Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Adriaen Van Utrecht sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Adriaen Van Utrecht: keskeiset hahmot
Eniten katsottu teos on The Pantry: 400 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 21% Adriaen Van Utrecht -teosten katselukerroista. Sitten Still Life with Lovers ja Still-Life with Grapes. Yhteensä 3 300 käyntiä: 1 800 taiteilijan sivulla, 1 500 teoksissa. Yleisö kasvaa: Syy 2026 aikana oli 267% enemmän käyntejä kuin Elo 2026 aikana. Huippukuukausi: Hei 2026 (1 800 käyntiä). Yleisön laitejako: tietokoneet (88%), puhelimet (9%) ja tabletit (3%). Yksi maku erottuu: Nostalginen (Tunteen sävy) saa 33% käynneistä, vaikka se on vain 17% koko luettelosta.
Adriaen Van Utrecht: katsotuimmat 8 teosta
Tämä sijoitus perustuu näyttökertoimiin, ei luettelopisteisiin: Adriaen Van Utrecht -taiteilijan 8 katsotuinta teosta OriginalUniqueArt.com -palvelussa kahdennentoista kuukauden aikana.
-
1
The Pantry, 1642
400 käyntiä · 21,1%
-
2
Still Life with Lovers, 1631
400 käyntiä · 21,1%
-
3
Still-Life with Grapes, 1640
300 käyntiä · 15,8%
-
4
Old vegetable seller
200 käyntiä · 10,5%
-
5
OISEAUX DE BASSE COUR
200 käyntiä · 10,5%
-
6
Fishmonger's Stall
200 käyntiä · 10,5%
-
7
itas Still-Life with a Bouquet and a Skull
100 käyntiä · 5,3%
-
8
Basse cour
100 käyntiä · 5,3%
Miten Adriaen Van Utrecht -taiteilijan yleisö muuttuu kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä tilastot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 100 | 0 |
| Hei 2026 | 600 | 1 200 |
| Elo 2026 | 100 | 200 |
| Syy 2026 | 1 000 | 100 |
Kuinka Adriaen Van Utrecht -taiteilijan teoksia on katsottu vuoden aikana?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä yleisö valitsee Adriaen Van Utrecht teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä tilastot
| Tunteen sävy | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Rauhallinen | 33,3% | 44,4% |
| Nostalginen | 16,7% | 33,3% |
| Seesteinen | 16,7% | 22,2% |
| Lohduttava ja turvallinen | 16,7% | 0,0% |
| Dramaattinen | 16,7% | 0,0% |
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 68,8% | 84,2% |
| Pehmeä varjo | 31,2% | 15,8% |
| Pehmeä valoisuus | 0,0% | 0,0% |
| Kirkas tasapaino | 0,0% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 37,5% | 36,8% |
| Hienovaraiset värit | 43,8% | 47,4% |
| Tasapainoisen pehmeä | 12,5% | 15,8% |
| Selkeä värikylläisyys | 6,2% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 68,8% | 63,2% |
| Tasapainoinen | 25,0% | 36,8% |
| Voimakas | 6,2% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 6,2% | 0,0% |
| Pehmeä | 25,0% | 5,3% |
| Tasapainoinen | 12,5% | 21,1% |
| Voimakas | 31,2% | 47,4% |
| Lausunto | 25,0% | 26,3% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 0,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 37,5% | 47,4% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 50,0% | 52,6% |
| Yhtenäinen väripaletti | 12,5% | 0,0% |
Miten Adriaen Van Utrecht -taiteilijan katsotuimmat teokset vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä tilastot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still-Life Avec Lapin Et Oi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still-Life with Grapes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| The Pantry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| OISEAUX DE BASSE COUR | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| NATURE MORTE FRUITS ET LEGU… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Krabbin, kasvisten, hedelmi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Merchants game and vegetabl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Banquet still life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishmonger's Stall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Chicken run with peacock tu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Puhelimet, tabletit tai tietokoneet: missä Adriaen Van Utrecht on katsottu?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Näytä tilastot
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tietokoneet | 2 900 | 87,9% |
| puhelimet | 300 | 9,1% |
| tabletit | 100 | 3,0% |
Mitä kieliä Adriaen Van Utrecht -taiteilijan yleisö käyttää?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä tilastot
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 300 | 37,5% |
| tanska | 200 | 25,0% |
| saksa | 200 | 25,0% |
| italia | 100 | 12,5% |
Miltä Adriaen Van Utrecht -sivun päivittäiset käynnit näyttävät ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä tilastot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 100 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 100 |
| ti 6 Lok | 200 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 300 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 200 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 100 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 100 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 300 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 100 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 200 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 400 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 100 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 200 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
Adriaen Van Utrecht: lyhyet vastaukset
Mikä on Adriaen Van Utrechtin katsotuin teos?
- The Pantry: 400 käyntikertaa, mikä on 21% Adriaen Van Utrecht -taiteilijan kokonaisnäyttelykerronnoista. Lista jatkuu sijoille 8 asti.
Kuinka monta käyntiä Adriaen Van Utrecht saa?
- 3 300 viimeisen kahden عشرen kuukauden aikana (1 800 taiteilijan sivulla, 1 500 teoksilla).
Katsovatko ihmiset Adriaen Van Utrecht -taidetta puhelimella vai tietokoneella?
- Molemmat: tietokoneet (88%), puhelimet (9%) ja tabletit (3%); tietokoneet johtaa osuudella 88%.
Suosiko yleisö tietynlaista Adriaen Van Utrecht -teosta?
- Kyllä, Nostalginen (Tunteen sävy): 33% vierailuista vastaa 17% osuutta luettelosta.