Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Edgar Degas oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Edgar Degas: a látogatások éves összefoglalója
A(z) Színben úszó táncosok a legnézettebb alkotás: 5 400 megtekintés egy évben, ami 2% összes Edgar Degas részére fordított figyelemnek. Ezt követi A Fürdő és Táncterület. A művész oldala 25 600 látogatást, a művek pedig 228 900 látogatást értek el: összesen 254 500 lượt. A figyelem 154%-el nőtt Sze 2026 és Okt 2026 között. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 172 500 látogatással. A látogatók Angol (23%), Spanyol (13%) és Francia (9%) nyelven olvassák. A látogatók Amerikai Egyesült Államok (9%), Franciaország (7%) és Spanyolország (7%) területéről érkeznek. A látogatók számítógépek (85%), telefonok (13%) és tabletek (2%) eszközökön nézik meg. Kedvelik a Finom színtónusú (Színelnyomás) stílust: ezek a látogatások 26%-át teszik ki a katalógus 20%-ával szemben.
A(z) Edgar Degas 10 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Edgar Degas leglátottabb műve.
Mikor látogatják meg az emberek Edgar Degas oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
9 200
Júl 2026
3 300
169 200
Aug 2026
400
8 400
Sze 2026
5 200
12 800
Okt 2026
16 500
29 300
Mikor nyitják meg Edgar Degas műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Edgar Degas művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Elegáns
37,5%
32,7%
Békés, nyugodt
15,6%
20,3%
Nyugodt
15,6%
19,4%
Nosztalgikus
6,2%
11,1%
Dramatikus
9,4%
6,2%
Romantikus
6,2%
4,5%
Éteri
6,2%
3,4%
Klasszikus
3,1%
2,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
50,0%
40,8%
Nyugodt
21,9%
17,0%
Melankolikus
12,5%
15,2%
Romantikus
9,4%
9,0%
Nyugodt
0,0%
5,1%
Nosztalgikus
0,0%
4,7%
Energikus
0,0%
2,7%
Drámai
3,1%
1,7%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
22,0%
16,5%
Lágy árnyékok
40,0%
42,0%
Érezhető fényesség
26,0%
29,8%
Fényerék egyensúlya
4,0%
8,0%
Fényes
8,0%
3,7%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
16,0%
9,2%
Finom színtónusú
20,0%
26,3%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
38,0%
39,8%
Egyértelmű színprészenység
26,0%
23,8%
Éles színűség
0,0%
1,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
55,8%
56,9%
Sötét tónusú
27,9%
27,6%
Semleges tónusok
11,6%
10,6%
Monokróm
2,3%
2,5%
Pasztell színek
2,3%
2,4%
Természet
0,0%
0,1%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
14,0%
12,1%
Egyensúlyos
62,0%
59,9%
Élénk
24,0%
27,9%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
10,0%
9,1%
Lágy
26,0%
27,3%
Egyensúlyozott
14,0%
17,1%
Erőteljes kontrasztú
26,0%
21,5%
Kijelentés
24,0%
24,9%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
6,0%
7,5%
Lágyan kevert paletta
8,0%
9,9%
Egyensúlyozott harmónia
10,0%
9,6%
Erős színegyüntetés
58,0%
50,4%
Egységes színpaletta
18,0%
22,6%
Melyek Edgar Degas legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Észembe ülő Szüzet
0
0
0
0
0
0
0
0
1 100
200
100
600
A nő, aki törölkozik
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
A tánc órája
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
200
A Bellelli család
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
100
Belső tér (a Rablás néven i…
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
600
1 700
Portrék egy New Orleans-i p…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Színben úszó táncosok
0
0
0
0
0
0
0
100
1 400
0
800
1 600
A táncos virágokkal (A bale…
0
0
0
0
0
0
0
400
1 000
100
800
1 200
Miss Lola, a Cirque Fernand…
0
0
0
0
0
0
0
0
800
0
0
500
Dancer at the Barre 1
0
0
0
0
0
0
0
100
1 500
0
0
300
Hogyan oszlónak a Edgar Degas közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
216 300
85,0%
telefonok
33 000
13,0%
tabletek
5 200
2,0%
Milyen nyelveken követi Edgar Degas a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
4 500
23,0%
Spanyol
2 600
13,3%
Francia
1 800
9,2%
Koreai
1 200
6,1%
Svéd
1 200
6,1%
Orosz
1 000
5,1%
Olasz
800
4,1%
Japán
700
3,6%
Lengyel
700
3,6%
Arab
500
2,6%
Naponta hány látogatása van Edgar Degas-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
pén 16 Okt
2 000
szo 17 Okt
1 300
vas 18 Okt
2 700
hét 19 Okt
2 800
kedd 20 Okt
4 400
sze 21 Okt
2 100
csüt 22 Okt
4 200
pén 23 Okt
4 800
szo 24 Okt
1 700
vas 25 Okt
3 500
hét 26 Okt
5 000
kedd 27 Okt
2 500
sze 28 Okt
2 500
csüt 29 Okt
4 200
pén 30 Okt
3 800
szo 31 Okt
2 300
vas 1 Nov
2 800
hét 2 Nov
4 400
kedd 3 Nov
3 300
sze 4 Nov
4 000
csüt 5 Nov
2 700
pén 6 Nov (előrejelzés)
3 900
szo 7 Nov (előrejelzés)
2 000
vas 8 Nov (előrejelzés)
3 300
hét 9 Nov (előrejelzés)
4 500
kedd 10 Nov (előrejelzés)
3 800
sze 11 Nov (előrejelzés)
3 200
csüt 12 Nov (előrejelzés)
4 100
pén 13 Nov (előrejelzés)
4 200
szo 14 Nov (előrejelzés)
2 100
vas 15 Nov (előrejelzés)
3 500
hét 16 Nov (előrejelzés)
4 800
kedd 17 Nov (előrejelzés)
4 000
sze 18 Nov (előrejelzés)
3 400
csüt 19 Nov (előrejelzés)
4 400
pén 20 Nov (előrejelzés)
4 300
szo 21 Nov (előrejelzés)
2 200
vas 22 Nov (előrejelzés)
3 700
hét 23 Nov (előrejelzés)
5 000
kedd 24 Nov (előrejelzés)
4 200
sze 25 Nov (előrejelzés)
3 500
csüt 26 Nov (előrejelzés)
4 500
Amit az emberek Edgar Degas kapcsán kérdeznek
Melyik Edgar Degas műve a legtöbbször megtekintett?
Színben úszó táncosok az első helyen, 5 400 megtekintéssel, a nézetések 2%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a Edgar Degas közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
254 500 látogatás tizenkét hónapban: 25 600 a művész oldalán, 228 900 a művekkel.
Milyen eszközökkel érkezik Edgar Degas közönsége?
A látogatók számítógépek (85%), telefonok (13%) és tabletek (2%) eszközökről érkeznek; a számítógépek eszközök a látogatások 85%-át teszik ki.
Mely nyelveket használják Edgar Degas követői?
Angol (23%), Spanyol (13%) és Francia (9%); a(z) Angol nyelv 23%-át teszi ki.
Mely művei Edgar Degas felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
A Finom színtónusú (Színelnyomás) leírású művek 26% látogatást generálnak a katalógus 20% részére vonatkozóan.