Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Anton Mauve sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
!
Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.
Anton Mauve: yleisö yhdellä silmäyksellä
Le Ramassage du Goémon (Collecting Seaweed), between 1871 and 1886 kerää eniten huomiota: 400 käyntiä kahdennesvuoden aikana, mikä on 9% kaikista Anton Mauve -taiteilijan näkymistä palvelussa OriginalUniqueArt.com. Seuraavat: Scheveningen ja A Team and Pull-cart Anton Mauve keräsi yhteensä 5 200 käyntiä: 1 100 artistin sivulla ja 4 100 yksittäisillä teoksilla. Lisää katsojia joka kuukausi: käynnit kasvoivat 700% välillä Elo 2026 – Syy 2026. Vilkkain kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 4 300. Yleisö katsoo tietokoneet (83%), puhelimet (12%) ja tabletit (6%) -laitteilla. Yleisö suosii Melankolinen (Tunteen sävy): 100% käynneistä, mikä vastaa 40% artistin valikoimasta.
Anton Mauve -taiteilijan 10 eniten huomiota herättävää teosta
Sijoitettu OriginalUniqueArt.com-palvelun todellisten käyntien perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden ajalta: Anton Mauve -taiteilijan 10 eniten katsottua teosta, sijoitusjärjestyksessä ensimmäinen edellä.
Kuinka monta ihmistä katsoo Anton Mauve -taiteilijaa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Katso luvut
Kuukausi
Taiteilijan sivu
Teossivut
Lok 2025
0
0
Mar 2025
0
0
Jou 2025
0
0
Tam 2026
0
0
Hel 2026
0
0
Maa 2026
0
0
Huh 2026
0
0
Tou 2026
0
0
Kes 2026
0
0
Hei 2026
400
3 900
Elo 2026
0
100
Syy 2026
700
100
Kuinka usein Anton Mauve -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä teoksia Anton Mauve -taiteilijan seuraajat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Katso luvut
Tunteen sävy
Tunteen sävy
Taiteilijan teokset
Käynnit
Melankolinen
40,0%
100,0%
Seesteinen
40,0%
0,0%
Melankolinen
20,0%
0,0%
Valoisuus
Valoisuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Tumma
18,0%
11,4%
Pehmeä varjo
22,0%
9,1%
Pehmeä valoisuus
42,0%
45,5%
Kirkas tasapaino
16,0%
29,5%
Valoisa
2,0%
4,5%
Värikylläisyys
Värikylläisyys
Taiteilijan teokset
Käynnit
Vaimea
32,0%
25,0%
Hienovaraiset värit
38,0%
40,9%
Tasapainoisen pehmeä
26,0%
29,5%
Selkeä värikylläisyys
4,0%
4,5%
Voimakas väri
0,0%
0,0%
Väripaletti
Väripaletti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Maanläheinen
52,9%
44,4%
Neutraalit sävyt
44,1%
47,2%
Tumma
2,9%
5,6%
Monokromaattinen
0,0%
2,8%
Värin voimakkuus
Värin voimakkuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Monokromaattinen
40,0%
38,6%
Tasapainoinen
54,0%
50,0%
Voimakas
6,0%
11,4%
Kontrasti
Kontrasti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Seesteinen
16,0%
6,8%
Pehmeä
18,0%
11,4%
Tasapainoinen
10,0%
13,6%
Voimakas
30,0%
34,1%
Lausunto
26,0%
34,1%
Väriharmonia
Väriharmonia
Taiteilijan teokset
Käynnit
Ristiriitainen väripaletti
14,0%
25,0%
Pehmeästi sekoitettu paletti
4,0%
2,3%
Tasapainoinen harmonia
0,0%
0,0%
Vahva väriyhtenäisyys
30,0%
27,3%
Yhtenäinen väripaletti
52,0%
45,5%
Mitkä Anton Mauve teokset herättävät eniten huomiota kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Katso luvut
Teos
Lok 2025
Mar 2025
Jou 2025
Tam 2026
Hel 2026
Maa 2026
Huh 2026
Tou 2026
Kes 2026
Hei 2026
Elo 2026
Syy 2026
Untitled (D2X6N7)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Woman from Laren with lamb
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Changing Pasture
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Le Ramassage du Goémon (Col…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
A Dutch Road
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A peasant woman by a barn
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Portrait of Pieter Frederik…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Tow Path No.2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Twilight
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Paard, Anton Mauve, 1860 -…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Millä laitteilla ihmiset katsovat Anton Mauve?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Katso luvut
Laite
Käynnit
Jaa
tietokoneet
4 300
82,7%
puhelimet
600
11,5%
tabletit
300
5,8%
Millä kielillä ihmiset seuraavat Anton Mauve?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Katso luvut
Kieli
Käynnit
Jaa
japani
500
50,0%
italia
200
20,0%
tšekki
100
10,0%
suomi
100
10,0%
ruotsi
100
10,0%
Kuinka monta ihmistä seuraa Anton Mauve -taiteilijaa päivittäin ja mikä on odotettu määrä?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Katso luvut
Päivä
Käynnit
to 24 Syy
0
pe 25 Syy
100
la 26 Syy
200
su 27 Syy
100
ma 28 Syy
100
ti 29 Syy
0
ke 30 Syy
0
to 1 Lok
0
pe 2 Lok
0
la 3 Lok
0
su 4 Lok
200
ma 5 Lok
0
ti 6 Lok
0
ke 7 Lok
0
to 8 Lok
0
pe 9 Lok
0
la 10 Lok
0
su 11 Lok
100
ma 12 Lok
100
ti 13 Lok
100
ke 14 Lok
100
to 15 Lok (ennuste)
0
pe 16 Lok (ennuste)
0
la 17 Lok (ennuste)
100
su 18 Lok (ennuste)
100
ma 19 Lok (ennuste)
100
ti 20 Lok (ennuste)
0
ke 21 Lok (ennuste)
0
to 22 Lok (ennuste)
0
pe 23 Lok (ennuste)
0
la 24 Lok (ennuste)
100
su 25 Lok (ennuste)
100
ma 26 Lok (ennuste)
100
ti 27 Lok (ennuste)
0
ke 28 Lok (ennuste)
0
to 29 Lok (ennuste)
0
pe 30 Lok (ennuste)
0
la 31 Lok (ennuste)
100
su 1 Mar (ennuste)
100
ma 2 Mar (ennuste)
100
ti 3 Mar (ennuste)
0
ke 4 Mar (ennuste)
0
Kysymyksiä teoksesta Anton Mauve
Mitkä Anton Mauve teokset herättävät eniten huomiota?
Le Ramassage du Goémon (Collecting Seaweed), between 1871 and 1886, jolla on 400 vierailua (9% kaikista Anton Mauve -teoksen näkymistä). Yllä oleva sijoituslista sisältää 10 teosta.
Kuinka monta ihmistä katsoo Anton Mauve -taiteilijaa OriginalUniqueArt.com-palvelussa?
5 200 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 1 100 taiteilijan sivulla ja 4 100 yksittäisissä teoksissa.
Millä laitteilla ihmiset katsovat Anton Mauve?
Anton Mauve -taiteilijaa seurataan tietokoneet (83%), puhelimet (12%) ja tabletit (6%)-laitteilla; tietokoneet muodostaa 83% käynneistä.
Minkä tyyppisistä Anton Mauve teoksista ihmiset pitävät eniten?
Melankolinen (Tunteen sävy): 100% käynneistä, kun taas 40% luettelosta.