Wilhelm Trübner — 3D-virtuaalimuseo
Kävele virtuaaligalleriassa, joka on täytetty Wilhelm Trübner teoksilla, joita on yhteensä 32.
- Flower Vase – alkuperäinen teos
- Studio scene – alkuperäinen teos – taiteilija Wilhelm Trübner
- In the Church, Wilhelm Trübner
- Wilhelm Trübner: Portrait of Actor Josef Kainz
- Castle Grounds in Lichtenberg in Odenwald, Wilhelm Trübner
- Seated Musician (The Old Fiddler) – alkuperäinen teos
- Birch trees on Herreninsel – alkuperäinen teos – taiteilija Wilhelm Trübner
- Portrait of a Girl with Red hair, Wilhelm Trübner
- Wilhelm Trübner: Pair of Centaurs by the Waterfall II
- Liebespaar mit Hund, Wilhelm Trübner
- Landing Stage on the Island Herreninsel in the Lake Chiemsee, Wilhelm Trübner
- Dame in violettem Kleid (Lady in Violet Dress) – alkuperäinen teos
- Woman from Brussels with Blue Tie – alkuperäinen teos – taiteilija Wilhelm Trübner
- Blondine with Hat and Fur – alkuperäinen teos – taiteilija Wilhelm Trübner
- Portrait of a man – alkuperäinen teos – taiteilija Wilhelm Trübner
- The Sculptor Rudolf Thiele – alkuperäinen teos
- Wilhelm Trübner: Salome
- Forest Interior – alkuperäinen teos – taiteilija Wilhelm Trübner
- Caesar at the Rubicon – alkuperäinen teos – taiteilija Wilhelm Trübner
- Christ in the Tomb II, Wilhelm Trübner
- Karl Trübner, the Artist's Brother, Wilhelm Trübner
- Wilhelm Trübner, teos: White Horse in Three-Quarter View
- Leopard Skins – alkuperäinen teos – taiteilija Wilhelm Trübner
- Lake Starnberger – alkuperäinen teos – taiteilija Wilhelm Trübner
- Karl Haberstock, Wilhelm Trübner
- Dog with Plate of Sausages (Caesar at the Rubicon) – alkuperäinen teos – taiteilija Wilhelm Trübner
- Linden Tree on Herrenchiemsee, Wilhelm Trübner
- Portrait of the Brewer Eisenhart, called "Der Mächer" – alkuperäinen teos
- Portrait of a young man, Wilhelm Trübner
- Wilhelm Trübner: Donkey with Sack of Flower
- Wilhelm Trübner, teos: Building Site at Wesslingersee
- Potato Field near Weßling in Upper Bavaria, Wilhelm Trübner
Wilhelm Trübner
3D-virtuaalimuseo
⚠
Museon lataaminen epäonnistui



