რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ბერნარდინო ლუინი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ბერნარდინო ლუინი: სტატისტიკა այն შესახებ, თუ როგორი იყო այցելությունների წელი
Salome with the Head of St John the Baptist ყველაზე ბევრჯერ ნახულობენ: 1 300 ნახვა წელიწადში, რაც ბერნარდინო ლუინი-ისადმი გამოცხადებული მთელი ყურადღების 11% წილია. მას მოსდევს The Holy Family with Saints Anne and John და Salomé recevant la tête de saint Jean Baptiste. ხატის გვერდმა მიიღო 4 100 ნახা visit, ხოლო ნამუშევრებმა — 8 300: სულ 12 400 ნახვა. ყურადღება 129%-ით გაიზარდა სექ 2026-დან ოქტ 2026-მდე. ივლ 2026 ყველაზე დატვირთული თვე იყო, რომლის დროსაც დაფიქსირდა 7 400 ვიზიტი. მნახველები უყურებენ კომპიუტერები (69%), სმარტფონები (23%) და ტაბლეტები (8%)-ზე. მათთვის უპირატესობა ენიჭება მშვიდი და რბილი (ატმოსფერო): 33% სტუმრობები კატალოგის 14% წილის წინააღმდეგ.
ბერნარდინო ლუინი-ის 10 ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამუშევარი
თითოეული რეიტინგი ასახავს OriginalUniqueArt.com-ზე ბოლო თვედის განმავლობაში მიღებულ ნახვებს; პირველი რეიტინგი ბერნარდინო ლუინი-ის ყველაზე პოპულარული ნამعთია.
-
1
Salome with the Head of St John the Baptist
1 300 ნახვა · 11.1%
-
2
The Holy Family with Saints Anne and John, 1520
1 000 ნახვა · 8.5%
-
3
Salomé recevant la tête de saint Jean Baptiste
700 ნახვა · 6.0%
-
4
LE SILENCE
600 ნახვა · 5.1%
-
5
Crucifixion and Scenes from the Life of Christ, 1529
500 ნახვა · 4.3%
-
6
Madonna with Child and the Young St John, 1515
400 ნახვა · 3.4%
-
7
Madonna in the Rose Garden
400 ნახვა · 3.4%
-
8
Salome Receiving the Head of St John the Baptist
400 ნახვა · 3.4%
-
9
The Magdalen, 1520
400 ნახვა · 3.4%
-
10
Portrait of Biagio Arcimboldo
400 ნახვა · 3.4%
როდის სტუმრობენ ადამიანები ბერნარდინო ლუინი-ის გვერდს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემები ცხრილში
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 100 |
| ივლ 2026 | 1 800 | 5 600 |
| აგვ 2026 | 200 | 100 |
| სექ 2026 | 600 | 800 |
| ოქტ 2026 | 1 500 | 1 700 |
როდის არის ხელმისაწვდომი ბერნარდინო ლუინი-ის ნამუშევრები?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ ვიზიტორები ბერნარდინო ლუინი-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემები ცხრილში
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დრამატული | 22.2% | 35.8% |
| მშვიდი და რბილი | 13.9% | 33.0% |
| მშვიდი და სულიერი | 27.8% | 12.8% |
| ელეგანტური | 11.1% | 7.3% |
| კლასიკური სტილი | 13.9% | 2.8% |
| მისტიკური | 2.8% | 3.7% |
| რომანტიკული | 5.6% | 2.8% |
| ეთერული | 2.8% | 1.8% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაფიქრებითი | 13.9% | 22.9% |
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 13.9% | 19.3% |
| მელანქოლიური | 8.3% | 14.7% |
| მშვიდი | 11.1% | 11.9% |
| დრამატული | 8.3% | 10.1% |
| სულიერი | 19.4% | 5.5% |
| მძიმე და სევდიანი | 5.6% | 6.4% |
| იდუმდენი | 2.8% | 6.4% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 54.0% | 58.1% |
| რბილი ჩრდილი | 20.0% | 12.8% |
| რბილი განათება | 14.0% | 20.5% |
| ნათელი ბალანსი | 12.0% | 8.6% |
| ნათელი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 22.0% | 23.1% |
| ნაზი ფერები | 42.0% | 45.3% |
| რბილი ბალანსირებული | 28.0% | 19.7% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 8.0% | 12.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 76.1% | 87.3% |
| მუქი | 8.7% | 8.2% |
| ნეიტრალური ტონები | 15.2% | 4.5% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 44.0% | 36.8% |
| ბალანსირებული | 42.0% | 47.0% |
| ფერადი და მკვეთრი | 14.0% | 16.2% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 6.0% | 0.9% |
| რბილი | 24.0% | 22.2% |
| ბალანსირებული | 18.0% | 13.7% |
| მკვეთრი | 24.0% | 33.3% |
| განცხადება | 28.0% | 29.9% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 4.0% | 6.0% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 10.0% | 21.4% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 12.0% | 8.6% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 42.0% | 51.3% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 32.0% | 12.8% |
რა არის ბერნარდინო ლუინი-ის ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამუშევრები თვების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემები ცხრილში
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ჯვარცმა | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| The Martyrdom of St Maurice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Christ Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mary with Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Christ Child and the In… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Catherine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Sebastian | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Crucifixion and Scenes from… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Virgin and Child Enthroned… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა არის ბერნარდინო ლუინი-ის აუდიტორიის გადანაწილება მოწყობილობების მიხედვით?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
მონაცემები ცხრილში
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 8 600 | 69.4% |
| სმარტფონები | 2 800 | 22.6% |
| ტაბლეტები | 1 000 | 8.1% |
რა ენებზეა ბერნარდინო ლუინი-ს გამომწერთა რაოდენობა?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემები ცხრილში
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| იტალიური | 800 | 80.0% |
| ჩეხური | 100 | 10.0% |
| პოლონური | 100 | 10.0% |
რამდენად ხშირად სტუმრობენ ბერნარდინო ლუინი-ს დღეში და რა იქნება შემდეგ?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემები ცხრილში
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ოთხ 14 ოქტ | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ | 500 |
| პარ 16 ოქტ | 100 |
| შაბ 17 ოქტ | 100 |
| კვრ 18 ოქტ | 100 |
| ორშ 19 ოქტ | 300 |
| სამ 20 ოქტ | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ | 300 |
| ხუთ 22 ოქტ | 0 |
| პარ 23 ოქტ | 0 |
| შაბ 24 ოქტ | 600 |
| კვრ 25 ოქტ | 200 |
| ორშ 26 ოქტ | 100 |
| სამ 27 ოქტ | 100 |
| ოთხ 28 ოქტ | 200 |
| ხუთ 29 ოქტ | 200 |
| პარ 30 ოქტ | 200 |
| შაბ 31 ოქტ | 200 |
| კვრ 1 ნოე | 0 |
| ორშ 2 ნოე | 0 |
| სამ 3 ნოე | 200 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
რას კითხულობენ ბერნარდინო ლუინი-ის შესახებ
ბერნარდინო ლუინი-ის რომელ ნამუშწარეს ჰყავს ყველაზე მეტი სტუმარი?
- Salome with the Head of St John the Baptist პირველ ადგილზეა, 1 300 ნახვითა და 11% ნახვების წილით. მასზე 10 ნამუშწარესაა რეიტინგით წინ.
რამდენად დიდია ბერნარდინო ლუინი-ის აუდიტორია OriginalUniqueArt.com-ზე?
- 12 400 ვიზიტი თორმეტ თვეში: 4 100 ხელოვანის გვერდზე, 8 300 ნამუშევრებზე.
რა მოწყობილობებით ესტუმნება ბერნარდინო ლუინი-ის აუდიტორია?
- აუდიტორია მოდის კომპიუტერები (69%), სმარტფონები (23%) და ტაბლეტები (8%) მოწყობილობებიდან; კომპიუტერები უზრუნველყოფს ვიზიტების 69%-ს.
ბერნარდინო ლუინი-ის რომელ ნამუშევრებს უყვარს სტუმრები ყველაზე მეტად?
- მშვიდი და რბილი (ატმოსფერო) მახასიათებლების მქონე ნამუშევრები, რომლებიც აღწერენ მშვიდი და რბილი-ს (ატმოსფერო), იკავებენ 33%-ს ვიზიტებისგან კატალოგის 14%-ის მოცულობისთვის.