Luca Giordano Kes vaatleb

1634 – 1705

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Luca Giordano lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Luca Giordano: publik ülevaade

The Fall of the Rebel Angels püüab kõige rohkem pilki: 12 mõõtmist jooksul on sellel olnud 2000 külastust, mis moodustab 6% kõigest Luca Giordano vaatamistest platvormil OriginalUniqueArt.com. Järgnevad A Cynical Philospher ja Paintings with mythological scenes -\n\nBacchus and Ariadne Luca Giordano kogus kokku 34400 külastust: 3600 kunstniku lehel ja 30800 üksikteosete juures. Viimased vaatlemiskordad on vähenenõudnud: külastused on langenud 40% väärtusega Aug 2026 kuni Sept 2026. Kõige tiirukam kuu oli Jul 2026, mil külastusi oli 26800. Publik vaatab arvutid (88%), telefonid (10%) ja seadmed (2%) Publik eelistab Võimas ja autoritaarne (Emotsionaalne toon): 24% külastustest, mis moodustab 12% kunstniku kataloogist.

Luca Giordano kõige rohkem tähelepanu pälva 10 teost

Viimase doceze kuud jooksul OriginalUniqueArt.com platvormil toimunud tegelike külastuste põhjal: Luca Giordano kõige vaadeldavaimad 10 teost, järjestatud esimesest kohast alates.

  1. The Fall of the Rebel Angels 1 The Fall of the Rebel Angels, 1666 2000 külastust · 5,8%
  2. A Cynical Philospher 2 A Cynical Philospher 1100 külastust · 3,2%
  3. Paintings with mythological scenes -\n\nBacchus and Ariadne 3 Paintings with mythological scenes -\n\nBacchus and Ariadne, 1680 800 külastust · 2,3%
  4. LA MORT DE SENEQUE 4 LA MORT DE SENEQUE 700 külastust · 2,0%
  5. Perseus Fighting Phineus and his Companions 5 Perseus Fighting Phineus and his Companions, 1670 500 külastust · 1,4%
  6. St Michael 6 St Michael, 1663 500 külastust · 1,4%
  7. San Francisco Javier 7 San Francisco Javier 500 külastust · 1,4%
  8. The Death of Seneca 8 The Death of Seneca, 1684 400 külastust · 1,2%
  9. Apollo and Marsia 9 Apollo and Marsia 400 külastust · 1,2%
  10. SAINT ANTOINE DE PADOUE ET L'ENFANT JESUS 10 SAINT ANTOINE DE PADOUE ET L'ENFANT JESUS 400 külastust · 1,2%

Kui palju inimesi Luca Giordano igas kuus vaatab?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Vaata statistikat
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 2026500400
Jul 2026200024800
Aug 20267003500
Sept 20264002100

Kui tihti vaadatakse Luca Giordano teoseid?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Luca Giordano teosed pälvavad kuupõhise statistika järgi kõige rohkem tähelepanu?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Vaata statistikat
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
The Fall of the Rebel Angels000000000800400200
Psyche Honoured by the Peop…00000000010000
The Ecstasy of St. Francis0000000001001000
Death of Seneca00000000001000
Young Bacchus Sleeping00000000010000
Crucifixion of St Peter00000000030000
The Defeat of Sisera0000000000200100
LE MARIAGE DE LA VIERGE00000000001000
The Rape of Europa00000000010000
Marriage of the Virgin00000000000100

Milleid seadmeid inimesed Luca Giordano vaatamiseks kasutavad?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Vaata statistikat
SeadeKülastusedJaga
arvutid3040088,4%
telefonid34009,9%
seadmed6001,7%

Milles keeles inimesed Luca Giordano jälgivad?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Vaata statistikat
KeelKülastusedJaga
itaalia60027,3%
prantsuse40018,2%
inglise30013,6%
hispaania30013,6%
korea2009,1%
saksa1004,5%
portugali1004,5%
vene1004,5%
rootsi1004,5%

Kui palju inimesi Luca Giordano iga päev vaatavad ja mis on oodatud tulemus?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Vaata statistikat
PäevKülastused
reede 25 Sept400
laup. 26 Sept0
pühap. 27 Sept1300
esmasp. 28 Sept500
teisip. 29 Sept100
kolmap. 30 Sept100
neljap. 1 Okt1100
reede 2 Okt500
laup. 3 Okt300
pühap. 4 Okt300
esmasp. 5 Okt200
teisip. 6 Okt200
kolmap. 7 Okt0
neljap. 8 Okt300
reede 9 Okt500
laup. 10 Okt400
pühap. 11 Okt700
esmasp. 12 Okt100
teisip. 13 Okt200
kolmap. 14 Okt400
neljap. 15 Okt500
reede 16 Okt (ennust)400
laup. 17 Okt (ennust)200
pühap. 18 Okt (ennust)700
esmasp. 19 Okt (ennust)200
teisip. 20 Okt (ennust)200
kolmap. 21 Okt (ennust)200
neljap. 22 Okt (ennust)600
reede 23 Okt (ennust)400
laup. 24 Okt (ennust)200
pühap. 25 Okt (ennust)600
esmasp. 26 Okt (ennust)200
teisip. 27 Okt (ennust)100
kolmap. 28 Okt (ennust)100
neljap. 29 Okt (ennust)500
reede 30 Okt (ennust)400
laup. 31 Okt (ennust)200
pühap. 1 Nov (ennust)600
esmasp. 2 Nov (ennust)200
teisip. 3 Nov (ennust)100
kolmap. 4 Nov (ennust)100
neljap. 5 Nov (ennust)500

Küsimused kunstniku Luca Giordano kohta

Millised Luca Giordano teosed pälvavad kõige rohkem tähelepanu?

The Fall of the Rebel Angels, mis on pälvinud 2000 külastust (6% kõigest Luca Giordano vaatamistest). Ülaltoetletud reitingus on 10 teost.

Kui palju inimesi vaatab Luca Giordano platvormil OriginalUniqueArt.com?

34400 külastust kaheteist kuus: 3600 kunstniku lehel ja 30800 üksikteosete lehel.

Millel seadmetel inimesed Luca Giordano vaatavad?

Kasutajad vaatavad kunstnikku Luca Giordano seadmel arvutid (88%), telefonid (10%) ja seadmed (2%); kõige populaarsem on arvutid, mis moodustab 88% külastustest.

Milliseid teoseid Luca Giordano teoseid inimesed eelistavad?

Võimas ja autoritaarne (Emotsionaalne toon): 24% külastustest, võrreldes 12% kataloogist.