Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Daniel Garber sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Daniel Garber: yleisö yhdellä silmäyksellä
Springtime In The Village kerää eniten huomiota: 1 200 käyntiä kahdennesvuoden aikana, mikä on 41% kaikista Daniel Garber -taiteilijan näkymistä palvelussa OriginalUniqueArt.com. Seuraavat: New Hope ja A Wooded Watershed Daniel Garber keräsi yhteensä 2 300 käyntiä: 400 artistin sivulla ja 1 900 yksittäisillä teoksilla. Lisää katsojia joka kuukausi: käynnit kasvoivat 700% välillä Elo 2026 – Syy 2026. Vilkkain kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 1 400. Yleisö suosii Voimakas (Kontrasti): 52% käynneistä, mikä vastaa 14% artistin valikoimasta.
Daniel Garber -taiteilijan 10 eniten huomiota herättävää teosta
Sijoitettu OriginalUniqueArt.com-palvelun todellisten käyntien perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden ajalta: Daniel Garber -taiteilijan 10 eniten katsottua teosta, sijoitusjärjestyksessä ensimmäinen edellä.
-
1
Springtime In The Village
1 200 käyntiä · 41,4%
-
2
New Hope
300 käyntiä · 10,3%
-
3
A Wooded Watershed
200 käyntiä · 6,9%
-
4
Yonder Hill
200 käyntiä · 6,9%
-
5
Reading -
200 käyntiä · 6,9%
-
6
Lone Tree, 1943
100 käyntiä · 3,4%
-
7
The Old Mill
100 käyntiä · 3,4%
-
8
The Valley
100 käyntiä · 3,4%
-
9
Uplands, November
100 käyntiä · 3,4%
-
10
Fisherman's Hut
100 käyntiä · 3,4%
Kuinka monta ihmistä katsoo Daniel Garber -taiteilijaa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Katso luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 200 | 1 200 |
| Elo 2026 | 0 | 100 |
| Syy 2026 | 200 | 600 |
Kuinka usein Daniel Garber -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä teoksia Daniel Garber -taiteilijan seuraajat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Katso luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 10,0% | 3,5% |
| Pehmeä varjo | 20,0% | 3,5% |
| Pehmeä valoisuus | 54,0% | 72,4% |
| Kirkas tasapaino | 16,0% | 20,7% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 6,0% | 10,3% |
| Hienovaraiset värit | 34,0% | 48,3% |
| Tasapainoisen pehmeä | 42,0% | 27,6% |
| Selkeä värikylläisyys | 18,0% | 13,8% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 44,7% | 63,0% |
| Neutraalit sävyt | 31,6% | 18,5% |
| Tumma | 18,4% | 14,8% |
| Monokromaattinen | 2,6% | 3,7% |
| Luonnonläheinen | 2,6% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 10,0% | 10,3% |
| Tasapainoinen | 70,0% | 69,0% |
| Voimakas | 20,0% | 20,7% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 22,0% | 13,8% |
| Pehmeä | 26,0% | 13,8% |
| Tasapainoinen | 16,0% | 6,9% |
| Voimakas | 14,0% | 51,7% |
| Lausunto | 22,0% | 13,8% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 24,0% | 44,8% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 6,0% | 10,3% |
| Tasapainoinen harmonia | 20,0% | 13,8% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 38,0% | 27,6% |
| Yhtenäinen väripaletti | 12,0% | 3,5% |
Mitkä Daniel Garber teokset herättävät eniten huomiota kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Katso luvut
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Wooded Watershed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Coming | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chese Game | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Springtime In The Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 600 |
| The Old Mill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Valley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cherry Blossoms | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fisherman's Hut | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Towering Trees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä ihmiset seuraavat Daniel Garber?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Katso luvut
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| ranska | 200 | 66,7% |
| englanti | 100 | 33,3% |
Kuinka monta ihmistä seuraa Daniel Garber -taiteilijaa päivittäin ja mikä on odotettu määrä?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Katso luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 1 000 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 100 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 200 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 200 |
| su 11 Lok | 500 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 500 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 500 |
| la 17 Lok (ennuste) | 100 |
| su 18 Lok (ennuste) | 300 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 200 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 500 |
| la 24 Lok (ennuste) | 100 |
| su 25 Lok (ennuste) | 400 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 100 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 300 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 500 |
| la 31 Lok (ennuste) | 100 |
| su 1 Mar (ennuste) | 400 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 100 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 300 |
Kysymyksiä teoksesta Daniel Garber
Mitkä Daniel Garber teokset herättävät eniten huomiota?
- Springtime In The Village, jolla on 1 200 vierailua (41% kaikista Daniel Garber -teoksen näkymistä). Yllä oleva sijoituslista sisältää 10 teosta.
Kuinka monta ihmistä katsoo Daniel Garber -taiteilijaa OriginalUniqueArt.com-palvelussa?
- 2 300 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 400 taiteilijan sivulla ja 1 900 yksittäisissä teoksissa.
Minkä tyyppisistä Daniel Garber teoksista ihmiset pitävät eniten?
- Voimakas (Kontrasti): 52% käynneistä, kun taas 14% luettelosta.