Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Thomas Luny sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Thomas Luny: keskeiset hahmot
Eniten katsottu teos on Off Dartmouth, Devon: 300 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 12% Thomas Luny -teosten katselukerroista. Sitten Men-o'-war And Figures On The Shore At Teignmouth ja Mount St Michael. Yhteensä 2 500 käyntiä: 400 taiteilijan sivulla, 2 100 teoksissa. Yleisö pienenee: Syy 2026 oli 33% vähemmän käyntejä kuin Elo 2026. Huippukuukausi: Hei 2026 (1 800 käyntiä). Yksi maku erottuu: Kirkas tasapaino (Valoisuus) saa 54% käynneistä, vaikka se on vain 32% koko luettelosta.
Thomas Luny: katsotuimmat 10 teosta
Tämä sijoitus perustuu näyttökertoimiin, ei luettelopisteisiin: Thomas Luny -taiteilijan 10 katsotuinta teosta OriginalUniqueArt.com -palvelussa kahdennentoista kuukauden aikana.
-
1
Off Dartmouth, Devon
300 käyntiä · 12,5%
-
2
Men-o'-war And Figures On The Shore At Teignmouth
200 käyntiä · 8,3%
-
3
Mount St Michael
200 käyntiä · 8,3%
-
4
Battle of the nile august 1st at - (10pm), 1798
100 käyntiä · 4,2%
-
5
Fishermen unloading the catch with a merchant ship in calm water off brymer bay devon
100 käyntiä · 4,2%
-
6
Hms 'victory' Raking The 'salvador Del Mundo' At The Battle Of Cape St Vincent
100 käyntiä · 4,2%
-
7
Fishing Scene, Teignmouth Beach And The Ness, Devon
100 käyntiä · 4,2%
-
8
A Coastal Landscape With Fisherfolk On A Boat
100 käyntiä · 4,2%
-
9
The Battle Of Navarino
100 käyntiä · 4,2%
-
10
Sea Piece
100 käyntiä · 4,2%
Miten Thomas Luny -taiteilijan yleisö muuttuu kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä tilastot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 200 |
| Hei 2026 | 300 | 1 500 |
| Elo 2026 | 100 | 200 |
| Syy 2026 | 0 | 200 |
Kuinka Thomas Luny -taiteilijan teoksia on katsottu vuoden aikana?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä yleisö valitsee Thomas Luny teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä tilastot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 6,0% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 20,0% | 25,0% |
| Pehmeä valoisuus | 38,0% | 20,8% |
| Kirkas tasapaino | 32,0% | 54,2% |
| Valoisa | 4,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 40,0% | 20,8% |
| Hienovaraiset värit | 26,0% | 29,2% |
| Tasapainoisen pehmeä | 22,0% | 29,2% |
| Selkeä värikylläisyys | 12,0% | 20,8% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 60,0% | 70,0% |
| Maanläheinen | 25,0% | 20,0% |
| Tumma | 15,0% | 10,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 34,0% | 12,5% |
| Tasapainoinen | 38,0% | 45,8% |
| Voimakas | 28,0% | 41,7% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 4,0% | 4,2% |
| Pehmeä | 12,0% | 12,5% |
| Tasapainoinen | 12,0% | 20,8% |
| Voimakas | 28,0% | 20,8% |
| Lausunto | 44,0% | 41,7% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 14,0% | 8,3% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 8,0% | 8,3% |
| Tasapainoinen harmonia | 2,0% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 30,0% | 20,8% |
| Yhtenäinen väripaletti | 46,0% | 62,5% |
Miten Thomas Luny -taiteilijan katsotuimmat teokset vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä tilastot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Battle Of Trafalgar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hms 'victorious' Taking The… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Burning Hulk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fire At Sea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hms 'victory' Raking The 's… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Off the Squadron, Cowes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| H.M.S. Victorious Taking Th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Yachting Off The Royal Yach… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Battle Of Algiers, 27th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mitä kieliä Thomas Luny -taiteilijan yleisö käyttää?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Miltä Thomas Luny -sivun päivittäiset käynnit näyttävät ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä tilastot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
Thomas Luny: lyhyet vastaukset
Mikä on Thomas Lunyin katsotuin teos?
- Off Dartmouth, Devon: 300 käyntikertaa, mikä on 12% Thomas Luny -taiteilijan kokonaisnäyttelykerronnoista. Lista jatkuu sijoille 10 asti.
Kuinka monta käyntiä Thomas Luny saa?
- 2 500 viimeisen kahden عشرen kuukauden aikana (400 taiteilijan sivulla, 2 100 teoksilla).
Suosiko yleisö tietynlaista Thomas Luny -teosta?
- Kyllä, Kirkas tasapaino (Valoisuus): 54% vierailuista vastaa 32% osuutta luettelosta.