Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Maria Van Oosterwijck sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Maria Van Oosterwijck: yleisö yhdellä silmäyksellä
Still Life of Roses, Carnations, Marigolds and Other Flowers with a Sunflower and Striped Grass, in a Glass Vase with a Knife and String upon a Marble Ledge kerää eniten huomiota: 400 käyntiä kahdennesvuoden aikana, mikä on 27% kaikista Maria Van Oosterwijck -taiteilijan näkymistä palvelussa OriginalUniqueArt.com. Seuraavat: A Floral Still Life with Yellow and White Lilies, an Iris, a Sunflower, a Narcissus, etc ja Kukat koristeellisessa kruunussa Maria Van Oosterwijck keräsi yhteensä 1 800 käyntiä: 400 artistin sivulla ja 1 400 yksittäisillä teoksilla. Lisää katsojia joka kuukausi: käynnit kasvoivat 300% välillä Elo 2026 – Syy 2026. Vilkkain kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 1 300. Yleisö suosii Hienovaraiset värit (Värikylläisyys): 53% käynneistä, mikä vastaa 33% artistin valikoimasta.
Maria Van Oosterwijck -taiteilijan 6 eniten huomiota herättävää teosta
Sijoitettu OriginalUniqueArt.com-palvelun todellisten käyntien perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden ajalta: Maria Van Oosterwijck -taiteilijan 6 eniten katsottua teosta, sijoitusjärjestyksessä ensimmäinen edellä.
-
1
Still Life of Roses, Carnations, Marigolds and Other Flowers with a Sunflower and Striped Grass, in a Glass Vase with a Knife and String upon a Marble Ledge
400 käyntiä · 26,7%
-
2
A Floral Still Life with Yellow and White Lilies, an Iris, a Sunflower, a Narcissus, etc, 1675
400 käyntiä · 26,7%
-
3
Kukat koristeellisessa kruunussa, 1675
300 käyntiä · 20,0%
-
4
Bouquet of Flowers in a Vase, 1670
200 käyntiä · 13,3%
-
5
Flowers in a vase with embossed decorations, 1675
100 käyntiä · 6,7%
-
6
Flowers and Fruit, 1670
100 käyntiä · 6,7%
Kuinka monta ihmistä katsoo Maria Van Oosterwijck -taiteilijaa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Katso luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 200 | 1 100 |
| Elo 2026 | 0 | 100 |
| Syy 2026 | 200 | 200 |
Kuinka usein Maria Van Oosterwijck -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä teoksia Maria Van Oosterwijck -taiteilijan seuraajat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Katso luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 100,0% | 100,0% |
| Pehmeä varjo | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä valoisuus | 0,0% | 0,0% |
| Kirkas tasapaino | 0,0% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 66,7% | 46,7% |
| Hienovaraiset värit | 33,3% | 53,3% |
| Tasapainoisen pehmeä | 0,0% | 0,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 88,9% | 73,3% |
| Tasapainoinen | 11,1% | 26,7% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 33,3% | 20,0% |
| Pehmeä | 44,4% | 46,7% |
| Tasapainoinen | 11,1% | 26,7% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Lausunto | 11,1% | 6,7% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 44,4% | 20,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 33,3% | 33,3% |
| Tasapainoinen harmonia | 11,1% | 26,7% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 11,1% | 20,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 0,0% | 0,0% |
Mitkä Maria Van Oosterwijck teokset herättävät eniten huomiota kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Katso luvut
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kukat koristeellisessa kruu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Bouquet of Flowers in a Vase | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| Flowers in a vase with embo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Flower Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Floral Still Life with Ye… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| Still Life of Roses, Carnat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life of Roses, Carnat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| A floral still life with ye… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flowers and Fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Millä kielillä ihmiset seuraavat Maria Van Oosterwijck?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Katso luvut
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 100 | 50,0% |
| kroatia | 100 | 50,0% |
Kuinka monta ihmistä seuraa Maria Van Oosterwijck -taiteilijaa päivittäin ja mikä on odotettu määrä?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Katso luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 100 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 100 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 100 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 100 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 100 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 100 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
Kysymyksiä teoksesta Maria Van Oosterwijck
Mitkä Maria Van Oosterwijck teokset herättävät eniten huomiota?
- Still Life of Roses, Carnations, Marigolds and Other Flowers with a Sunflower and Striped Grass, in a Glass Vase with a Knife and String upon a Marble Ledge, jolla on 400 vierailua (27% kaikista Maria Van Oosterwijck -teoksen näkymistä). Yllä oleva sijoituslista sisältää 6 teosta.
Kuinka monta ihmistä katsoo Maria Van Oosterwijck -taiteilijaa OriginalUniqueArt.com-palvelussa?
- 1 800 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 400 taiteilijan sivulla ja 1 400 yksittäisissä teoksissa.
Minkä tyyppisistä Maria Van Oosterwijck teoksista ihmiset pitävät eniten?
- Hienovaraiset värit (Värikylläisyys): 53% käynneistä, kun taas 33% luettelosta.