Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Thomas Sidney Cooper sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Thomas Sidney Cooper: yleisö yhdellä silmäyksellä
The Lord Of The Pastures kerää eniten huomiota: 400 käyntiä kahdennesvuoden aikana, mikä on 24% kaikista Thomas Sidney Cooper -taiteilijan näkymistä palvelussa OriginalUniqueArt.com. Seuraavat: An Evening Drink ja Morning, Canterbury Meadows, Kent Thomas Sidney Cooper keräsi yhteensä 2 600 käyntiä: 1 100 artistin sivulla ja 1 500 yksittäisillä teoksilla. Vilkkain kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 1 900. Yleisö suosii Hienovaraiset värit (Värikylläisyys): 65% käynneistä, mikä vastaa 46% artistin valikoimasta.
Thomas Sidney Cooper -taiteilijan 10 eniten huomiota herättävää teosta
Sijoitettu OriginalUniqueArt.com-palvelun todellisten käyntien perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden ajalta: Thomas Sidney Cooper -taiteilijan 10 eniten katsottua teosta, sijoitusjärjestyksessä ensimmäinen edellä.
-
1
The Lord Of The Pastures
400 käyntiä · 23,5%
-
2
An Evening Drink, 1897
200 käyntiä · 11,8%
-
3
Morning, Canterbury Meadows, Kent, 1869
200 käyntiä · 11,8%
-
4
Heat Showers in August, 1857
100 käyntiä · 5,9%
-
5
Mountain Sheep, 1862
100 käyntiä · 5,9%
-
6
Peasants and Sheep
100 käyntiä · 5,9%
-
7
Midday Repose, 1866
100 käyntiä · 5,9%
-
8
The Evening Drink in the Canterbury Meadows, 1851
100 käyntiä · 5,9%
-
9
A Group of Cattle, 1877
100 käyntiä · 5,9%
-
10
Cattle Wattering
100 käyntiä · 5,9%
Kuinka monta ihmistä katsoo Thomas Sidney Cooper -taiteilijaa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Katso luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 100 | 0 |
| Hei 2026 | 700 | 1 200 |
| Elo 2026 | 200 | 100 |
| Syy 2026 | 100 | 200 |
Kuinka usein Thomas Sidney Cooper -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä teoksia Thomas Sidney Cooper -taiteilijan seuraajat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Katso luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 4,0% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 8,0% | 11,8% |
| Pehmeä valoisuus | 36,0% | 47,1% |
| Kirkas tasapaino | 50,0% | 35,3% |
| Valoisa | 2,0% | 5,9% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 10,0% | 0,0% |
| Hienovaraiset värit | 46,0% | 64,7% |
| Tasapainoisen pehmeä | 26,0% | 17,6% |
| Selkeä värikylläisyys | 16,0% | 17,6% |
| Voimakas väri | 2,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 54,5% | 58,8% |
| Maanläheinen | 43,2% | 35,3% |
| Tumma | 2,3% | 5,9% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 8,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 66,0% | 82,3% |
| Voimakas | 26,0% | 17,6% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 4,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 2,0% | 0,0% |
| Voimakas | 14,0% | 11,8% |
| Lausunto | 80,0% | 88,2% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 2,0% | 11,8% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 4,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 4,0% | 11,8% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 54,0% | 41,2% |
| Yhtenäinen väripaletti | 36,0% | 35,3% |
Mitkä Thomas Sidney Cooper teokset herättävät eniten huomiota kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Katso luvut
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| An Evening Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Minster marshes, East Kent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Meadows Near Canterbury | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Goats and Kids in a Shed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Canterbury meadows | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Evening Drink | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Landscape With Cattle And S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain Sheep (also known… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Highland Cattle by a Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peasants and Sheep | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Millä kielillä ihmiset seuraavat Thomas Sidney Cooper?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Katso luvut
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 300 | 100,0% |
Kuinka monta ihmistä seuraa Thomas Sidney Cooper -taiteilijaa päivittäin ja mikä on odotettu määrä?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Katso luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| la 26 Syy | 400 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 100 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 400 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 200 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 200 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 100 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 100 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 100 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 100 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
Kysymyksiä teoksesta Thomas Sidney Cooper
Mitkä Thomas Sidney Cooper teokset herättävät eniten huomiota?
- The Lord Of The Pastures, jolla on 400 vierailua (24% kaikista Thomas Sidney Cooper -teoksen näkymistä). Yllä oleva sijoituslista sisältää 10 teosta.
Kuinka monta ihmistä katsoo Thomas Sidney Cooper -taiteilijaa OriginalUniqueArt.com-palvelussa?
- 2 600 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 1 100 taiteilijan sivulla ja 1 500 yksittäisissä teoksissa.
Minkä tyyppisistä Thomas Sidney Cooper teoksista ihmiset pitävät eniten?
- Hienovaraiset värit (Värikylläisyys): 65% käynneistä, kun taas 46% luettelosta.