Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Anton Romako sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Anton Romako: yleisö yhdellä silmäyksellä
The Artist's Wife Sophie With Their Daughters kerää eniten huomiota: 300 käyntiä kahdennesvuoden aikana, mikä on 15% kaikista Anton Romako -taiteilijan näkymistä palvelussa OriginalUniqueArt.com. Seuraavat: Empress Elizabeth of Austria ja Female nude Anton Romako keräsi yhteensä 2 300 käyntiä: 500 artistin sivulla ja 1 800 yksittäisillä teoksilla. Vilkkain kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 2 300. Yleisö suosii Vahva väriyhtenäisyys (Väriharmonia): 80% käynneistä, mikä vastaa 53% artistin valikoimasta.
Anton Romako -taiteilijan 10 eniten huomiota herättävää teosta
Sijoitettu OriginalUniqueArt.com-palvelun todellisten käyntien perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden ajalta: Anton Romako -taiteilijan 10 eniten katsottua teosta, sijoitusjärjestyksessä ensimmäinen edellä.
-
1
The Artist's Wife Sophie With Their Daughters
300 käyntiä · 15,0%
-
2
Empress Elizabeth of Austria
200 käyntiä · 10,0%
-
3
Female nude
200 käyntiä · 10,0%
-
4
Admiral Tegetthoff in der Seeschlacht bei Lissa II
100 käyntiä · 5,0%
-
5
galley of the battle of Lepanto on October 7, 1571
100 käyntiä · 5,0%
-
6
Landscape at the lakeside
100 käyntiä · 5,0%
-
7
Portrait of Empress Elisabeth
100 käyntiä · 5,0%
-
8
Peasant couple in the Campagna, 1865
100 käyntiä · 5,0%
-
9
Two Girls Gathering Ears of Corn near a Wayside Shrine, 1876
100 käyntiä · 5,0%
-
10
Girl at a window to St. Mark's Square, feeding pigeons, 1875
100 käyntiä · 5,0%
Kuinka monta ihmistä katsoo Anton Romako -taiteilijaa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Katso luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 500 | 1 800 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
Kuinka usein Anton Romako -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä teoksia Anton Romako -taiteilijan seuraajat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Katso luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 25,0% | 35,0% |
| Pehmeä varjo | 31,2% | 25,0% |
| Pehmeä valoisuus | 18,8% | 25,0% |
| Kirkas tasapaino | 9,4% | 10,0% |
| Valoisa | 15,6% | 5,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 31,2% | 35,0% |
| Hienovaraiset värit | 31,2% | 25,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 28,1% | 40,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 9,4% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 50,0% | 68,8% |
| Neutraalit sävyt | 23,1% | 25,0% |
| Tumma | 15,4% | 6,2% |
| Monokromaattinen | 11,5% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 31,2% | 35,0% |
| Tasapainoinen | 53,1% | 60,0% |
| Voimakas | 15,6% | 5,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 34,4% | 30,0% |
| Pehmeä | 25,0% | 20,0% |
| Tasapainoinen | 9,4% | 5,0% |
| Voimakas | 15,6% | 30,0% |
| Lausunto | 15,6% | 15,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 3,1% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 0,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 12,5% | 10,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 53,1% | 80,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 31,2% | 10,0% |
Mitkä Anton Romako teokset herättävät eniten huomiota kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Katso luvut
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The writer Hermann Rollett… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Girl at a window to St. Mar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Girl with a frill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Fisher boy on the sea beach | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head of a butcher's dog | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Italian fishermen child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Merry company in a gondola | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Admiral Tegetthoff in der S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Makart salon interior, with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of Johann Strauss… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Millä kielillä ihmiset seuraavat Anton Romako?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta ihmistä seuraa Anton Romako -taiteilijaa päivittäin ja mikä on odotettu määrä?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Katso luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ti 22 Syy | 0 |
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 300 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 100 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 200 |
| ti 13 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 100 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 100 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 100 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 100 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
Kysymyksiä teoksesta Anton Romako
Mitkä Anton Romako teokset herättävät eniten huomiota?
- The Artist's Wife Sophie With Their Daughters, jolla on 300 vierailua (15% kaikista Anton Romako -teoksen näkymistä). Yllä oleva sijoituslista sisältää 10 teosta.
Kuinka monta ihmistä katsoo Anton Romako -taiteilijaa OriginalUniqueArt.com-palvelussa?
- 2 300 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 500 taiteilijan sivulla ja 1 800 yksittäisissä teoksissa.
Minkä tyyppisistä Anton Romako teoksista ihmiset pitävät eniten?
- Vahva väriyhtenäisyys (Väriharmonia): 80% käynneistä, kun taas 53% luettelosta.