Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Antonio Muñoz Degrain sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Antonio Muñoz Degrain: yleisö yhdellä silmäyksellä
El Safo kerää eniten huomiota: 1 400 käyntiä kahdennesvuoden aikana, mikä on 25% kaikista Antonio Muñoz Degrain -taiteilijan näkymistä palvelussa OriginalUniqueArt.com. Seuraavat: Granada ja Rinconete y Cortadillo Antonio Muñoz Degrain keräsi yhteensä 7 000 käyntiä: 1 800 artistin sivulla ja 5 200 yksittäisillä teoksilla. Lisää katsojia joka kuukausi: käynnit kasvoivat 250% välillä Elo 2026 – Syy 2026. Vilkkain kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 5 100. Yleisö katsoo tietokoneet (76%) ja puhelimet (24%) -laitteilla. Yleisö suosii Ristiriitainen väripaletti (Väriharmonia): 33% käynneistä, mikä vastaa 14% artistin valikoimasta.
Antonio Muñoz Degrain -taiteilijan 10 eniten huomiota herättävää teosta
Sijoitettu OriginalUniqueArt.com-palvelun todellisten käyntien perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden ajalta: Antonio Muñoz Degrain -taiteilijan 10 eniten katsottua teosta, sijoitusjärjestyksessä ensimmäinen edellä.
-
1
El Safo
1 400 käyntiä · 24,6%
-
2
Granada
300 käyntiä · 5,3%
-
3
Rinconete y Cortadillo
300 käyntiä · 5,3%
-
4
Pitonisa. Estudio
200 käyntiä · 3,5%
-
5
Fuente de la Sultana
200 käyntiä · 3,5%
-
6
Mujer Sentada
200 käyntiä · 3,5%
-
7
Escena en Cuba
200 käyntiä · 3,5%
-
8
Un peregrino
200 käyntiä · 3,5%
-
9
Magdalena contemplando a Jesús
200 käyntiä · 3,5%
-
10
Jerusalén (olivos y lirios)
100 käyntiä · 1,8%
Kuinka monta ihmistä katsoo Antonio Muñoz Degrain -taiteilijaa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Katso luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 100 |
| Hei 2026 | 1 000 | 4 100 |
| Elo 2026 | 100 | 300 |
| Syy 2026 | 700 | 700 |
Kuinka usein Antonio Muñoz Degrain -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä teoksia Antonio Muñoz Degrain -taiteilijan seuraajat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Katso luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 34,0% | 43,9% |
| Pehmeä varjo | 40,0% | 45,6% |
| Pehmeä valoisuus | 22,0% | 10,5% |
| Kirkas tasapaino | 4,0% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 10,0% | 28,1% |
| Hienovaraiset värit | 24,0% | 15,8% |
| Tasapainoisen pehmeä | 36,0% | 40,4% |
| Selkeä värikylläisyys | 30,0% | 15,8% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 55,0% | 64,1% |
| Tumma | 42,5% | 35,9% |
| Luonnonläheinen | 2,5% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 20,0% | 33,3% |
| Tasapainoinen | 56,0% | 56,1% |
| Voimakas | 24,0% | 10,5% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 12,0% | 5,3% |
| Pehmeä | 28,0% | 40,4% |
| Tasapainoinen | 16,0% | 10,5% |
| Voimakas | 22,0% | 17,5% |
| Lausunto | 22,0% | 26,3% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 14,0% | 33,3% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 4,0% | 7,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 14,0% | 5,3% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 32,0% | 29,8% |
| Yhtenäinen väripaletti | 36,0% | 24,6% |
Mitkä Antonio Muñoz Degrain teokset herättävät eniten huomiota kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Katso luvut
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| El Safo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 800 | 200 | 300 |
| Pitonisa. Estudio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Desdémona | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Granada | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 200 |
| Dama adornando un altar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Puesto ya el pie en el estr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| El Descendimiento | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Fuente de la Sultana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Un peregrino | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| El Anacoreta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä laitteilla ihmiset katsovat Antonio Muñoz Degrain?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Katso luvut
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tietokoneet | 5 300 | 75,7% |
| puhelimet | 1 700 | 24,3% |
Millä kielillä ihmiset seuraavat Antonio Muñoz Degrain?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Katso luvut
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 200 | 33,3% |
| ranska | 200 | 33,3% |
| espanja | 100 | 16,7% |
| korea | 100 | 16,7% |
Kuinka monta ihmistä seuraa Antonio Muñoz Degrain -taiteilijaa päivittäin ja mikä on odotettu määrä?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Katso luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ma 21 Syy | 0 |
| ti 22 Syy | 500 |
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 100 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 100 |
| ti 29 Syy | 300 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 100 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 13 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
Kysymyksiä teoksesta Antonio Muñoz Degrain
Mitkä Antonio Muñoz Degrain teokset herättävät eniten huomiota?
- El Safo, jolla on 1 400 vierailua (25% kaikista Antonio Muñoz Degrain -teoksen näkymistä). Yllä oleva sijoituslista sisältää 10 teosta.
Kuinka monta ihmistä katsoo Antonio Muñoz Degrain -taiteilijaa OriginalUniqueArt.com-palvelussa?
- 7 000 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 1 800 taiteilijan sivulla ja 5 200 yksittäisissä teoksissa.
Millä laitteilla ihmiset katsovat Antonio Muñoz Degrain?
- Antonio Muñoz Degrain -taiteilijaa seurataan tietokoneet (76%) ja puhelimet (24%)-laitteilla; tietokoneet muodostaa 76% käynneistä.
Minkä tyyppisistä Antonio Muñoz Degrain teoksista ihmiset pitävät eniten?
- Ristiriitainen väripaletti (Väriharmonia): 33% käynneistä, kun taas 14% luettelosta.