Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Georgette Agutte sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Georgette Agutte: keskeiset hahmot
Eniten katsottu teos on Le chapeau blanc et vert La femme au chapeau blanc et vert (Titre attribué): 200 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 12% Georgette Agutte -teosten katselukerroista. Sitten Marcel Sembat lisant ja Vue de Bonnières. Yhteensä 2 500 käyntiä: 1 100 taiteilijan sivulla, 1 400 teoksissa. Huippukuukausi: Hei 2026 (2 200 käyntiä). Yksi maku erottuu: Voimakas (Kontrasti) saa 62% käynneistä, vaikka se on vain 31% koko luettelosta.
Georgette Agutte: katsotuimmat 10 teosta
Tämä sijoitus perustuu näyttökertoimiin, ei luettelopisteisiin: Georgette Agutte -taiteilijan 10 katsotuinta teosta OriginalUniqueArt.com -palvelussa kahdennentoista kuukauden aikana.
-
1
Le chapeau blanc et vert La femme au chapeau blanc et vert (Titre attribué)
200 käyntiä · 12,5%
-
2
Marcel Sembat lisant
200 käyntiä · 12,5%
-
3
Vue de Bonnières
200 käyntiä · 12,5%
-
4
Women cutting oranges Women with oranges (Attributed title)
100 käyntiä · 6,2%
-
5
Coffee in the garden
100 käyntiä · 6,2%
-
6
Nu allongé
100 käyntiä · 6,2%
-
7
Promenade (Marcel Sembat dans son jardin)
100 käyntiä · 6,2%
-
8
Allée du jardin de Bonnières
100 käyntiä · 6,2%
-
9
La Danse
100 käyntiä · 6,2%
-
10
Nu féminin
100 käyntiä · 6,2%
Miten Georgette Agutte -taiteilijan yleisö muuttuu kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä tilastot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 100 | 0 |
| Hei 2026 | 1 000 | 1 200 |
| Elo 2026 | 0 | 100 |
| Syy 2026 | 0 | 100 |
Kuinka Georgette Agutte -taiteilijan teoksia on katsottu vuoden aikana?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä yleisö valitsee Georgette Agutte teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä tilastot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 3,1% | 6,2% |
| Pehmeä varjo | 15,6% | 12,5% |
| Pehmeä valoisuus | 56,2% | 56,2% |
| Kirkas tasapaino | 18,8% | 18,8% |
| Valoisa | 6,2% | 6,2% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 28,1% | 18,8% |
| Hienovaraiset värit | 43,8% | 56,2% |
| Tasapainoisen pehmeä | 28,1% | 25,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 28,1% | 31,2% |
| Tasapainoinen | 65,6% | 62,5% |
| Voimakas | 6,2% | 6,2% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 6,2% | 6,2% |
| Pehmeä | 31,2% | 18,8% |
| Tasapainoinen | 18,8% | 6,2% |
| Voimakas | 31,2% | 62,5% |
| Lausunto | 12,5% | 6,2% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 46,9% | 68,8% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 18,8% | 6,2% |
| Tasapainoinen harmonia | 15,6% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 18,8% | 25,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 0,0% | 0,0% |
Miten Georgette Agutte -taiteilijan katsotuimmat teokset vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä tilastot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coffee in the garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Panier de kakis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Promenade (Marcel Sembat da… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Women cutting oranges Women… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait de femme Portrait… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nature morte aux pastèques,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marcel Sembat lisant | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Jardin à Bonnières | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nature morte | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Beautiful Italian Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mitä kieliä Georgette Agutte -taiteilijan yleisö käyttää?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä tilastot
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| espanja | 100 | 50,0% |
| ranska | 100 | 50,0% |
Miltä Georgette Agutte -sivun päivittäiset käynnit näyttävät ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä tilastot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 600 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 300 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 100 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 100 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 400 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 100 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 300 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 100 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 300 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 100 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 300 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
Georgette Agutte: lyhyet vastaukset
Mikä on Georgette Aguttein katsotuin teos?
- Le chapeau blanc et vert La femme au chapeau blanc et vert (Titre attribué): 200 käyntikertaa, mikä on 12% Georgette Agutte -taiteilijan kokonaisnäyttelykerronnoista. Lista jatkuu sijoille 10 asti.
Kuinka monta käyntiä Georgette Agutte saa?
- 2 500 viimeisen kahden عشرen kuukauden aikana (1 100 taiteilijan sivulla, 1 400 teoksilla).
Suosiko yleisö tietynlaista Georgette Agutte -teosta?
- Kyllä, Voimakas (Kontrasti): 62% vierailuista vastaa 31% osuutta luettelosta.