vizualų įrašą jų įsipareigojimo taikai, paprastumui ir socialiniam teisingumui. Hicks’o unikalus gebėjimas sujungti religinį tikėjimą su menine ekspresija sukūrė kūrinių rinkinį, kuris yra tiek vizualiai patrauklus, tiek dvasinė prasme reikšmingas. Jo palikimasEdvardas Hiksas
1780 - 1849 , Jungtinės Amerikos Valstijos
Trumpa informacija apie kūrėją
- Gimimo Data: 1780 balandžio 4 d.
- Gimimo Vieta: Langhorne, JAV
- Meninis Stilius: Naivusis menas
- Mirties Data: 1849 rugpjūčio 23 d.
- Pilietybė: Amerikietis
- Pilnas Vardas: Edward Hicks
- Žymiausi Darbai:
- Peaceable Kingdom (31)
- Niagaros kriokliai

Stiklo variantas prieinamas tik pasirinkus dydį iki 110 cm
