Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Marisol Escobar sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Marisol Escobar: keskeiset hahmot
Eniten katsottu teos on Women and Dog: 500 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 24% Marisol Escobar -teosten katselukerroista. Sitten The family ja Family. Yhteensä 2 400 käyntiä: 900 taiteilijan sivulla, 1 500 teoksissa. Yleisö pienenee: Syy 2026 oli 50% vähemmän käyntejä kuin Elo 2026. Huippukuukausi: Hei 2026 (1 400 käyntiä). Yksi maku erottuu: Lausunto (Kontrasti) saa 62% käynneistä, vaikka se on vain 34% koko luettelosta.
Marisol Escobar: katsotuimmat 10 teosta
Tämä sijoitus perustuu näyttökertoimiin, ei luettelopisteisiin: Marisol Escobar -taiteilijan 10 katsotuinta teosta OriginalUniqueArt.com -palvelussa kahdennentoista kuukauden aikana.
-
1
Women and Dog
500 käyntiä · 23,8%
-
2
The family
300 käyntiä · 14,3%
-
3
Family
200 käyntiä · 9,5%
-
4
Cultural head
200 käyntiä · 9,5%
-
5
Om pom marisol familia
100 käyntiä · 4,8%
-
6
Dinner date
100 käyntiä · 4,8%
-
7
The generals
100 käyntiä · 4,8%
-
8
John wayne
100 käyntiä · 4,8%
-
9
French curve
100 käyntiä · 4,8%
-
10
Shoe and Hand
100 käyntiä · 4,8%
Miten Marisol Escobar -taiteilijan yleisö muuttuu kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä tilastot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 100 |
| Hei 2026 | 500 | 900 |
| Elo 2026 | 200 | 400 |
| Syy 2026 | 200 | 100 |
Kuinka Marisol Escobar -taiteilijan teoksia on katsottu vuoden aikana?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä yleisö valitsee Marisol Escobar teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä tilastot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 6,9% | 9,5% |
| Pehmeä varjo | 3,5% | 4,8% |
| Pehmeä valoisuus | 10,3% | 0,0% |
| Kirkas tasapaino | 13,8% | 28,6% |
| Valoisa | 65,5% | 57,1% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 58,6% | 38,1% |
| Hienovaraiset värit | 34,5% | 57,1% |
| Tasapainoisen pehmeä | 3,5% | 0,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 3,5% | 4,8% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 55,6% | 79,0% |
| Pastellisävyt | 22,2% | 5,3% |
| Monokromaattinen | 14,8% | 10,5% |
| Tumma | 3,7% | 5,3% |
| Maanläheinen | 3,7% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 55,2% | 42,9% |
| Tasapainoinen | 37,9% | 52,4% |
| Voimakas | 6,9% | 4,8% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 41,4% | 19,1% |
| Pehmeä | 13,8% | 14,3% |
| Tasapainoinen | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas | 10,3% | 4,8% |
| Lausunto | 34,5% | 61,9% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 13,8% | 4,8% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 10,3% | 4,8% |
| Tasapainoinen harmonia | 3,5% | 14,3% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 41,4% | 61,9% |
| Yhtenäinen väripaletti | 31,0% | 14,3% |
Miten Marisol Escobar -taiteilijan katsotuimmat teokset vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä tilastot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Om pom marisol familia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kalimpong | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Lbj | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pnom penh, two | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of Sidney Janis Se… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The family | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Paris review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Family | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Mamayyo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The generals | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mitä kieliä Marisol Escobar -taiteilijan yleisö käyttää?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä tilastot
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 200 | 100,0% |
Miltä Marisol Escobar -sivun päivittäiset käynnit näyttävät ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä tilastot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 300 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 100 |
| la 3 Lok | 100 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 100 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
Marisol Escobar: lyhyet vastaukset
Mikä on Marisol Escobarin katsotuin teos?
- Women and Dog: 500 käyntikertaa, mikä on 24% Marisol Escobar -taiteilijan kokonaisnäyttelykerronnoista. Lista jatkuu sijoille 10 asti.
Kuinka monta käyntiä Marisol Escobar saa?
- 2 400 viimeisen kahden عشرen kuukauden aikana (900 taiteilijan sivulla, 1 500 teoksilla).
Suosiko yleisö tietynlaista Marisol Escobar -teosta?
- Kyllä, Lausunto (Kontrasti): 62% vierailuista vastaa 34% osuutta luettelosta.