Nicolas de Staël Yleisö ja parhaat teokset

1914 – 1955

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Nicolas de Staël sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Nicolas de Staël: keskeiset hahmot

Eniten katsottu teos on Honfleur: 700 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 39% Nicolas de Staël -teosten katselukerroista. Sitten Composition ja Landschaft. Yhteensä 2 300 käyntiä: 600 taiteilijan sivulla, 1 700 teoksissa. Yleisö pienenee: Syy 2026 oli 67% vähemmän käyntejä kuin Elo 2026. Huippukuukausi: Hei 2026 (1 000 käyntiä). Yksi maku erottuu: Tasapainoinen harmonia (Väriharmonia) saa 89% käynneistä, vaikka se on vain 50% koko luettelosta.

Nicolas de Staël: katsotuimmat 4 teosta

Tämä sijoitus perustuu näyttökertoimiin, ei luettelopisteisiin: Nicolas de Staël -taiteilijan 4 katsotuinta teosta OriginalUniqueArt.com -palvelussa kahdennentoista kuukauden aikana.

  1. Honfleur 1 Honfleur 700 käyntiä · 38,9%
  2. Composition 2 Composition 600 käyntiä · 33,3%
  3. Landschaft 3 Landschaft 300 käyntiä · 16,7%
  4. Composition en Bleu 4 Composition en Bleu 200 käyntiä · 11,1%

Miten Nicolas de Staël -taiteilijan yleisö muuttuu kuukausittain?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Näytä tilastot
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 20261000
Hei 2026400600
Elo 20260900
Syy 2026100200

Kuinka Nicolas de Staël -taiteilijan teoksia on katsottu vuoden aikana?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Miten Nicolas de Staël -taiteilijan katsotuimmat teokset vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Näytä tilastot
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Landschaft00000000030000
Composition00000000005000
Composition en Bleu00000000002000
Composition000000000000
Honfleur000000000300200200
Ballet000000000000

Mitä kieliä Nicolas de Staël -taiteilijan yleisö käyttää?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Näytä tilastot
KieliKäynnitJaa
ranska10050,0%
italia10050,0%

Miltä Nicolas de Staël -sivun päivittäiset käynnit näyttävät ja mikä on ennuste?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Näytä tilastot
PäiväKäynnit
pe 25 Syy0
la 26 Syy0
su 27 Syy0
ma 28 Syy0
ti 29 Syy0
ke 30 Syy0
to 1 Lok0
pe 2 Lok100
la 3 Lok0
su 4 Lok100
ma 5 Lok0
ti 6 Lok0
ke 7 Lok0
to 8 Lok100
pe 9 Lok0
la 10 Lok0
su 11 Lok0
ma 12 Lok0
ti 13 Lok0
ke 14 Lok0
to 15 Lok0
pe 16 Lok (ennuste)0
la 17 Lok (ennuste)0
su 18 Lok (ennuste)0
ma 19 Lok (ennuste)0
ti 20 Lok (ennuste)0
ke 21 Lok (ennuste)0
to 22 Lok (ennuste)0
pe 23 Lok (ennuste)0
la 24 Lok (ennuste)0
su 25 Lok (ennuste)0
ma 26 Lok (ennuste)0
ti 27 Lok (ennuste)0
ke 28 Lok (ennuste)0
to 29 Lok (ennuste)0
pe 30 Lok (ennuste)0
la 31 Lok (ennuste)0
su 1 Mar (ennuste)0
ma 2 Mar (ennuste)0
ti 3 Mar (ennuste)0
ke 4 Mar (ennuste)0
to 5 Mar (ennuste)0

Nicolas de Staël: lyhyet vastaukset

Mikä on Nicolas de Staëlin katsotuin teos?

Honfleur: 700 käyntikertaa, mikä on 39% Nicolas de Staël -taiteilijan kokonaisnäyttelykerronnoista. Lista jatkuu sijoille 4 asti.

Kuinka monta käyntiä Nicolas de Staël saa?

2 300 viimeisen kahden عشرen kuukauden aikana (600 taiteilijan sivulla, 1 700 teoksilla).

Suosiko yleisö tietynlaista Nicolas de Staël -teosta?

Kyllä, Tasapainoinen harmonia (Väriharmonia): 89% vierailuista vastaa 50% osuutta luettelosta.