ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ფრანსუა კლუე გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
!
სტატისტიკა განახლდა 2026 წლის 1 ივლისს — ამ თარიღამდე მონაცემები ხელმისაწვდომი არ არის.
ფრანსუა კლუე: სტატისტიკა այն შესახებ, თუ როგორი იყო այցելությունների წელი
The Love Letter ყველაზე ბევრჯერ ნახულობენ: 1 100 ნახვა წელიწადში, რაც ფრანსუა კლუე-ისადმი გამოცხადებული მთელი ყურადღების 15% წილია. მას მოსდევს Henri II of Valois and Caterina de' Medici, Surrounded by Members of Their Family და Portrait of King Charles IX of France. ხატის გვერდმა მიიღო 2 900 ნახা visit, ხოლო ნამუშევრებმა — 4 900: სულ 7 800 ნახვა. ყურადღება 88%-ით გაიზარდა სექ 2026-დან ოქტ 2026-მდე. ოქტ 2026 ყველაზე დატვირთული თვე იყო, რომლის დროსაც დაფიქსირდა 3 200 ვიზიტი. მნახველები უყურებენ კომპიუტერები (68%), სმარტფონები (26%) და ტაბლეტები (6%)-ზე. მათთვის უპირატესობა ენიჭება ელეგანტური (ატმოსფერო): 68% სტუმრობები კატალოგის 36% წილის წინააღმდეგ.
ფრანსუა კლუე-ის 10 ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამუშევარი
თითოეული რეიტინგი ასახავს OriginalUniqueArt.com-ზე ბოლო თვედის განმავლობაში მიღებულ ნახვებს; პირველი რეიტინგი ფრანსუა კლუე-ის ყველაზე პოპულარული ნამعთია.
როდის სტუმრობენ ადამიანები ფრანსუა კლუე-ის გვერდს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემები ცხრილში
თვე
მხატვრის გვერდი
ნამუშევრების გვერდები
ნოე 2025
0
0
დეკ 2025
0
0
იან 2026
0
0
თებ 2026
0
0
მარ 2026
0
0
აპრ 2026
0
0
მაი 2026
0
0
ივნ 2026
0
300
ივლ 2026
500
2 000
აგვ 2026
0
100
სექ 2026
600
1 100
ოქტ 2026
1 800
1 400
როდის არის ხელმისაწვდომი ფრანსუა კლუე-ის ნამუშევრები?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ ვიზიტორები ფრანსუა კლუე-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემები ცხრილში
ატმოსფერო
ატმოსფერო
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
ელეგანტური
35.7%
68.1%
კლასიკური სტილი
45.2%
10.1%
რომანტიკული
4.8%
20.3%
დახვეწილი და მდიდრული
14.3%
0.0%
მისტიკური
0.0%
1.5%
ემოციური ტონი
ემოციური ტონი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დაფიქრებითი
14.3%
36.2%
რომანტიკული
11.9%
34.8%
მძიმე და სევდიანი
42.9%
2.9%
მელანქოლიური
7.1%
11.6%
მშვიდი
7.1%
8.7%
მძლავრი
14.3%
1.5%
ნოსტალგიური
2.4%
2.9%
იდუმდენი
0.0%
1.5%
განათების ინტენსივობა
განათების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მუქი
44.0%
17.8%
რბილი ჩრდილი
38.0%
49.3%
რბილი განათება
10.0%
17.8%
ნათელი ბალანსი
2.0%
4.1%
ნათელი
6.0%
11.0%
ფერების გაჯერებულობა
ფერების გაჯერებულობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დაბალღიანი
44.0%
19.2%
ნაზი ფერები
38.0%
42.5%
რბილი ბალანსირებული
16.0%
30.1%
ფერების მკაფიო გამოკვეთილება
2.0%
8.2%
ფერადი და მკვეთრი ფერი
0.0%
0.0%
ფერების პალიტრა
ფერების პალიტრა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მიწისფეროვანი
89.2%
77.4%
ნეიტრალური ტონები
5.4%
6.5%
მუქი
2.7%
6.5%
მონოქრომული
2.7%
6.5%
პასტელური ფერები
0.0%
3.2%
ფერების ინტენსივობა
ფერების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მონოქრომატული
54.0%
26.0%
ბალანსირებული
42.0%
64.4%
ფერადი და მკვეთრი
4.0%
9.6%
კონტრასტი
კონტრასტი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მშვიდი და რბილი
10.0%
21.9%
რბილი
10.0%
1.4%
ბალანსირებული
8.0%
5.5%
მკვეთრი
22.0%
9.6%
განცხადება
50.0%
61.6%
ფერების ჰარმონია
ფერების ჰარმონია
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დისკორდანტული პალიტრა
12.0%
2.7%
რბილად შერეული პალიტრა
10.0%
5.5%
ბალანსირებული ჰარმონია
14.0%
16.4%
ფერების ძლიერი ერთიანობა
40.0%
56.2%
ერთგვაროვანი პალიტრა
24.0%
19.2%
რა არის ფრანსუა კლუე-ის ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამუშევრები თვების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემები ცხრილში
ნამუშწარები
ნოე 2025
დეკ 2025
იან 2026
თებ 2026
მარ 2026
აპრ 2026
მაი 2026
ივნ 2026
ივლ 2026
აგვ 2026
სექ 2026
ოქტ 2026
Mary, Queen of Scots (1542-…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
200
0
Henri II of Valois and Cate…
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
200
100
Mary, Queen of Scots
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mary, Queen of Scots (1542-…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Francis I, King…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Elisabeth of Austria, Queen…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Lady in Her Bath
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Francis I, King…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Unknown lady, probably an I…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
Odet de Coligny, Cardinal d…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
რა არის ფრანსუა კლუე-ის აუდიტორიის გადანაწილება მოწყობილობების მიხედვით?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
მონაცემები ცხრილში
მოწყობილობა
ნახვები
გაზიარება
კომპიუტერები
5 300
67.9%
სმარტფონები
2 000
25.6%
ტაბლეტები
500
6.4%
რა ენებზეა ფრანსუა კლუე-ს გამომწერთა რაოდენობა?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემები ცხრილში
ენა
ნახვები
გაზიარება
ფრანგული
500
33.3%
რუსული
400
26.7%
ინგლისური
300
20.0%
დანიური
100
6.7%
ესპანური
100
6.7%
ქართული
100
6.7%
რამდენად ხშირად სტუმრობენ ფრანსუა კლუე-ს დღეში და რა იქნება შემდეგ?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემები ცხრილში
დღე
ნახვები
ოთხ 14 ოქტ
0
ხუთ 15 ოქტ
200
პარ 16 ოქტ
0
შაბ 17 ოქტ
100
კვრ 18 ოქტ
500
ორშ 19 ოქტ
300
სამ 20 ოქტ
100
ოთხ 21 ოქტ
0
ხუთ 22 ოქტ
100
პარ 23 ოქტ
100
შაბ 24 ოქტ
100
კვრ 25 ოქტ
100
ორშ 26 ოქტ
200
სამ 27 ოქტ
700
ოთხ 28 ოქტ
200
ხუთ 29 ოქტ
100
პარ 30 ოქტ
200
შაბ 31 ოქტ
0
კვრ 1 ნოე
0
ორშ 2 ნოე
0
სამ 3 ნოე
0
ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი)
0
ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი)
0
პარ 6 ნოე (პროგნოზი)
0
შაბ 7 ნოე (პროგნოზი)
0
კვრ 8 ნოე (პროგნოზი)
0
ორშ 9 ნოე (პროგნოზი)
0
სამ 10 ნოე (პროგნოზი)
100
ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი)
0
ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი)
0
პარ 13 ნოე (პროგნოზი)
0
შაბ 14 ნოე (პროგნოზი)
0
კვრ 15 ნოე (პროგნოზი)
0
ორშ 16 ნოე (პროგნოზი)
0
სამ 17 ნოე (პროგნოზი)
0
ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი)
0
ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი)
0
პარ 20 ნოე (პროგნოზი)
0
შაბ 21 ნოე (პროგნოზი)
0
კვრ 22 ნოე (პროგნოზი)
0
ორშ 23 ნოე (პროგნოზი)
0
სამ 24 ნოე (პროგნოზი)
0
რას კითხულობენ ფრანსუა კლუე-ის შესახებ
ფრანსუა კლუე-ის რომელ ნამუშწარეს ჰყავს ყველაზე მეტი სტუმარი?
The Love Letter პირველ ადგილზეა, 1 100 ნახვითა და 15% ნახვების წილით. მასზე 10 ნამუშწარესაა რეიტინგით წინ.
რამდენად დიდია ფრანსუა კლუე-ის აუდიტორია OriginalUniqueArt.com-ზე?