Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Ana Mendieta sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Ana Mendieta: yleisö yhdellä silmäyksellä
Untitled (Rape Scene) kerää eniten huomiota: 600 käyntiä kahdennesvuoden aikana, mikä on 29% kaikista Ana Mendieta -taiteilijan näkymistä palvelussa OriginalUniqueArt.com. Seuraavat: Silueta series ja Untitled (Amategram) Ana Mendieta keräsi yhteensä 2 600 käyntiä: 1 200 artistin sivulla ja 1 400 yksittäisillä teoksilla. Vähemmän katseita viime aikoina: käynnit laskivat 75% välillä Elo 2026–Syy 2026. Vilkkain kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 2 100. Yleisö suosii Maanläheinen (Väripaletti): 74% käynneistä, mikä vastaa 40% artistin valikoimasta.
Ana Mendieta -taiteilijan 8 eniten huomiota herättävää teosta
Sijoitettu OriginalUniqueArt.com-palvelun todellisten käyntien perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden ajalta: Ana Mendieta -taiteilijan 8 eniten katsottua teosta, sijoitusjärjestyksessä ensimmäinen edellä.
-
1
Untitled (Rape Scene), 1973
600 käyntiä · 28,6%
-
2
Silueta series
500 käyntiä · 23,8%
-
3
Untitled (Amategram), 1983
300 käyntiä · 14,3%
-
4
Amategram Series - Labyrinth of Venus, 1981
300 käyntiä · 14,3%
-
5
Untitled (Facial Hair Transplants), 1972
100 käyntiä · 4,8%
-
6
Untitled, from the Silueta series, 1980
100 käyntiä · 4,8%
-
7
Ana Mendieta 6 600x408, 1972
100 käyntiä · 4,8%
-
8
Untitled (Blood and Feathers 2), 1974
100 käyntiä · 4,8%
Kuinka monta ihmistä katsoo Ana Mendieta -taiteilijaa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Katso luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 900 | 1 200 |
| Elo 2026 | 200 | 200 |
| Syy 2026 | 100 | 0 |
Kuinka usein Ana Mendieta -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä teoksia Ana Mendieta -taiteilijan seuraajat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Katso luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 38,5% | 42,9% |
| Pehmeä varjo | 7,7% | 28,6% |
| Pehmeä valoisuus | 30,8% | 19,1% |
| Kirkas tasapaino | 23,1% | 9,5% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 38,5% | 38,1% |
| Hienovaraiset värit | 7,7% | 4,8% |
| Tasapainoisen pehmeä | 53,8% | 57,1% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 40,0% | 73,7% |
| Neutraalit sävyt | 50,0% | 21,1% |
| Luonnonläheinen | 10,0% | 5,3% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 38,5% | 47,6% |
| Tasapainoinen | 53,8% | 47,6% |
| Voimakas | 7,7% | 4,8% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 7,7% | 0,0% |
| Pehmeä | 15,4% | 23,8% |
| Tasapainoinen | 15,4% | 19,1% |
| Voimakas | 23,1% | 9,5% |
| Lausunto | 38,5% | 47,6% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 15,4% | 4,8% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 0,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 7,7% | 4,8% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 15,4% | 23,8% |
| Yhtenäinen väripaletti | 61,5% | 66,7% |
Mitkä Ana Mendieta teokset herättävät eniten huomiota kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Katso luvut
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled (Amategram) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| Silueta series | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (Facial Hair Trans… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Untitled (Blood and Feather… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Anima (Alma Soul) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (Self Portrait wit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (burial pyramid) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (Rape Scene) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 0 | 0 |
| Untitled (Facial Cosmetic V… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled, from the Silueta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Millä kielillä ihmiset seuraavat Ana Mendieta?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Katso luvut
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| espanja | 100 | 100,0% |
Kuinka monta ihmistä seuraa Ana Mendieta -taiteilijaa päivittäin ja mikä on odotettu määrä?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Katso luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ti 22 Syy | 100 |
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 100 |
| ti 29 Syy | 100 |
| ke 30 Syy | 100 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 100 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
Kysymyksiä teoksesta Ana Mendieta
Mitkä Ana Mendieta teokset herättävät eniten huomiota?
- Untitled (Rape Scene), jolla on 600 vierailua (29% kaikista Ana Mendieta -teoksen näkymistä). Yllä oleva sijoituslista sisältää 8 teosta.
Kuinka monta ihmistä katsoo Ana Mendieta -taiteilijaa OriginalUniqueArt.com-palvelussa?
- 2 600 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 1 200 taiteilijan sivulla ja 1 400 yksittäisissä teoksissa.
Minkä tyyppisistä Ana Mendieta teoksista ihmiset pitävät eniten?
- Maanläheinen (Väripaletti): 74% käynneistä, kun taas 40% luettelosta.