Lyonel Feininger Teoksen katseet

1871 – 1956

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Lyonel Feininger sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Lyonel Feininger: vierailujen vuosi pähkinänkuoressa

The honeymooners on katsotuin teos: 1 600 käyntikertaa vuodessa, mikä on 13% kaikesta Lyonel Feininger -taiteilijalle osoitetusta huomiosta. Sitä seuraavat Gelmeroda IX ja On the Bridge (Ober-Weimar). Taiteilijan sivu sai 8 400 vierailua ja teokset 9 400: yhteensä 17 800 vierailua. Huomio on kasvanut 97% välillä Syy 2026–Lok 2026. Hei 2026 oli vilkkain kuukausi, jolloin vierailuja oli 6 800. Vieraat lukevat saksa (72%), korea (8%) ja tšekki (6%)-kielellä. Vieraat tulevat maista Saksa (50%), Italia (15%) ja Etelä-Korea (9%). Kävijät katsovat laitteilla tietokoneet (51%), puhelimet (38%) ja tabletit (11%). He suosivat Tumma (Väripaletti): 38% käynneistä vasten 5% kokoelmaa.

Lyonel Feininger -taiteilijan 10 katsotuinta teosta

Jokainen sijoitus heijastaa OriginalUniqueArt.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana saatuja käyntejä; sijoitus 1 on Lyonel Feininger -taiteilijan vierailluin teos.

  1. The honeymooners 1 The honeymooners 1 600 käyntiä · 12,8%
  2. Gelmeroda IX 2 Gelmeroda IX 900 käyntiä · 7,2%
  3. On the Bridge (Ober-Weimar) 3 On the Bridge (Ober-Weimar), 1913 700 käyntiä · 5,6%
  4. Blue Coast 4 Blue Coast 700 käyntiä · 5,6%
  5. Jesuits III 5 Jesuits III, 1915 600 käyntiä · 4,8%
  6. Gelmeroda, VIII 6 Gelmeroda, VIII 500 käyntiä · 4,0%
  7. Sketch for the 41 birthday of Walter Gropius 1924 7 Sketch for the 41 birthday of Walter Gropius 1924 500 käyntiä · 4,0%
  8. Markwippach 8 Markwippach 400 käyntiä · 3,2%
  9. Carnival in Arcueil 9 Carnival in Arcueil, 1911 300 käyntiä · 2,4%
  10. Carnival 10 Carnival 300 käyntiä · 2,4%

Milloin ihmiset vierailevat Lyonel Feininger -sivulla?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Tiedot taulukossa
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 20260100
Hei 20262 1004 700
Elo 20269001 400
Syy 20261 8001 100
Lok 20263 6002 100

Milloin Lyonel Feininger -taiteilijan teokset ovat esillä?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Mitkä ovat Lyonel Feininger -taiteilijan katsotuimmat teokset kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Tiedot taulukossa
TeosMar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026Lok 2026
The honeymooners00000000400100200200
Boats0000000010010000
Sailing Boats00000000000100
Blue Coast0000000040000100
Gelmeroda XI000000000000
Gelmeroda IX0000000040002000
Carnival0000000002001000
The Green Bridge00000000100000
Zeitungsleser (Newspaper Re…00000000010000
On the Bridge (Ober-Weimar)0000000001000500

Mikä on Lyonel Feininger-yleisön laitekohtainen jakauma?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Tiedot taulukossa
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet9 10051,1%
puhelimet6 80038,2%
tabletit1 90010,7%

Millä kielillä Lyonel Feininger -taiteilijaa seurataan?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Tiedot taulukossa
KieliKäynnitJaa
saksa2 60072,2%
korea3008,3%
tšekki2005,6%
englanti1002,8%
espanja1002,8%
suomi1002,8%
italia1002,8%
portugali1002,8%

Kuinka monta käyntiä Lyonel Feininger saa päivässä, ja mitä seuraavaksi?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Tiedot taulukossa
PäiväKäynnit
su 11 Lok1 100
ma 12 Lok0
ti 13 Lok100
ke 14 Lok200
to 15 Lok500
pe 16 Lok200
la 17 Lok200
su 18 Lok200
ma 19 Lok300
ti 20 Lok200
ke 21 Lok400
to 22 Lok100
pe 23 Lok400
la 24 Lok1 000
su 25 Lok0
ma 26 Lok200
ti 27 Lok200
ke 28 Lok300
to 29 Lok300
pe 30 Lok0
la 31 Lok0
su 1 Mar (ennuste)100
ma 2 Mar (ennuste)0
ti 3 Mar (ennuste)0
ke 4 Mar (ennuste)100
to 5 Mar (ennuste)100
pe 6 Mar (ennuste)0
la 7 Mar (ennuste)100
su 8 Mar (ennuste)0
ma 9 Mar (ennuste)0
ti 10 Mar (ennuste)0
ke 11 Mar (ennuste)0
to 12 Mar (ennuste)0
pe 13 Mar (ennuste)0
la 14 Mar (ennuste)0
su 15 Mar (ennuste)0
ma 16 Mar (ennuste)0
ti 17 Mar (ennuste)0
ke 18 Mar (ennuste)0
to 19 Mar (ennuste)0
pe 20 Mar (ennuste)0
la 21 Mar (ennuste)0

Mitä ihmiset kysyvät artistista Lyonel Feininger

Mikä Lyonel Feininger -taiteilijan teoksista on katsotuin?

Eniten katsottu teos on The honeymooners 1 600 vierailulla, mikä vastaa 13% osuutta katseluista. Yläpuolella on 10 sijoitusta.

Kuinka suuri on Lyonel Feininger -taiteilijan yleisö OriginalUniqueArt.com-palvelussa?

17 800 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 8 400 taiteilijan sivulla, 9 400 teoksissa.

Millä laitteilla Lyonel Feininger -taiteilijan yleisö vierailee?

Yleisö on peräisin laitteista tietokoneet (51%), puhelimet (38%) ja tabletit (11%); tietokoneet muodostaa 51% käynneistä.

Mitä kieliä Lyonel Feiningerin seuraajat käyttävät?

saksa (72%), korea (8%) ja tšekki (6%); saksa kattaa 72%.

Minkä tyyppiset Lyonel Feininger teokset vastaavat kävijöiden mieltymyksiä?

Teokset, joita kuvataan termillä Tumma (Väripaletti), saavat 38% käynneistä 5% luettelosta.