Meniu
Peržiūrėti realaus dydžio版 Peržiūrėti AR realybėje Perjungti į spausdinimą Perejti prie skaitmeninių vaizdų Siųsti
Išsamiau Vadovas Pridėti į mėgstamiausius Atsisiųsti Panašūs eksponatai Rentgeno spindulių nuotrauka Diaporama Statistika

General Henry Knox

Charles Willson Peale’s dignified portrait of General Henry Knox captures the resilience of leadership during Valley Forge—a neoclassical masterpiece reflecting Enlightenment ideals and showcasing meticulous brushwork to convey unwavering resolve.

Charles Willson Peale (1741-1827): Amerikos revoliucijos portretų meistras ir pirmasis muziejaus įkūrėjas! Žiūrėkite George'o Washingtono paveikslus, neoklasikinį stilių bei svarbų istorijos palikimą.

Rankų darbo aliejinės reprodukcijos

Rankiniu būdu tapytas aliejus ant droblio jūsų pageidaujamame dydį ir rėmuose – mūsų menininkų darbas pagal užsakymą. ( Perjungti į spausdinimą Perejti prie skaitmeninių vaizdų)

Corner sample of the P118B picture frame: lieto polistirolo, 5 cm wide and 3 cm thick
P118B €10
Corner sample of the P118H picture frame: lieto polistirolo, 5 cm wide and 3 cm thick
P118H €10
Corner sample of the P118W picture frame: lieto polistirolo, 5 cm wide and 3 cm thick
P118W €10
Corner sample of the P438Z picture frame: lieto polistirolo, 5.5 cm wide and 3.5 cm thick
P438Z €10
Corner sample of the P508JH picture frame: lieto polistirolo, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P508JH €12
Corner sample of the P508YH picture frame: lieto polistirolo, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P508YH €12
Corner sample of the P805H picture frame: lieto polistirolo, 5 cm wide and 3.5 cm thick
P805H €10
Corner sample of the P805Z picture frame: lieto polistirolo, 5 cm wide and 3.5 cm thick
P805Z €10
Corner sample of the P919BZ picture frame: lieto polistirolo, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P919BZ €10
Corner sample of the P919G picture frame: lieto polistirolo, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P919G €10
Corner sample of the P919XJ picture frame: lieto polistirolo, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P919XJ €10
Corner sample of the P959ZH picture frame: lieto polistirolo, 5 cm wide and 3 cm thick
P959ZH €10
Corner sample of the P968JZ picture frame: lieto polistirolo, 6 cm wide and 4 cm thick
P968JZ €12
Corner sample of the W106C picture frame: solidus medžio, 5 cm wide and 3 cm thick
W106C €8
Corner sample of the W218G picture frame: solidus medžio, 5 cm wide and 3 cm thick
W218G €10
Corner sample of the W218JH picture frame: solidus medžio, 5 cm wide and 3 cm thick
W218JH €8
Corner sample of the W218Y picture frame: solidus medžio, 5 cm wide and 3 cm thick
W218Y €10
Corner sample of the W307PJ picture frame: solidus medžio, 6 cm wide and 3 cm thick
W307PJ €10
Corner sample of the W316G picture frame: solidus medžio, 6 cm wide and 3 cm thick
W316G €10
Corner sample of the W316PJ picture frame: solidus medžio, 6 cm wide and 3 cm thick
W316PJ €8
Corner sample of the W316Y picture frame: solidus medžio, 6 cm wide and 3 cm thick
W316Y €10
Corner sample of the W398PJ picture frame: solidus medžio, 5 cm wide and 3 cm thick
W398PJ €8
Corner sample of the W4111J picture frame: solidus medžio, 6.5 cm wide and 3.5 cm thick
W4111J €10
Corner sample of the W500HY picture frame: solidus medžio, 7 cm wide and 5 cm thick
W500HY €15
Corner sample of the W500JH picture frame: solidus medžio, 7 cm wide and 5 cm thick
W500JH €15
Corner sample of the W692G picture frame: solidus medžio, 8 cm wide and 4 cm thick
W692G €12
Corner sample of the W849H picture frame: solidus medžio, 5 cm wide and 3 cm thick
W849H €8
Corner sample of the W940BG picture frame: solidus medžio, 7.5 cm wide and 4.5 cm thick
W940BG €15
Corner sample of the W953PJ picture frame: solidus medžio, 6 cm wide and 3.5 cm thick
W953PJ €8

Standartinis
individualaus dydžio
CM
INCH

Pasirinkite iš mūsų nustatytų dydžių, atitinkančių originalaus meno kūrinio proporcijas.

plotis
aukštis

Įveskite jums reikiamą plotį ir aukštį, kad paveikslas atitiktų jūsų rėmą ar sieną. Kadangi šis darbas yra rankinio darbo, siekiant išgauti kitokio formos dydį, paveikslas gali būti šiek tiek didesnis (nuo kraštų bus palikta daugiau erdvės) arba mažesnis – pasirinkite jums patogiausią variantą. Prieš pradedant tapyti, atsiųsime jums skaitmeninį maketą patvirtinimui. Šioje puslapio nuotraukoje matomas vaizdas nėra galutinis rezultatas – jį parodys tik sukurtas maketas.

Ką galima pakeisti (pavyzdžiai): Pakeisti veidą į kliento nuotrauką; Pridėti augintinį (pvz., pakeisti katę šunimi); Įtraukti paslėptą žinutę fone; Pakeisti fono kraštovaizdį ar elementus.
Gavus užsakymą, OriginalUniqueArt.com komanda susisieks su klientu el. paštu dėl instrukcijų ir pateiks maketo pavyzdį

Pristatymas visame pasaulyje () per 3–4 savaites, o ne įprastai – per 5 savaites. (24 spalis). Kokybė lieka nepakeičiama.

Nemokamas greitasis pristatymas visame pasaulyje
Aukštos kokybės lininis drobė
Pilnas siuntimo draudimas
Muitinės mokesčių grąžinimo garantija
Tikro spalvų atitikimo garantija
100 dienų grąžinimo politika (tik esant įtaigoms)
100% pinigų grąžinimo garantija
Nuolaida dideliems užsakymams

Bendroji kaina

€ 263

General Henry Knox

Reprodukcijos technika

Reprodukcijos dydis

-

Visų pasirinktų variantų kaina

€ 263

Pagrindinė informacija

  • Title: General Henry Knox
  • Influences: Benjamin West
  • Medium: Oil on Canvas
  • Year: 1778
  • Notable elements or techniques: Detailed portraiture; Use of chiaroscuro
  • Dimensions: 7 x 5 cm

Karo viktorina

Kiekviename klausime yra tik vienas teisingas atsakymas.

Klausimas 1:
What was the primary subject of Charles Willson Peale’s painting, ‘General Henry Knox’?
Klausimas 2:
In what year was ‘General Henry Knox’ painted?
Klausimas 3:
The painting utilizes a black and white technique, which is characteristic of what artistic movement?
Klausimas 4:
Where was ‘General Henry Knox’ painted during its creation?
Klausimas 5:
What role did George Washington play in the context of this portrait?

A Portrait of Resilience: The Spirit of Valley Forge

In the frozen, desperate winter of 1778, amidst the biting winds and profound uncertainty of Valley Forge, Charles Willson Peale captured more than just a likeness; he immortalized an era of burgeoning American identity. His portrait of General Henry Knox serves as a poignant window into the crucible of the Revolutionary War. The painting transcends the boundaries of traditional military portraiture, offering a soulful glimpse into the character of a man who would become one of George Washington’s most trusted advisors. Through Peale's lens, we do not merely see a soldier, but a leader forged in the fires of hardship, embodying the unwavering determination that defined the Continental Army during its darkest hour.

The subject, Henry Knox, was far from a typical career officer; a Boston bookseller turned artillery expert, his ascent to prominence is a testament to merit and intellect. Peale meticulously renders Knox’s countenance, utilizing a masterful approach to chiaroscuro that sculpts the General's features with dramatic light and shadow. This technique imbues the portrait with an emotional resonance, suggesting a quiet contemplation and a heavy sense of responsibility. The subtle tonal variations across the face reveal a man of deep thought, capturing a rare moment of stillness amidst the turbulent anxieties of wartime existence.

Neoclassical Elegance and Symbolic Authority

Adhering to the neoclassical ideals prevalent during the Enlightenment, Peale’s style emphasizes reason, order, and a refined realism. Eschewing flamboyant embellishment, the artist relies on smooth brushwork and precise anatomical accuracy to convey dignity. Every element of the composition is steeped in symbolic meaning, designed to communicate Knox's prestige and his vital role in the struggle for independence. The iconic red coat, accented with meticulous gold trim, serves as a visual shorthand for military rank and the gravity of his command.

Even the attire, including the authoritative hat, functions as a symbol of the dignity associated with leadership. For the discerning collector or interior designer, this piece offers a profound sense of historical weight and classical sophistication. The monochrome palette, while lending a timeless and classic appearance, allows the viewer to focus on the structural integrity of the composition and the psychological depth of the sitter. It is an artwork that does not merely decorate a space but commands it, inviting conversation about heritage, sacrifice, and the enduring strength of the human spirit.

An Essential Addition to any Curated Collection

For those seeking to infuse their environments with a sense of historical significance and artistic mastery, this reproduction of Peale’s masterpiece is an incomparable choice. Whether placed in a stately library, a professional study, or a sophisticated living space, the portrait brings with it the gravity of American history. It serves as a constant reminder of the resilience required to build a nation, making it an inspiring centerpiece for any collection focused on fine art, Americana, or classical portraiture.

问答 (or more naturally for a website heading): Klausimai ir atsakymai

Kokią nuotaiką „General Henry Knox“, autorius – Čarlzas Vilsonas Pīlas suteikia interjerui?

Elegant atmosfera kūrybinėje veikale „General Henry Knox“, autorius – Čarlzas Vilsonas Pīlas dera su rekomenduojama erdvė: tai Living Room.

Kokie yra „General Henry Knox“, autorius – Čarlzas Vilsonas Pīlas realūs dimensijų matiniai?

Originalaus kūrinio „General Henry Knox“, autorius – Čarlzas Vilsonas Pīlas matmenys yra 7 x 5 cm.

Iš kokios šalies kilęs Neoclassical Style kūrinys „General Henry Knox“?

„General Henry Knox“ kūrybinę vadovavo Čarlzas Vilsonas Pīlas, gimęs/usi Jungtinė Karalystė, remiantisсяs Neoclassical Style stiliaus tendencijomis. Kūrėjo kilmė sujungia šį kūrinį su Neoclassical Style kryptimi, kurios atstoviai iš Jungtinė Karalystė taip pat laikosi.


Autoriaus biografija

Charles Willson Peale: Gyvenimas, menas ir patriotizmas

Charles Willson Peale (1741–1827) – iškili figūra amerikietiškos dailės istorijoje, žinomas ne tik kaip talentingas portretistas, bet ir kaip aštrus stebėtojas, mokslininkas bei Amerikos kultūros pradininkas. Jo gyvenimas atspindi XVIII amžiaus pabangos ir XIX amžiaus pradžios intelektualinius pokyčius, o kūryba – naujai gimstančios tautos idealus ir ambicijas. Peale’s vardas neatsiejamai susietas su JAV revoliucijos herojų įvaizdžiais, tačiau jo veikla apėmė gerokai platesnį spektrą nei tik tapyba – jis aktyviai dalyvavo mokslo populiarinime ir steigė vieną pirmųjų Amerikos muziejų.

Ankstyvieji gyvenimo etapai ir meninis ugdymas

  • Peale’s ankstyvasis gyvenimas buvo žymimas finansinėmis sunkumais po tėvo mirties. Prieš atradęs aistrą menui, jis išmoko odininkystės amato.
  • Pradinį dailės ugdymą Peale gavo pas John Hesselius ir trumpai studijavo pas John Singleton Copley, rodydamas natūralų polinkį portretinei tapybai.
  • Svarbus etapas jo kūrybiniame formavimesi buvo studijos pas Benjamin West Londone (1767–1770). Šis susipažinimas su europietiškomis meno tendencijomis turėjo reikšmingos įtakos jo stilistikai.

Meninė karjera ir pagrindiniai darbai

  • Portretinė tapyba: Peale labiausiai žinomas dėl savo portretų, kuriuose atvaizduoti žymūs Amerikos revoliucijos veikėjai, įskaitant daugybę George’o Washingtono portretų (apie šešiasdešimt). Šie portretai yra vertingi istoriniai dokumentai ir kartu meninės vertės kūriniai.
  • Stilius: Jo stilius kito bėgant laikui, iš pradžių buvo paveiktas Westo neoklasicizmo, tačiau vėliau įtraukė realizmo elementų ir norą tiksliai perteikti modelio išvaizdą.
  • Pagrindiniai darbai:
    • George Washington (1772): Žymėjo ilgo Peale’s bendradarbiavimo su Washingtonu pradžią.
    • The Staircase Group (apie 1795): Įspūdingas trompe l'oeil pavyzdys, kuriame jo sūnūs Raphael ir Titian vaizduojami tarsi integruoti į architektūrinę aplinką.

Moksliniai pomėgiai ir Peale’s Amerikos muziejus

  • Peale buvo aštrus gamtininkas ir mokslininkas, organizavęs ekspedicijas gamtos istorijai tirti.
  • 1784 metais Filadelfijoje jis įkūrė Peale’s Amerikos muziejų – vieną pirmųjų muziejų Jungtinėse Valstijose. Jame buvo saugoma botaninių, biologinių ir archeologinių eksponatų kolekcija.
  • Muziejus turėjo reikšmingos įtakos populiarinant mokslą ir švietimą Amerikoje. Peale ypač žinomas dėl savo mastodontų kaulų ekspozicijų, gautų per 1801 metų ekspediciją.
  • Jis savarankiškai išmoko taksidermijos, kad galėtų konservuoti eksponatus muziejui, demonstruodamas savo įvairiapusius talentus.

Palikimas ir istorinę reikšmę

  • Peale’s darbai jungia meną ir mokslą, atspindėdami jo epochos apšvietimo idealus.
  • Jo portretai suteikia vertingų vizualinių įrašų apie svarbias istorines figūras Amerikos istorijoje.
  • Peale’s Amerikos muziejaus įkūrimas buvo novatoriška pastanga, padėjusi įtvirtinti muziejų kaip svarbią švietimo ir mokslinių tyrimų instituciją.
  • Jis turėjo įtakos vėlesnės kartos menininkams ir mokslininkams, reikšmingai prisidėdamas prie amerikietiškos kultūros plėtros.
  • Jo šeimos palikimas tęsiasi per jo sūnus, įskaitant James Peale ir Rubens Peale, kurie taip pat tapo talentingais menininkais ir prisidėjo prie muziejaus kolekcijos.
Čarlzas Vilsonas Pīlas

Čarlzas Vilsonas Pīlas

1741 - 1827 , Jungtinė Karalystė

Trumpa informacija apie kūrėją

  • Gimimo Data: 1741 balandžio 15 d.
  • Gimimo Vieta: Česteris, Jungtinė Karalystė
  • Meninis Stilius: Neoklasicizmas
  • Mirties Data: 1827 vasario 22 d.
  • Pilietybė: Amerikietis
  • Pilnas Vardas: Charles Willson Peale
  • Įtakoję Menininkai:
    • John Hesselius
    • John Singleton Copley
    • Benjamin West
  • Žymiausi Darbai:
    • Staircase Group
    • George Washington portretai