François Perrier — 3D-virtuaalimuseo
Kävele virtuaaligalleriassa, joka on täytetty François Perrier teoksilla, joita on yhteensä 11.
- Acis, Galatea, and Polyphemus
- Aeneas and his Companions Fighting the Harpies, François Perrier
- Aeneas and the Cumaean Sibyl. – alkuperäinen teos – taiteilija François Perrier
- François Perrier, teos: The Sacrifice of Iphigenia
- Moses draws water from the Rock, François Perrier
- The Beheading of Saint John the Baptist
- Adoration of the Golden Calf
- Bacchus and Ariadne
- Orpheus before Pluto and Proserpine – alkuperäinen teos
- Acis and Galathea, François Perrier
- Polyphemus and the Sea Nymphs – alkuperäinen teos
François Perrier
3D-virtuaalimuseo
⚠
Museon lataaminen epäonnistui



