რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ჰანს ვრედემან დე ვრის გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ჰანს ვრედემან დე ვრის: სტატისტიკა այն შესახებ, თუ როგორი იყო այցելությունների წელი
Architectural Landscape ყველაზე ბევრჯერ ნახულობენ: 200 ნახვა წელიწადში, რაც ჰანს ვრედემან დე ვრის-ისადმი გამოცხადებული მთელი ყურადღების 33% წილია. მას მოსდევს Paulus und Barnabas in Lystra და Architectural Caprice with Figures. ხატის გვერდმა მიიღო 400 ნახা visit, ხოლო ნამუშევრებმა — 500: სულ 900 ნახვა. ყურადღება 100%-ით გაიზარდა სექ 2026-დან ოქტ 2026-მდე. ივლ 2026 ყველაზე დატვირთული თვე იყო, რომლის დროსაც დაფიქსირდა 600 ვიზიტი. მათთვის უპირატესობა ენიჭება მშვიდი და რბილი (კონტრასტი): 50% სტუმრობები კატალოგის 12% წილის წინააღმდეგ.
ჰანს ვრედემან დე ვრის-ის 5 ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამუშევარი
თითოეული რეიტინგი ასახავს OriginalUniqueArt.com-ზე ბოლო თვედის განმავლობაში მიღებულ ნახვებს; პირველი რეიტინგი ჰანს ვრედემან დე ვრის-ის ყველაზე პოპულარული ნამعთია.
-
1
Architectural Landscape
200 ნახვა · 33.3%
-
2
Paulus und Barnabas in Lystra, 1567
100 ნახვა · 16.7%
-
3
Architectural Caprice with Figures
100 ნახვა · 16.7%
-
4
Palace Gardens with Poor Lazarus in the foreground, Hans Vredeman de Vries, 1550 - 1606, 1606
100 ნახვა · 16.7%
-
5
Allegory of the Revival of Antwerp following the Victory of Alexander Farnese, 1585
100 ნახვა · 16.7%
როდის სტუმრობენ ადამიანები ჰანს ვრედემან დე ვრის-ის გვერდს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემები ცხრილში
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 0 |
| ივლ 2026 | 200 | 400 |
| აგვ 2026 | 0 | 0 |
| სექ 2026 | 100 | 0 |
| ოქტ 2026 | 100 | 100 |
როდის არის ხელმისაწვდომი ჰანს ვრედემან დე ვრის-ის ნამუშევრები?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ ვიზიტორები ჰანს ვრედემან დე ვრის-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემები ცხრილში
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| კლასიკური სტილი | 85.7% | 100.0% |
| დრამატული | 7.1% | 0.0% |
| ელეგანტური | 7.1% | 0.0% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| სულიერი | 35.7% | 20.0% |
| ენერგიული და დინამიკური | 7.1% | 40.0% |
| იდუმდენი | 7.1% | 20.0% |
| მძლავრი | 7.1% | 20.0% |
| დაფიქრებითი | 14.3% | 0.0% |
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 14.3% | 0.0% |
| მშვიდი | 7.1% | 0.0% |
| დრამატული | 7.1% | 0.0% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 18.8% | 50.0% |
| რბილი ჩრდილი | 68.8% | 50.0% |
| რბილი განათება | 6.2% | 0.0% |
| ნათელი ბალანსი | 6.2% | 0.0% |
| ნათელი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 37.5% | 33.3% |
| ნაზი ფერები | 50.0% | 66.7% |
| რბილი ბალანსირებული | 6.2% | 0.0% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 6.2% | 0.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 84.6% | 100.0% |
| მუქი | 7.7% | 0.0% |
| ნეიტრალური ტონები | 7.7% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 68.8% | 83.3% |
| ბალანსირებული | 25.0% | 16.7% |
| ფერადი და მკვეთრი | 6.2% | 0.0% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 12.5% | 50.0% |
| რბილი | 18.8% | 0.0% |
| ბალანსირებული | 18.8% | 33.3% |
| მკვეთრი | 31.2% | 16.7% |
| განცხადება | 18.8% | 0.0% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 6.2% | 16.7% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 12.5% | 16.7% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 12.5% | 33.3% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 56.2% | 33.3% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 12.5% | 0.0% |
რა არის ჰანს ვრედემან დე ვრის-ის ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამუშევრები თვების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემები ცხრილში
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Palace with Musicians | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Restoration of the Temp… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Christ in the House of Mart… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Allegory of the Revival of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Architectural Fantasy with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Solomon and the Queen of Sh… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Palace Architecture with Ba… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Architectural Caprice with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harbour at Venice opposite… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Garden + castle with promen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა ენებზეა ჰანს ვრედემან დე ვრის-ს გამომწერთა რაოდენობა?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემები ცხრილში
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| გერმანული | 100 | 100.0% |
რამდენად ხშირად სტუმრობენ ჰანს ვრედემან დე ვრის-ს დღეში და რა იქნება შემდეგ?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემები ცხრილში
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ოთხ 14 ოქტ | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ | 0 |
| პარ 16 ოქტ | 0 |
| შაბ 17 ოქტ | 0 |
| კვრ 18 ოქტ | 0 |
| ორშ 19 ოქტ | 0 |
| სამ 20 ოქტ | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ | 0 |
| პარ 23 ოქტ | 0 |
| შაბ 24 ოქტ | 0 |
| კვრ 25 ოქტ | 0 |
| ორშ 26 ოქტ | 200 |
| სამ 27 ოქტ | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ | 0 |
| პარ 30 ოქტ | 0 |
| შაბ 31 ოქტ | 0 |
| კვრ 1 ნოე | 0 |
| ორშ 2 ნოე | 0 |
| სამ 3 ნოე | 0 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
რას კითხულობენ ჰანს ვრედემან დე ვრის-ის შესახებ
ჰანს ვრედემან დე ვრის-ის რომელ ნამუშწარეს ჰყავს ყველაზე მეტი სტუმარი?
- Architectural Landscape პირველ ადგილზეა, 200 ნახვითა და 33% ნახვების წილით. მასზე 5 ნამუშწარესაა რეიტინგით წინ.
რამდენად დიდია ჰანს ვრედემან დე ვრის-ის აუდიტორია OriginalUniqueArt.com-ზე?
- 900 ვიზიტი თორმეტ თვეში: 400 ხელოვანის გვერდზე, 500 ნამუშევრებზე.
ჰანს ვრედემან დე ვრის-ის რომელ ნამუშევრებს უყვარს სტუმრები ყველაზე მეტად?
- მშვიდი და რბილი (კონტრასტი) მახასიათებლების მქონე ნამუშევრები, რომლებიც აღწერენ მშვიდი და რბილი-ს (კონტრასტი), იკავებენ 50%-ს ვიზიტებისგან კატალოგის 12%-ის მოცულობისთვის.