Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Thomas Girtin sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Thomas Girtin: yleisö yhdellä silmäyksellä
Durham Cathedral and Castle kerää eniten huomiota: 300 käyntiä kahdennesvuoden aikana, mikä on 6% kaikista Thomas Girtin -taiteilijan näkymistä palvelussa OriginalUniqueArt.com. Seuraavat: Street in Weymouth, Dorset ja View of Pont St. Michel taken from Pont Neuf Thomas Girtin keräsi yhteensä 5 000 käyntiä: 400 artistin sivulla ja 4 600 yksittäisillä teoksilla. Vilkkain kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 4 600. Yleisö katsoo tietokoneet (100%) -laitteilla. Yleisö suosii Vahva väriyhtenäisyys (Väriharmonia): 43% käynneistä, mikä vastaa 30% artistin valikoimasta.
Thomas Girtin -taiteilijan 10 eniten huomiota herättävää teosta
Sijoitettu OriginalUniqueArt.com-palvelun todellisten käyntien perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden ajalta: Thomas Girtin -taiteilijan 10 eniten katsottua teosta, sijoitusjärjestyksessä ensimmäinen edellä.
-
1
Durham Cathedral and Castle
300 käyntiä · 5,7%
-
2
Street in Weymouth, Dorset
300 käyntiä · 5,7%
-
3
View of Pont St. Michel taken from Pont Neuf
200 käyntiä · 3,8%
-
4
The West Front of Jedburgh Abbey, Scotland
200 käyntiä · 3,8%
-
5
Berry Pomeroy Castle, Devon
200 käyntiä · 3,8%
-
6
View near Beddgelert (Snowdonia)
200 käyntiä · 3,8%
-
7
The Village of Jedburgh, Roxburghshire
200 käyntiä · 3,8%
-
8
Morpeth Bridge
200 käyntiä · 3,8%
-
9
Appledore, Devon
200 käyntiä · 3,8%
-
10
View of Monte Casino (after J.R.Cozens)
200 käyntiä · 3,8%
Kuinka monta ihmistä katsoo Thomas Girtin -taiteilijaa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Katso luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 100 | 100 |
| Hei 2026 | 300 | 4 300 |
| Elo 2026 | 0 | 100 |
| Syy 2026 | 0 | 100 |
Kuinka usein Thomas Girtin -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä teoksia Thomas Girtin -taiteilijan seuraajat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Katso luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 2,0% | 1,9% |
| Pehmeä varjo | 10,0% | 3,8% |
| Pehmeä valoisuus | 20,0% | 18,9% |
| Kirkas tasapaino | 54,0% | 49,1% |
| Valoisa | 14,0% | 26,4% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 44,0% | 54,7% |
| Hienovaraiset värit | 38,0% | 30,2% |
| Tasapainoisen pehmeä | 14,0% | 13,2% |
| Selkeä värikylläisyys | 4,0% | 1,9% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 72,3% | 80,0% |
| Maanläheinen | 25,5% | 14,0% |
| Monokromaattinen | 0,0% | 4,0% |
| Pastellisävyt | 2,1% | 2,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 26,0% | 24,5% |
| Tasapainoinen | 66,0% | 67,9% |
| Voimakas | 8,0% | 7,5% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 14,0% | 20,8% |
| Pehmeä | 10,0% | 9,4% |
| Tasapainoinen | 4,0% | 11,3% |
| Voimakas | 26,0% | 30,2% |
| Lausunto | 46,0% | 28,3% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 12,0% | 11,3% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 6,0% | 7,5% |
| Tasapainoinen harmonia | 6,0% | 3,8% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 30,0% | 43,4% |
| Yhtenäinen väripaletti | 46,0% | 34,0% |
Mitkä Thomas Girtin teokset herättävät eniten huomiota kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Katso luvut
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Warkworth Hermitage, Northu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Thatched Cottage among Tr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Guisborough Priory | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Byland Abbey, Yorkshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rievaulx abbey yorkshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Alnwick Castle from Brizlee… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of Tintern Abbey l… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Village by River with Mount… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Overshot Mill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Bamburgh Castle, Northumber… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Millä laitteilla ihmiset katsovat Thomas Girtin?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Katso luvut
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tietokoneet | 5 000 | 100,0% |
Millä kielillä ihmiset seuraavat Thomas Girtin?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta ihmistä seuraa Thomas Girtin -taiteilijaa päivittäin ja mikä on odotettu määrä?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Katso luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 100 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 100 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
Kysymyksiä teoksesta Thomas Girtin
Mitkä Thomas Girtin teokset herättävät eniten huomiota?
- Durham Cathedral and Castle, jolla on 300 vierailua (6% kaikista Thomas Girtin -teoksen näkymistä). Yllä oleva sijoituslista sisältää 10 teosta.
Kuinka monta ihmistä katsoo Thomas Girtin -taiteilijaa OriginalUniqueArt.com-palvelussa?
- 5 000 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 400 taiteilijan sivulla ja 4 600 yksittäisissä teoksissa.
Millä laitteilla ihmiset katsovat Thomas Girtin?
- Thomas Girtin -taiteilijaa seurataan tietokoneet (100%)-laitteilla; tietokoneet muodostaa 100% käynneistä.
Minkä tyyppisistä Thomas Girtin teoksista ihmiset pitävät eniten?
- Vahva väriyhtenäisyys (Väriharmonia): 43% käynneistä, kun taas 30% luettelosta.