Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Andrea del Sarto oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Andrea del Sarto: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű Triumph of Caesar: 400 megtekintés tizenkét hónapban, ami 5% a(z) Andrea del Sarto megtekintéseinek összesen. Aztán Portrait of a Woman with a Basket of Spindles és Portrait of the Artist's Wife. Összesen 9 200 látogatás: 2 400 a művész oldalon, 6 800 a művekkel. A nézőadomány nő: 100% -el több látogatás Sze 2026 alatt, mint Aug 2026 alatt. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 7 300 látogatással. A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (87%), telefonok (12%) és tabletek (1%). Egy stílus kiemelkedik: a Belső elmélyülést sugárzó (Érzelmi hangulat) a látogatások 40%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 20%-át jelenti.
Andrea del Sarto: a(z) 10 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 10 mű a Andrea del Sarto alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
Hogyan változik Andrea del Sarto közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
1 600
5 700
Aug 2026
200
400
Sze 2026
600
600
Hogyan nézték a Andrea del Sarto műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Andrea del Sarto művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Elegáns
46,7%
40,4%
Nyugodt
13,3%
19,1%
Romantikus
13,3%
12,8%
Békés, nyugodt
6,7%
10,6%
Klasszikus
6,7%
8,5%
Dramatikus
6,7%
8,5%
Inspiráló
6,7%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
20,0%
40,4%
Nyugodt
20,0%
17,0%
Romantikus
20,0%
12,8%
Melankolikus
13,3%
12,8%
Nyugodt
13,3%
6,4%
Szellemi
13,3%
4,3%
Drámai
0,0%
6,4%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
50,0%
38,7%
Lágy árnyékok
28,0%
28,0%
Érezhető fényesség
14,0%
22,7%
Fényerék egyensúlya
6,0%
10,7%
Fényes
2,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
32,0%
17,3%
Finom színtónusú
46,0%
52,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
20,0%
28,0%
Egyértelmű színprészenység
2,0%
2,7%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
85,7%
84,5%
Semleges tónusok
7,1%
11,3%
Monokróm
4,8%
2,8%
Pasztell színek
2,4%
1,4%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
42,0%
29,3%
Egyensúlyos
52,0%
60,0%
Élénk
6,0%
10,7%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
8,0%
16,0%
Lágy
24,0%
14,7%
Egyensúlyozott
8,0%
5,3%
Erőteljes kontrasztú
40,0%
38,7%
Kijelentés
20,0%
25,3%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
6,0%
6,7%
Lágyan kevert paletta
16,0%
9,3%
Egyensúlyozott harmónia
16,0%
14,7%
Erős színegyüntetés
48,0%
45,3%
Egységes színpaletta
14,0%
24,0%
Hogyan alakulnak Andrea del Sarto legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Madonna of the Harpies
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Holy Family (Barberini)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Portrait of Pope Leo X with…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Charity
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Portrait of a Lady with a B…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
The Sacrifice of Abraham
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Madonna of the Harpies (det…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
The Holy Family
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Sts Michael and John Gualbe…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Lamentation of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefonok, tabletek vagy számítógépek: hol nézték Andrea del Sarto?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
8 000
87,0%
telefonok
1 100
12,0%
tabletek
100
1,1%
Milyen nyelveket használ Andrea del Sarto közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Olasz
400
44,4%
Spanyol
300
33,3%
Angol
100
11,1%
Svéd
100
11,1%
Hogyan alakulnak Andrea del Sarto napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
hét 21 Sze
0
kedd 22 Sze
100
sze 23 Sze
0
csüt 24 Sze
100
pén 25 Sze
100
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
100
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
200
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
200
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
100
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
200
csüt 8 Okt
300
pén 9 Okt
200
szo 10 Okt
100
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt (előrejelzés)
0
kedd 13 Okt (előrejelzés)
200
sze 14 Okt (előrejelzés)
100
csüt 15 Okt (előrejelzés)
300
pén 16 Okt (előrejelzés)
200
szo 17 Okt (előrejelzés)
100
vas 18 Okt (előrejelzés)
100
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
200
sze 21 Okt (előrejelzés)
100
csüt 22 Okt (előrejelzés)
400
pén 23 Okt (előrejelzés)
200
szo 24 Okt (előrejelzés)
100
vas 25 Okt (előrejelzés)
100
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
200
sze 28 Okt (előrejelzés)
100
csüt 29 Okt (előrejelzés)
400
pén 30 Okt (előrejelzés)
200
szo 31 Okt (előrejelzés)
100
vas 1 Nov (előrejelzés)
100
Andrea del Sarto: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Andrea del Sarto-nak?
Triumph of Caesar: 400 látogatás, ami 5% a(z) Andrea del Sarto megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Andrea del Sarto?
9 200 tizenkét hónap alatt (2 400 a művész oldalon, 6 800 a művek oldalon).
Az emberek telefonon vagy számítógépen nézik Andrea del Sarto alkotásait?
Mindkettőnél: számítógépek (87%), telefonok (12%) és tabletek (1%); a vezető számítógépek 87% arányal.
Kedveli-e a közönség Andrea del Sarto műveinek egy bizonyos típusát?
Igen, Belső elmélyülést sugárzó (Érzelmi hangulat): a látogatások 40%-át teszi ki a 20% katalógusból.