Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Émile Munier sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Émile Munier: vierailujen vuosi pähkinänkuoressa
On the beach on katsotuin teos: 400 käyntikertaa vuodessa, mikä on 7% kaikesta Émile Munier -taiteilijalle osoitetusta huomiosta. Sitä seuraavat portrait de marie louise ja Lunch on the Steps. Taiteilijan sivu sai 1 400 vierailua ja teokset 5 100: yhteensä 6 500 vierailua. Huomio on laskenut 58% välillä Elo 2026–Syy 2026. Hei 2026 oli vilkkain kuukausi, jolloin vierailuja oli 4 500. Kävijät katsovat laitteilla tietokoneet (83%) ja puhelimet (17%). He suosivat Yhtenäinen väripaletti (Väriharmonia): 33% käynneistä vasten 16% kokoelmaa.
Émile Munier -taiteilijan 10 katsotuinta teosta
Jokainen sijoitus heijastaa OriginalUniqueArt.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana saatuja käyntejä; sijoitus 1 on Émile Munier -taiteilijan vierailluin teos.
-
1
On the beach
400 käyntiä · 7,4%
-
2
portrait de marie louise, 1880
300 käyntiä · 5,6%
-
3
Lunch on the Steps
300 käyntiä · 5,6%
-
4
Childhood Friends
300 käyntiä · 5,6%
-
5
The Young Farmers
300 käyntiä · 5,6%
-
6
Anges Gardiens (Guardian Angels)
300 käyntiä · 5,6%
-
7
A Tender Embrace, 1887
200 käyntiä · 3,7%
-
8
1 les confitures, 1891
200 käyntiä · 3,7%
-
9
Farm Girl with her Pet Billy Goat
200 käyntiä · 3,7%
-
10
A Happy Family
200 käyntiä · 3,7%
Milloin ihmiset vierailevat Émile Munier -sivulla?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Tiedot taulukossa
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 300 |
| Hei 2026 | 900 | 3 600 |
| Elo 2026 | 200 | 1 000 |
| Syy 2026 | 300 | 200 |
Milloin Émile Munier -taiteilijan teokset ovat esillä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä vierailijat valitsevat Émile Munier teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Tiedot taulukossa
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 32,0% | 24,1% |
| Pehmeä varjo | 36,0% | 44,4% |
| Pehmeä valoisuus | 24,0% | 18,5% |
| Kirkas tasapaino | 2,0% | 3,7% |
| Valoisa | 6,0% | 9,3% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 30,0% | 20,4% |
| Hienovaraiset värit | 44,0% | 61,1% |
| Tasapainoisen pehmeä | 24,0% | 18,5% |
| Selkeä värikylläisyys | 2,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 80,5% | 76,1% |
| Neutraalit sävyt | 12,2% | 17,4% |
| Monokromaattinen | 4,9% | 6,5% |
| Tumma | 2,4% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 46,0% | 38,9% |
| Tasapainoinen | 52,0% | 61,1% |
| Voimakas | 2,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 8,0% | 9,3% |
| Pehmeä | 12,0% | 9,3% |
| Tasapainoinen | 12,0% | 11,1% |
| Voimakas | 10,0% | 13,0% |
| Lausunto | 58,0% | 57,4% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 8,0% | 5,6% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 16,0% | 7,4% |
| Tasapainoinen harmonia | 18,0% | 13,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 42,0% | 40,7% |
| Yhtenäinen väripaletti | 16,0% | 33,3% |
Mitkä ovat Émile Munier -taiteilijan katsotuimmat teokset kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Tiedot taulukossa
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Young Girl with Lamb | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Young Girl with Lamb | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a young girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Priére (Prayer) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Tender Embrace | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Two Girls With A Basket Of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 02 love disarmed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sugar And Spice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The letter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Companions | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mikä on Émile Munier-yleisön laitekohtainen jakauma?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Tiedot taulukossa
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tietokoneet | 5 400 | 83,1% |
| puhelimet | 1 100 | 16,9% |
Millä kielillä Émile Munier -taiteilijaa seurataan?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Tiedot taulukossa
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| ranska | 100 | 33,3% |
| portugali | 100 | 33,3% |
| Chinese | 100 | 33,3% |
Kuinka monta käyntiä Émile Munier saa päivässä, ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Tiedot taulukossa
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ti 22 Syy | 0 |
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 100 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 200 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 100 |
| ke 7 Lok | 200 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 100 |
| ti 13 Lok (ennuste) | 100 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 200 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 200 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 100 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 100 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 300 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 200 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 100 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 100 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 400 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 200 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 100 |
Mitä ihmiset kysyvät artistista Émile Munier
Mikä Émile Munier -taiteilijan teoksista on katsotuin?
- Eniten katsottu teos on On the beach 400 vierailulla, mikä vastaa 7% osuutta katseluista. Yläpuolella on 10 sijoitusta.
Kuinka suuri on Émile Munier -taiteilijan yleisö OriginalUniqueArt.com-palvelussa?
- 6 500 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 1 400 taiteilijan sivulla, 5 100 teoksissa.
Millä laitteilla Émile Munier -taiteilijan yleisö vierailee?
- Yleisö on peräisin laitteista tietokoneet (83%) ja puhelimet (17%); tietokoneet muodostaa 83% käynneistä.
Minkä tyyppiset Émile Munier teokset vastaavat kävijöiden mieltymyksiä?
- Teokset, joita kuvataan termillä Yhtenäinen väripaletti (Väriharmonia), saavat 33% käynneistä 16% luettelosta.