Menüü
Vaata sisu Vaata AR-eelvaadet Telli käsitsi maalitud reproduktsioon Ülemineku digitaalse pildi müügi kanalisse Jaga teost
Detailid Õppekate juhend Lisa lemmikutesse Laadi alla Sarnased teosed Röntgenuuring Slaidietendus Statistika

The Rushing Man No.2

Three figures stand atop a central globe in this dynamic contemporary painting by Su Xin Ping that captures the vibrant energy of modern life through bold colors and expressive brushwork, perfect for your collection.

Avakege Su Xin Ping elujõõga võrjetel emalõpsustel, Hiina kunstnik, kes vangistab urbaniseerumist ja inimkogemusi muusikas Hiinas. Areen 'Kiire inimene' sarja ja tema julget stiili.

Sellel lehel kuvatav kunstiteos on kaitstud autoriõigusega, mis tähendab, et meil ei ole seaduslikku õigust luua või müüa identset reproduktsiooni. Seda kaitset rakendatakse rahvusvaheliste kokkulepete alusel, nagu näiteks Berne konventsioon ning riiklike seadustega, sealhulgas nendega, mida on sätestatud USA autoriõiguse seadus – 17. peatükk.

See meetod järgib täielikult autoriõiguse reegleid, kuna see ei põhine kaitstud kunstiteose kopeerimisel või dupliteerimisel. Selle asemel on tegu loova reinterpreetatsiooniga – uue maaldisega, mis on algteosest inspireeritud, kuid ei ole sellest identiline.

Giclée / Kunstiprint

Muuseumikvaliteediga giclée- või kangasprint kiire tootmisega ja paindlikud viimistlusvõimalused. ( Telli käsitsi maalitud reproduktsioon Ülemineku digitaalse pildi müügi kanalisse)

Corner sample of the P118B picture frame: vormitud polüstüreen, 5 cm wide and 3 cm thick
P118B €10
Corner sample of the P118H picture frame: vormitud polüstüreen, 5 cm wide and 3 cm thick
P118H €10
Corner sample of the P118W picture frame: vormitud polüstüreen, 5 cm wide and 3 cm thick
P118W €10
Corner sample of the P438Z picture frame: vormitud polüstüreen, 5.5 cm wide and 3.5 cm thick
P438Z €10
Corner sample of the P508JH picture frame: vormitud polüstüreen, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P508JH €12
Corner sample of the P508YH picture frame: vormitud polüstüreen, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P508YH €12
Corner sample of the P805H picture frame: vormitud polüstüreen, 5 cm wide and 3.5 cm thick
P805H €10
Corner sample of the P805Z picture frame: vormitud polüstüreen, 5 cm wide and 3.5 cm thick
P805Z €10
Corner sample of the P919BZ picture frame: vormitud polüstüreen, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P919BZ €10
Corner sample of the P919G picture frame: vormitud polüstüreen, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P919G €10
Corner sample of the P919XJ picture frame: vormitud polüstüreen, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P919XJ €10
Corner sample of the P959ZH picture frame: vormitud polüstüreen, 5 cm wide and 3 cm thick
P959ZH €10
Corner sample of the P968JZ picture frame: vormitud polüstüreen, 6 cm wide and 4 cm thick
P968JZ €12
Corner sample of the W106C picture frame: tammepuu või massivpuit, 5 cm wide and 3 cm thick
W106C €8
Corner sample of the W218G picture frame: tammepuu või massivpuit, 5 cm wide and 3 cm thick
W218G €10
Corner sample of the W218JH picture frame: tammepuu või massivpuit, 5 cm wide and 3 cm thick
W218JH €8
Corner sample of the W218Y picture frame: tammepuu või massivpuit, 5 cm wide and 3 cm thick
W218Y €10
Corner sample of the W307PJ picture frame: tammepuu või massivpuit, 6 cm wide and 3 cm thick
W307PJ €10
Corner sample of the W316G picture frame: tammepuu või massivpuit, 6 cm wide and 3 cm thick
W316G €10
Corner sample of the W316PJ picture frame: tammepuu või massivpuit, 6 cm wide and 3 cm thick
W316PJ €8
Corner sample of the W316Y picture frame: tammepuu või massivpuit, 6 cm wide and 3 cm thick
W316Y €10
Corner sample of the W398PJ picture frame: tammepuu või massivpuit, 5 cm wide and 3 cm thick
W398PJ €8
Corner sample of the W4111J picture frame: tammepuu või massivpuit, 6.5 cm wide and 3.5 cm thick
W4111J €10
Corner sample of the W500HY picture frame: tammepuu või massivpuit, 7 cm wide and 5 cm thick
W500HY €15
Corner sample of the W500JH picture frame: tammepuu või massivpuit, 7 cm wide and 5 cm thick
W500JH €15
Corner sample of the W692G picture frame: tammepuu või massivpuit, 8 cm wide and 4 cm thick
W692G €12
Corner sample of the W849H picture frame: tammepuu või massivpuit, 5 cm wide and 3 cm thick
W849H €8
Corner sample of the W940BG picture frame: tammepuu või massivpuit, 7.5 cm wide and 4.5 cm thick
W940BG €15
Corner sample of the W953PJ picture frame: tammepuu või massivpuit, 6 cm wide and 3.5 cm thick
W953PJ €8

Standardne suurus
kohandatud
CM
INCH

Vali meie eelmääratud suurused, mis vastavad teose algupärastele proportsioonidele.

laius
kõrgus

Sisestage vajalik laius ja kõrgus, et see sobiks teie raamile või seinale. Trükki saab ainult lõigata, seda ei saa kunagi pildist suuremaks teha, seega ka differentse vormiga suurus kaotab osa pildist. Enne trükkimist saadame teile kinnitamiseks digitaalse näidisprojektsiooni. Sellel lehel näidatud pilt ei kujuta reaalset lõiget — seda näitab ainult näidisprojekttsioon.

Ülemaailmne tarne () 2 nädala jooksul, tavalise 4/5 nädala asemel. (24 oktoober)

Tasuta ekspresssaatmine üle maailma
Kõrgekvaliteediline lina-kangastest muld
Täielik transpordikindlustus
Tollimaksude tagastamise garantii
Värvitoime täpsuse garantii
100 päeva tagastusõigus (ainult defektide korral)
100% raha tagasi garantii
Hulgusoodustus

Kogu summa

€ 70

The Rushing Man No.2

Giclée / Kunstiprint

Reproduktsiooni mõõtmed

-

Lõppsumma

€ 70

Teave teose kohta

  • Title: The Rushing Man No.2
  • Notable elements or techniques: Vibrant colors, bold brushstrokes
  • Subject or theme: Three people standing on a globe

A Visionary Encounter with Modernity

In the evocative masterpiece The Rushing Man No.2, the esteemed Chinese artist Su Xin Ping invites viewers into a surreal and profound meditation on our place within the global landscape. The painting presents a striking tableau of three figures poised atop a colossal globe, an image that immediately transcends mere portraiture to become a powerful allegory for the human condition in an era of unprecedented connectivity. As these figures—distinguished by their vibrant red, somber black, and pure white attire—stand balanced upon the curvature of the earth, the composition captures a moment of both precariousness and triumph. The central focus on the globe serves as a grounding element, anchoring the ethereal arrangement of the subjects to the very heart of our shared existence.

Su Xin Ping, born in Beijing in 1954, brings his deep-seated understanding of China’s rapid metamorphosis to this work. His technique is a masterful dialogue between the rhythmic traditions of Chinese ink wash and the expressive, energetic brushwork characteristic of Western expressionism. In The Rushing Man No.2, this duality is palpable; the bold application of color and the dynamic movement within the strokes mirror the frenetic pace of modern urbanization. The artist does not merely depict a scene; he captures a pulse, translating the tension between tradition and progress into a visual language that feels both ancient and urgently contemporary.

Symbolism and Emotional Resonance

Beyond its striking visual impact, the painting is rich with symbolic depth, making it an intellectually stimulating piece for collectors and decorators alike. The three figures can be interpreted as representing different facets of humanity or perhaps different stages of societal evolution, standing together yet distinct in their individual identities. The choice of a globe as the stage for this encounter suggests a world that is shrinking through technology and movement, yet remains a vast, mysterious frontier. There is an inherent sense of motion—a "rushing" quality—that speaks to the relentless momentum of the 21st century.

For the interior designer or art enthusiast, this piece offers a profound emotional resonance. It evokes feelings of wonder, curiosity, and a contemplative stillness amidst the chaos of modern life. The interplay of light and shadow across the figures, combined with the monumental scale of the central sphere, creates a focal point that commands attention in any sophisticated space. Whether placed in a minimalist gallery setting or as a centerpiece in a grand residential salon, The Rushing Man No.2 serves as a window into the soul of contemporary China and a mirror to our own global journey, making it an incomparable acquisition for those seeking art that inspires deep thought and aesthetic delight.

Küsimused ja vastused

Millal loodi teos „The Rushing Man No.2“, autor Su Xin Ping?

Teos „The Rushing Man No.2“, autor Su Xin Ping pärineb Contemporary ajast. See ajastu annab teosele ajaloolise konteksti.

Milline toon on teose „The Rushing Man No.2“, autor Su Xin Ping domineeriv?

Teose „The Rushing Man No.2“, autor Su Xin Ping läbimõtes on tunda Green to Violet Spectrum toonist.

Kui suur on originaalteos "The Rushing Man No.2"?

Teose "The Rushing Man No.2" originaalmõõdud on 49 x 48 cm. Algdimensioonid on kasulik viide reproduktsiooni suuruse valimisel.


Kunstniku elulugu

Su Xin Ping: Hiiglasemaja Kogemine Ajakama Aasia Koorne

Siningu tekkimine, mis algas Beijingis 1954. aastal, on seotud veebihtlikult kontemporaalse Hiina piirkondlikke muutusiga. Tema teos ei ole lihtsalt visuaalne salvestus; see on intiimne uurimine urbaanise arengu, moderniseerumise ja inimoleksti olulikkuse kohta – teemad, mis kõnetavad sügavalt riigi kiire kasvuga ning selle sisemisega keerukusega. Algselt koolitatud Beijingis prestžiilises Sentraalse kunstiakadeemias, põhineb Su Xin Pingi põhimõte traditsiooniliste Hiina kunstlikeste printsipeel, kuid ta on neid oskuslikult sihvitanud selgelt modernse tundlikkusega, luues unikaalse hääli Hiina kunsti arenevate maastike silda.

Varajased mõjutused on nähtavad tema elavates värvipaletis ja julgetel käeväril. Need tehnikaid, mis vaibustavad nii traditsioonilist musta vedja maalimist kui ka lä{|\text{l} \text{ääne}}este ekspressionismi, luuavad dünaamilise energia, mis peegeldab kontemporaalse Hiina põnevate tempot. Kuid Su Xin Pingi teos ületab lihtsa imiteeri; ta kasutab neid tööriistu oma ajast sotsiaalset kudrit uurimiseks ja tõlgendamiseks. Tema sarja „Rushing Man“ (Kiire Mees) illustreerib selle lähenemist kõige paremini – figuurid, mis on pidevas liikumises vangistunud, sageli kuvatud karuliste urbaaniliste keskkondades, edastavad kohealt pingutuse ja eraldumise tunnet.

Urbaanuse Paletti: Teemad ja Tehnika

Su Xin Pingi kunstlik keskendumine on keskne moderniseerumise sügav mõju Hiina uskondlikule elule. Ta ei välti kuvamist selle muutuse häirivates aspektides – alienatsioon, traditsiooni kaotamine ja identiteeti säilitamise võitlus püsiva muutuse hulgas. Kuid tema teos pole ainult kriitiline; selles on samuti märkimisväärne empatiavõime, paljastades inimlikku hinna edu rinnast. „Tosting“ (Kõrvaliste) korduv teema, nagu näiteks teoses “Tosting No.32”, esitab figuurid klaustrofobilides sisemajamas, mis on kastetud rahastatud punaseesse – häiriv juxtaposition, mis räägib nii modernse elu elavuse kui ka potentsiaalset vangistumist.

Tema tehnika on iseloomustatud mustripärase vedja maaliga mestripärase käitumisega, kasutades kiestamist ja impasto-tekniikat tekstuurile ja sügavusele loomiseks. Julged käevärid pole lihtsalt dekoratiivsed; nad panustavad aktiivselt iga teose emotsionaalse intenssivsuse. Ta kasutab sageli piiratud värvipaletit, strateegiliselt valitud, et amplifitseerida konkreetseid meeleolu ja luua visuaalne mõju. See restraint, ühendatud tema ekspressiivse maalivärvi rakendusega, võimaldab tal kommunikate keerulised ideed märkimisväärse selgusega ja jõuga.

Märkivad Teosed ja Tunnustamine

Su Xin Pingi kõige tähistatud teoste hulka kuuluvad „Tosting No.25”, „Tosting No.32” ja „Landscape No.12”. Need maalimisteosed, mis on praegu Beijingis Today Art Museum kogus, pakuvad veebihtlikku pilgu tema kunstlikule visioonile. "Tosting No.32", oma häirivaga kuvamisega alastatud figuuridega karmi punases ruumis, on eriti märkimisväärne oma uurimise poolest haavatsus ja eraldumine. „Landscape No.12“ aga pakub laiemat perspektiivi, vangistades Hiina maastiku laiaolu ja keerukuse – tema teose korduv element.

Su Xin Pingi töö on saanud rahvusvahelist tunnustust, millega on korraldatud näitused kogu Hiinas ja väljas. Tema panus kontemporaalse Hiina kunstile on tunnustatud märkimisvääriste kriitikute ja institutsioonide poolt, sealhulgas White Rabbit Collection, mis pakub väärtuslikku ressursi tema kunstliku trajektorii mõistmisel. Tema mõju venib individuaalsete teoste üle; ta esindab olulist häälet käesolevasse dialoogi kohta identiteetist, modernsuse ja Hiina kunsti tulevikust.

Ajakoha Echo'd ja Kontemporane Kontekst

Su Xin Pingi kunstlik perspektiiv on sügavalt juurdunud Hisaan rikkesse ajalugu – rahvus, mis on tuntud oma uuenduste ja valmistustega. Selle ajaline arengu pärandu, nagu dokumenteeritud platvormidel nagu Wikipedia, informeerib ilma kahtluses tema mõistlust moderniseerumisest ja urbaanise arengust. Ta ei lihtsalt kordasta minevikku; pigem on ta sellega kriitiliselt osalojas, kasutades seda linssina, mille kaudu ta uurib praamist.

Lisaks paigutub Su Xin Pingi töö kontemporaalse Hiina kunsti laiematele trendidele – liikumisele, mis on iseloomustatud eksperimenteerimisega, sotsiaalsete kommentaaridega ja nõusolevusega püsivates normidesse väljostuda. Tema uurimine inimlikust kogemusest kiire muutuse kontekstis peegeldab ühise eesmärgi paljude kunstnikute seas, kes on käesolemas riigi keerukustega, mis läbib ongevarasemast transformatsioonist. Tema maalimisteosed serveerivad sügavat reflekti Hiina saarede reisist 21. sajani.

Edasne Uurimine

Et süveneda Su Xin Pingi kunstlikesse maailmas, soovitatakse uurida tema veebilehte Su Xinping OriginalUniqueArt.com peal ja vaadata olulisi teoseid nagu „Fluttering Clouds No.1“ ning „Lay People And Far Horses“, mis on saadaval meie veebgalereeas. Lisainfo jaoks kaaluge külastada White Rabbit Collectioni veebilehte Su Xinping.

Su Xin Ping

Su Xin Ping

1954 - , Hiina

Lühikest infot

  • Artistic Movement Or Style: Õlivmaalid, Kaasaegne Hiina kunst
  • Artists Or Movements Influenced By This Artist: ['Kaasaegne Hiina kunst']
  • Artists Who Influenced This Artist: ['Hiina kultuuriline ja ajalooline kontekst']
  • Date Of Birth: 1954
  • Full Name: Su Xinping
  • Nationality: Hiinese
  • Notable Artworks:
    • Tosting No.25
    • Tosting No.32
    • Landscape No.12
  • Place Of Birth: Beijing, Hiina