Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Hugues Merle sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Hugues Merle: yleisö yhdellä silmäyksellä
The Lunatic Of Étretat kerää eniten huomiota: 3 600 käyntiä kahdennesvuoden aikana, mikä on 34% kaikista Hugues Merle -taiteilijan näkymistä palvelussa OriginalUniqueArt.com. Seuraavat: The Lunatic of Etretat ja Ruth In The Fields Hugues Merle keräsi yhteensä 10 700 käyntiä: 2 400 artistin sivulla ja 8 300 yksittäisillä teoksilla. Lisää katsojia joka kuukausi: käynnit kasvoivat 84% välillä Elo 2026 – Syy 2026. Vilkkain kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 5 300. Yleisö katsoo puhelimet (50%), tietokoneet (43%) ja tabletit (7%) -laitteilla. Yleisö suosii Vahva väriyhtenäisyys (Väriharmonia): 90% käynneistä, mikä vastaa 46% artistin valikoimasta.
Hugues Merle -taiteilijan 10 eniten huomiota herättävää teosta
Sijoitettu OriginalUniqueArt.com-palvelun todellisten käyntien perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden ajalta: Hugues Merle -taiteilijan 10 eniten katsottua teosta, sijoitusjärjestyksessä ensimmäinen edellä.
-
1
The Lunatic Of Étretat
3 600 käyntiä · 34,3%
-
2
The Lunatic of Etretat
3 500 käyntiä · 33,3%
-
3
Ruth In The Fields
700 käyntiä · 6,7%
-
4
Mary Magdalene In The Cave
600 käyntiä · 5,7%
-
5
Children Playing in a Park, 1860
400 käyntiä · 3,8%
-
6
The Poor Mother
300 käyntiä · 2,9%
-
7
Young girl with spaniel
200 käyntiä · 1,9%
-
8
Carmella, Poor Fool
200 käyntiä · 1,9%
-
9
The Neapolitan Girl
100 käyntiä · 1,0%
-
10
A Portrait Of A Woman
100 käyntiä · 1,0%
Kuinka monta ihmistä katsoo Hugues Merle -taiteilijaa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Katso luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 1 300 | 4 000 |
| Elo 2026 | 0 | 1 900 |
| Syy 2026 | 1 100 | 2 400 |
Kuinka usein Hugues Merle -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä teoksia Hugues Merle -taiteilijan seuraajat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Katso luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 44,0% | 46,7% |
| Pehmeä varjo | 38,0% | 41,9% |
| Pehmeä valoisuus | 12,0% | 4,8% |
| Kirkas tasapaino | 6,0% | 6,7% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 40,0% | 37,1% |
| Hienovaraiset värit | 42,0% | 50,5% |
| Tasapainoisen pehmeä | 14,0% | 4,8% |
| Selkeä värikylläisyys | 4,0% | 7,6% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 85,7% | 99,0% |
| Tumma | 8,6% | 1,0% |
| Neutraalit sävyt | 5,7% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 54,0% | 81,0% |
| Tasapainoinen | 42,0% | 11,4% |
| Voimakas | 4,0% | 7,6% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 2,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 12,0% | 4,8% |
| Tasapainoinen | 4,0% | 0,9% |
| Voimakas | 24,0% | 8,6% |
| Lausunto | 58,0% | 85,7% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 6,0% | 0,9% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 14,0% | 2,9% |
| Tasapainoinen harmonia | 14,0% | 0,9% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 46,0% | 89,5% |
| Yhtenäinen väripaletti | 20,0% | 5,7% |
Mitkä Hugues Merle teokset herättävät eniten huomiota kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Katso luvut
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Lunatic of Etretat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 300 | 500 | 1 000 |
| The Lunatic Of Étretat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 100 | 1 000 | 1 000 |
| Children Playing in a Park | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Neapolitan Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Portrait Of A Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mary Magdalene In The Cave | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 200 |
| Les Orphelines | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Maternal Love | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Poor Mother | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Maternal Affection | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä laitteilla ihmiset katsovat Hugues Merle?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Katso luvut
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| puhelimet | 5 400 | 50,5% |
| tietokoneet | 4 600 | 43,0% |
| tabletit | 700 | 6,5% |
Millä kielillä ihmiset seuraavat Hugues Merle?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Katso luvut
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 500 | 45,5% |
| espanja | 300 | 27,3% |
| ranska | 100 | 9,1% |
| portugali | 100 | 9,1% |
| venäjä | 100 | 9,1% |
Kuinka monta ihmistä seuraa Hugues Merle -taiteilijaa päivittäin ja mikä on odotettu määrä?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Katso luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 600 |
| ke 30 Syy | 400 |
| to 1 Lok | 100 |
| pe 2 Lok | 100 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 100 |
| ma 5 Lok | 200 |
| ti 6 Lok | 100 |
| ke 7 Lok | 200 |
| to 8 Lok | 300 |
| pe 9 Lok | 200 |
| la 10 Lok | 100 |
| su 11 Lok | 200 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 300 |
| ke 14 Lok | 200 |
| to 15 Lok (ennuste) | 200 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 100 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 100 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 100 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 500 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 400 |
| to 22 Lok (ennuste) | 200 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 100 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 100 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 100 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 500 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 400 |
| to 29 Lok (ennuste) | 200 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 200 |
| la 31 Lok (ennuste) | 100 |
| su 1 Mar (ennuste) | 200 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 100 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 500 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 400 |
Kysymyksiä teoksesta Hugues Merle
Mitkä Hugues Merle teokset herättävät eniten huomiota?
- The Lunatic Of Étretat, jolla on 3 600 vierailua (34% kaikista Hugues Merle -teoksen näkymistä). Yllä oleva sijoituslista sisältää 10 teosta.
Kuinka monta ihmistä katsoo Hugues Merle -taiteilijaa OriginalUniqueArt.com-palvelussa?
- 10 700 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 2 400 taiteilijan sivulla ja 8 300 yksittäisissä teoksissa.
Millä laitteilla ihmiset katsovat Hugues Merle?
- Hugues Merle -taiteilijaa seurataan puhelimet (50%), tietokoneet (43%) ja tabletit (7%)-laitteilla; puhelimet muodostaa 50% käynneistä.
Minkä tyyppisistä Hugues Merle teoksista ihmiset pitävät eniten?
- Vahva väriyhtenäisyys (Väriharmonia): 90% käynneistä, kun taas 46% luettelosta.