Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Nicolas de Staël sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Nicolas de Staël: keskeiset hahmot
Eniten katsottu teos on Honfleur: 700 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 39% Nicolas de Staël -teosten katselukerroista. Sitten Composition ja Landschaft. Yhteensä 2 300 käyntiä: 600 taiteilijan sivulla, 1 700 teoksissa. Yleisö pienenee: Syy 2026 oli 67% vähemmän käyntejä kuin Elo 2026. Huippukuukausi: Hei 2026 (1 000 käyntiä). Yksi maku erottuu: Tasapainoinen harmonia (Väriharmonia) saa 89% käynneistä, vaikka se on vain 50% koko luettelosta.
Nicolas de Staël: katsotuimmat 4 teosta
Tämä sijoitus perustuu näyttökertoimiin, ei luettelopisteisiin: Nicolas de Staël -taiteilijan 4 katsotuinta teosta OriginalUniqueArt.com -palvelussa kahdennentoista kuukauden aikana.
Miten Nicolas de Staël -taiteilijan yleisö muuttuu kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä tilastot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 100 | 0 |
| Hei 2026 | 400 | 600 |
| Elo 2026 | 0 | 900 |
| Syy 2026 | 100 | 200 |
Kuinka Nicolas de Staël -taiteilijan teoksia on katsottu vuoden aikana?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä yleisö valitsee Nicolas de Staël teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä tilastot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 33,3% | 11,1% |
| Pehmeä varjo | 16,7% | 33,3% |
| Pehmeä valoisuus | 16,7% | 16,7% |
| Kirkas tasapaino | 16,7% | 0,0% |
| Valoisa | 16,7% | 38,9% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 50,0% | 11,1% |
| Hienovaraiset värit | 16,7% | 38,9% |
| Tasapainoisen pehmeä | 33,3% | 50,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 50,0% | 11,1% |
| Tasapainoinen | 33,3% | 72,2% |
| Voimakas | 16,7% | 16,7% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 16,7% | 38,9% |
| Pehmeä | 16,7% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 16,7% | 11,1% |
| Voimakas | 16,7% | 33,3% |
| Lausunto | 33,3% | 16,7% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 33,3% | 11,1% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 0,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 50,0% | 88,9% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 0,0% | 0,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 16,7% | 0,0% |
Miten Nicolas de Staël -taiteilijan katsotuimmat teokset vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä tilastot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Landschaft | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Composition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 |
| Composition en Bleu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Composition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Honfleur | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 200 | 200 |
| Ballet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mitä kieliä Nicolas de Staël -taiteilijan yleisö käyttää?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä tilastot
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| ranska | 100 | 50,0% |
| italia | 100 | 50,0% |
Miltä Nicolas de Staël -sivun päivittäiset käynnit näyttävät ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä tilastot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 100 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 100 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 100 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
Nicolas de Staël: lyhyet vastaukset
Mikä on Nicolas de Staëlin katsotuin teos?
- Honfleur: 700 käyntikertaa, mikä on 39% Nicolas de Staël -taiteilijan kokonaisnäyttelykerronnoista. Lista jatkuu sijoille 4 asti.
Kuinka monta käyntiä Nicolas de Staël saa?
- 2 300 viimeisen kahden عشرen kuukauden aikana (600 taiteilijan sivulla, 1 700 teoksilla).
Suosiko yleisö tietynlaista Nicolas de Staël -teosta?
- Kyllä, Tasapainoinen harmonia (Väriharmonia): 89% vierailuista vastaa 50% osuutta luettelosta.