Max Beckmann Teoksen katseet

1884 – 1950

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Max Beckmann sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Max Beckmann: vierailujen vuosi pähkinänkuoressa

Yö on katsotuin teos: 17 200 käyntikertaa vuodessa, mikä on 51% kaikesta Max Beckmann -taiteilijalle osoitetusta huomiosta. Sitä seuraavat Rautasilta (Frankfurtin näkymä) ja Suuri kohtaus ahdistuksesta. Taiteilijan sivu sai 7 700 vierailua ja teokset 31 100: yhteensä 38 800 vierailua. Huomio on kasvanut 60% välillä Elo 2026–Syy 2026. Hei 2026 oli vilkkain kuukausi, jolloin vierailuja oli 16 800. Vieraat lukevat englanti (41%), korea (12%) ja espanja (10%)-kielellä. Kävijät katsovat laitteilla tietokoneet (63%), puhelimet (34%) ja tabletit (4%). He suosivat Pehmeä valoisuus (Valoisuus): 80% käynneistä vasten 36% kokoelmaa.

Max Beckmann -taiteilijan 10 katsotuinta teosta

Jokainen sijoitus heijastaa OriginalUniqueArt.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana saatuja käyntejä; sijoitus 1 on Max Beckmann -taiteilijan vierailluin teos.

  1. Yö 1 Yö, 1919 17 200 käyntiä · 50,7%
  2. Rautasilta (Frankfurtin näkymä) 2 Rautasilta (Frankfurtin näkymä), 1922 3 500 käyntiä · 10,3%
  3. Suuri kohtaus ahdistuksesta 3 Suuri kohtaus ahdistuksesta, 1906 1 400 käyntiä · 4,1%
  4. Näyttelijät 4 Näyttelijät, 1942 600 käyntiä · 1,8%
  5. Odysseus and Calypso 5 Odysseus and Calypso, 1943 600 käyntiä · 1,8%
  6. Self Portrait with a Bucket Hat 6 Self Portrait with a Bucket Hat, 1921 600 käyntiä · 1,8%
  7. Kolumbine 7 Kolumbine, 1950 500 käyntiä · 1,5%
  8. Rugby players 8 Rugby players, 1929 500 käyntiä · 1,5%
  9. Bird's hell 9 Bird's hell, 1938 500 käyntiä · 1,5%
  10. Dancing bar in Baden-Baden, Bayerische St 10 Dancing bar in Baden-Baden, Bayerische St, 1923 500 käyntiä · 1,5%

Milloin ihmiset vierailevat Max Beckmann -sivulla?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Tiedot taulukossa
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 2026100300
Hei 20261 50015 300
Elo 20267007 600
Syy 20265 4007 900

Milloin Max Beckmann -taiteilijan teokset ovat esillä?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Mitkä ovat Max Beckmann -taiteilijan katsotuimmat teokset kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Tiedot taulukossa
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Yö0000000005 3006 4004 200
Suuri kohtaus ahdistuksesta000000000800200400
Rautasilta (Frankfurtin näk…000000001001 1003001 500
Kolumbine0000000000100200
Näyttelijät000000000400100100
Actresses00000000010000
Perseus. Triptych000000000000
Self-Portrait with Trumpet00000000020000
Temptation00000000020000
Self-Portrait in Florence0000000002000100

Mikä on Max Beckmann-yleisön laitekohtainen jakauma?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Tiedot taulukossa
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet24 30062,6%
puhelimet13 10033,8%
tabletit1 4003,6%

Millä kielillä Max Beckmann -taiteilijaa seurataan?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Tiedot taulukossa
KieliKäynnitJaa
englanti1 70041,5%
korea50012,2%
espanja4009,8%
saksa3007,3%
italia3007,3%
japani2004,9%
venäjä2004,9%
ranska1002,4%
kroatia1002,4%
hollanti1002,4%

Kuinka monta käyntiä Max Beckmann saa päivässä, ja mitä seuraavaksi?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Tiedot taulukossa
PäiväKäynnit
pe 2 Lok900
la 3 Lok100
su 4 Lok400
ma 5 Lok0
ti 6 Lok500
ke 7 Lok300
to 8 Lok400
pe 9 Lok500
la 10 Lok300
su 11 Lok800
ma 12 Lok1 100
ti 13 Lok1 100
ke 14 Lok500
to 15 Lok700
pe 16 Lok700
la 17 Lok300
su 18 Lok1 300
ma 19 Lok800
ti 20 Lok700
ke 21 Lok1 500
to 22 Lok700
pe 23 Lok (ennuste)1 100
la 24 Lok (ennuste)400
su 25 Lok (ennuste)1 400
ma 26 Lok (ennuste)1 000
ti 27 Lok (ennuste)1 300
ke 28 Lok (ennuste)1 300
to 29 Lok (ennuste)1 000
pe 30 Lok (ennuste)1 300
la 31 Lok (ennuste)400
su 1 Mar (ennuste)1 600
ma 2 Mar (ennuste)1 200
ti 3 Mar (ennuste)1 500
ke 4 Mar (ennuste)1 500
to 5 Mar (ennuste)1 100
pe 6 Mar (ennuste)1 500
la 7 Mar (ennuste)500
su 8 Mar (ennuste)1 800
ma 9 Mar (ennuste)1 400
ti 10 Mar (ennuste)1 600
ke 11 Mar (ennuste)1 600
to 12 Mar (ennuste)1 300

Mitä ihmiset kysyvät artistista Max Beckmann

Mikä Max Beckmann -taiteilijan teoksista on katsotuin?

Eniten katsottu teos on Yö 17 200 vierailulla, mikä vastaa 51% osuutta katseluista. Yläpuolella on 10 sijoitusta.

Kuinka suuri on Max Beckmann -taiteilijan yleisö OriginalUniqueArt.com-palvelussa?

38 800 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 7 700 taiteilijan sivulla, 31 100 teoksissa.

Millä laitteilla Max Beckmann -taiteilijan yleisö vierailee?

Yleisö on peräisin laitteista tietokoneet (63%), puhelimet (34%) ja tabletit (4%); tietokoneet muodostaa 63% käynneistä.

Mitä kieliä Max Beckmannin seuraajat käyttävät?

englanti (41%), korea (12%) ja espanja (10%); englanti kattaa 41%.

Minkä tyyppiset Max Beckmann teokset vastaavat kävijöiden mieltymyksiä?

Teokset, joita kuvataan termillä Pehmeä valoisuus (Valoisuus), saavat 80% käynneistä 36% luettelosta.