Menüü
Vaata sisu Vaata AR-eelvaadet Lülita trükkitoodetele Ülemineku digitaalse pildi müügi kanalisse Jaga teost
Detailid Õppekate juhend Lisa lemmikutesse Laadi alla Sarnased teosed Röntgenuuring Slaidietendus Statistika

Number 28

Experience 'Number 28' by Morris Louis – a vibrant Color Field painting showcasing layered blues, greens, and reds. Explore its minimalist design and dynamic composition at OriginalUniqueArt.

Avastage Morris Louis (1912-1962), Color Field maali kunstipioneeri! Avastage tema innovatiivsed kermistatud maalid, vibrantne värvitoonid ja püsiv mõju abstraktsiale kunstile.

Sellel lehel kuvatav kunstiteos on kaitstud autoriõigusega, mis tähendab, et meil ei ole seaduslikku õigust luua või müüa identset reproduktsiooni. Seda kaitset rakendatakse rahvusvaheliste kokkulepete alusel, nagu näiteks Berne konventsioon ning riiklike seadustega, sealhulgas nendega, mida on sätestatud USA autoriõiguse seadus – 17. peatükk.

Austasena ja seaduslikuna alternatiivina pakume originaalist inspireeritud, käsitsi maalitud isikupärastatud teoseid. Meie osutavad ja professionalsed kunstnikud uurivad hoolikalt originaali stiili, meelemoi ja kunstilist olemust, et luua uus, ainulaadne teos, mis tekitab sama tunnet – olles samal ajal omaette originaalne looming.

See meetod järgib täielikult autoriõiguse reegleid, kuna see ei põhine kaitstud kunstiteose kopeerimisel või dupliteerimisel. Selle asemel on tegu loova reinterpreetatsiooniga – uue maaldisega, mis on algteosest inspireeritud, kuid ei ole sellest identiline.

Käsitsi valmistatud õlimaalireproduktsioon

Meie kunstnike poolt tellimusel valmistatud käsitsi maalitud õli-kainaste teos teie soovitud suuruses ja raamis. ( Lülita trükkitoodetele Ülemineku digitaalse pildi müügi kanalisse)

Corner sample of the P118B picture frame: vormitud polüstüreen, 5 cm wide and 3 cm thick
P118B 10
Corner sample of the P118H picture frame: vormitud polüstüreen, 5 cm wide and 3 cm thick
P118H 10
Corner sample of the P118W picture frame: vormitud polüstüreen, 5 cm wide and 3 cm thick
P118W 10
Corner sample of the P438Z picture frame: vormitud polüstüreen, 5.5 cm wide and 3.5 cm thick
P438Z 10
Corner sample of the P508JH picture frame: vormitud polüstüreen, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P508JH 12
Corner sample of the P508YH picture frame: vormitud polüstüreen, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P508YH 12
Corner sample of the P805H picture frame: vormitud polüstüreen, 5 cm wide and 3.5 cm thick
P805H 10
Corner sample of the P805Z picture frame: vormitud polüstüreen, 5 cm wide and 3.5 cm thick
P805Z 10
Corner sample of the P919BZ picture frame: vormitud polüstüreen, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P919BZ 10
Corner sample of the P919G picture frame: vormitud polüstüreen, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P919G 10
Corner sample of the P919XJ picture frame: vormitud polüstüreen, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P919XJ 10
Corner sample of the P959ZH picture frame: vormitud polüstüreen, 5 cm wide and 3 cm thick
P959ZH 10
Corner sample of the P968JZ picture frame: vormitud polüstüreen, 6 cm wide and 4 cm thick
P968JZ 12
Corner sample of the W106C picture frame: tammepuu või massivpuit, 5 cm wide and 3 cm thick
W106C 8
Corner sample of the W218G picture frame: tammepuu või massivpuit, 5 cm wide and 3 cm thick
W218G 10
Corner sample of the W218JH picture frame: tammepuu või massivpuit, 5 cm wide and 3 cm thick
W218JH 8
Corner sample of the W218Y picture frame: tammepuu või massivpuit, 5 cm wide and 3 cm thick
W218Y 10
Corner sample of the W307PJ picture frame: tammepuu või massivpuit, 6 cm wide and 3 cm thick
W307PJ 10
Corner sample of the W316G picture frame: tammepuu või massivpuit, 6 cm wide and 3 cm thick
W316G 10
Corner sample of the W316PJ picture frame: tammepuu või massivpuit, 6 cm wide and 3 cm thick
W316PJ 8
Corner sample of the W316Y picture frame: tammepuu või massivpuit, 6 cm wide and 3 cm thick
W316Y 10
Corner sample of the W398PJ picture frame: tammepuu või massivpuit, 5 cm wide and 3 cm thick
W398PJ 8
Corner sample of the W4111J picture frame: tammepuu või massivpuit, 6.5 cm wide and 3.5 cm thick
W4111J 10
Corner sample of the W500HY picture frame: tammepuu või massivpuit, 7 cm wide and 5 cm thick
W500HY 15
Corner sample of the W500JH picture frame: tammepuu või massivpuit, 7 cm wide and 5 cm thick
W500JH 15
Corner sample of the W692G picture frame: tammepuu või massivpuit, 8 cm wide and 4 cm thick
W692G 12
Corner sample of the W849H picture frame: tammepuu või massivpuit, 5 cm wide and 3 cm thick
W849H 8
Corner sample of the W940BG picture frame: tammepuu või massivpuit, 7.5 cm wide and 4.5 cm thick
W940BG 15
Corner sample of the W953PJ picture frame: tammepuu või massivpuit, 6 cm wide and 3.5 cm thick
W953PJ 8

Standardne suurus
kohandatud
CM
INCH

Vali meie eelmääratud suurused, mis vastavad teose algupärastele proportsioonidele.

laius
kõrgus

Sisestage vajalik laius ja kõrgus, et teos sobiks teie raamile või seinale. Kuna tegu on käsipainatud teosega, siis erineva kujuga suuruse korral võib kunstnik jätta pildi ümber veidi rohkem marginaali või lõigata osa ära — valik on teie. Enne maali alustamist saadame teile kinnitamiseks digitaalse näidisprojektsiooni. Sellel lehel näidatud pilt ei kajasta tegelikku tulemust — seda näitab ainult näidisprojekttsioon.

Näited muudetavatest elementidest: asenda nägu kliendi fotoga; lisa lemmikloom (nt asenda kass koeraga); lisa taustale peidetud sõnum; muuda tausta maastikku või elemente.
Pärast tellimust saadab OriginalUniqueArt.com meeskond kliendile e-posti juhised ning esitab eelvaate kavandi

Maailmline tarne 3–4 nädala jooksul tavalise 5 nädala asemel. (19 oktoober). Kvaliteedis kompromisse ei tehta.

Tasuta ekspresssaatmine üle maailma
Kõrgekvaliteediline lina-kangastest muld
Täielik transpordikindlustus
Tollimaksude tagastamise garantii
Värvitoime täpsuse garantii
100 päeva tagastusõigus (ainult defektide korral)
100% raha tagasi garantii
Hulgusoodustus

Kogu summa

€ 261

Number 28

Reproduktsiooni materjal

Reproduktsiooni mõõtmed

-

Lõppsumma

€ 261

Teave teose kohta

  • Location: Walker Art Center, MN
  • Title: Number 28
  • Dimensions: 91 x 78 1/2 in.
  • Year: 1961
  • Influences:
    • Cézanne
    • Magna paint
  • Subject or theme: Minimalist abstraction

Kunstiteaduse kvartett

Iga küsimuse kohta on ainult üks õige vastus.

Küsimus 1:
What is the primary technique employed by Morris Louis in creating ‘Number 28’?
Küsimus 2:
The background color in ‘Number 28’ is primarily:
Küsimus 3:
Which art movement does ‘Number 28’ most closely align with?
Küsimus 4:
What is the significance of the vertical orientation in ‘Number 28’?
Küsimus 5:
Morris Louis used Magna paint, which is known for its:

A Symphony of Color and Fluidity

In the realm of mid-century abstraction, few works capture the ethereal essence of movement as profoundly as Morris Louis’s Number 28. Created in 1961, this masterpiece stands as a definitive pillar of the Color Field painting movement, inviting the viewer into a meditative space where boundaries between form and pigment dissolve. At first glance, the composition presents a striking minimalist architecture: two vertical bands of vibrant, saturated color that descend like celestial ribbons against a stark, luminous white void. There is no traditional subject matter here—no figures to anchor the eye or landscapes to ground the soul—only the pure, unadulterated interplay of light and hue.

The brilliance of Number 28 lies in its breathtaking use of color. Within the vertical columns, a kaleidoscopic spectrum unfolds, ranging from deep, oceanic blues and verdant greens to fiery oranges and warm yellows. These colors do not sit static upon the canvas; rather, they appear to breathe and pulse. Through a masterful layering of tones, Louis achieves a sense of translucent depth, as if one is peering through layers of stained glass or watching sunlight filter through tropical waters. This fluidity creates an organic, living quality that transforms the flat surface into a window of infinite, swirling energy.

The Alchemy of Staining and Technique

To understand the emotional resonance of this work, one must appreciate the revolutionary technique employed by Louis. Moving away from the heavy, impasto textures of the Abstract Expressionists who preceded him, Louis embraced the method of "staining." Utilizing thinned acrylic paints—specifically the pioneering Magna paint—he allowed the pigment to soak directly into the unprimed canvas fibers. This process ensures that the color becomes one with the fabric itself, eliminating the distinction between the medium and the support. The result is a surface that possesses a remarkable luminosity, where the edges of the color fields are not defined by harsh lines, but by soft, bleeding transitions that suggest an eternal state of flux.

This technique imbues the painting with a sense of effortless grace. There is no evidence of the artist's brushstroke or physical struggle; instead, there is only the record of gravity and flow. This lack of tactile resistance contributes to the artwork’s profound sense of serenity. For the collector or interior designer, this piece offers a unique aesthetic advantage: it provides a focal point that is both commanding in its presence and soothing in its execution. It does not demand attention through aggression, but rather captivates through a quiet, hypnotic magnetism.

A Legacy of Serenity for Modern Spaces

Beyond its technical mastery, Number 28 serves as an emotional sanctuary. The verticality of the composition evokes a sense of aspiration and monumentality, much like the soaring columns of classical architecture, yet it remains intimately personal and soft. It is a work that celebrates the beauty of simplicity and the power of pure perception. In a modern interior, a high-quality reproduction of this piece acts as a sophisticated anchor, bringing a sense of calm, intellectual depth, and timeless elegance to any room.

Whether placed in a minimalist gallery setting or a richly textured living space, the painting’s ability to harmonize diverse color palettes makes it an invaluable asset for those seeking to curate an atmosphere of refined tranquility. It remains a testament to Morris Louis's vision: a world where color is not merely applied to a surface, but becomes the very soul of the art itself.

Küsimused ja vastused

Kas teoses „Number 28“, autor Morris Louis kasutatakse tugevaid kontraste või pehmeid harronioid?

Teose „Number 28“, autor Morris Louis värvikompositsioon ühendab endas Statement kontrastiga Discordant Palette harmooniat.

Milliseid ühiseid elemente jagab teos "Number 28" ümbri mõeldu "Morris Louis loominguga"?

"Number 28" kuulub Morris Louis Color Field Painting perioodi teosetele, mille tuntud teemad hõlmavad color field, abstract expressionism, post-war american art, experimentation, innovation, process, minimalist, serene composition.

Kui harmoniliselt on teoses „Number 28“, autor Morris Louis värvid ühendatud?

Teose „Number 28“, autor Morris Louis värvid kujutavad Discordant Palette harmooniat. Harmoonia kirjeldab, kuidas värvid omavahel seotud on.


Kunstniku elulugu

Varajärgi ja haridus

  • Sündinud: Morris Louis Bernstein, 28. november 1912, Baltimore, Maryland
  • Vanemad: Louis Bernstein (mööbli müüja) ja Cecelia Luckman Bernstein
  • Haridus: Baltimore'i avalikud koolid; Maryland Institute of Fine and Applied Arts (praegune MICA), 1929–1932. Tudist diplomaat ei lõpetanud.
  • Varajad mõjutajad olid Eugene Speicher ja Paul Cézanne.
  • Näitas varajast huvi kunstile, mida tema perekond Baltimore'i piiratud võimaluste vaatamata rohkelt toetas.

Kunstniku areng ja peamised mõjutajad

  • 1930. aastad: Et töötaks kunstipõlve toetada, tegi ta erinevaid ebatavalistud töid (köögiviljade koorimine, pesutegevus, Gallup Poll uuringud).
  • 1934–1936: Osales Sam Swerdloffi juhendamisel Public Works of Art Project freskoprojektis.
  • 1936–1937: Kolis New Yorki, kus eksperimenteeris erinevate tehnikatega Siqueiros Workshopis.
  • Magna värvi avastamine (1948): Murdepunkt – Louis oli uuendaja Magna värvi kasutamisel, mis oli uuel loodud õliaineline akrüülvärv, mille Leonard Bocour ja Sam Golden tema jaoks koostasid. See võimaldas tema teostes suuremat voolavust ja läbipaistvust.
  • Helen Frankenthaleri mõju: 1953. aastal külastasid Louis ja Kenneth Noland Frankenthaleri stuudioot ja jäid sügavalt muljetetagma tema värvimärkimiste (eriti teose "Mountains and Sea") vastu. See inspireeris neid eksperimenteerima valamise ja värvimärkimise tehnikatega.

Käänete maalid ja värilaigu (Color Field) uuendused

  • Küpsusastmes käänete maalid (1954): Iseloomulikud üksiuparduvad, käänete läbipaistvate värvikihtide kihid, mis on valatud või värvitud ette lõigest või lõismata kangasele.
  • Tehnika: Väga lahjendatud värv rakendati ette lõismata ja pingutamata kangasele, lastes sellel kumeril pinnal voolata, tekitades läbipaistvad värvikääned. See väetas pintslitõmbusi ja rõhutas pinnasuse (tasaläisuse) aspekti.
  • Värilaigu maalid (Color Field Painting): Louis sai keskneks tehnikas Color Field, lihtsustades piktoriaalset ruumi ja rõhutades intensiivsete värvikihtide tasapindmeid. Ta kuulus Washingtoni värikooli (Washington Color School) liikumisse.
  • Seeriaid ja stiilid: Lisaks käänete maalpidele uuris ta selliseid seeriaid nagu lillemaalid, kolonnid (1960), lahtilaibunud (unfurleds) (1960–61) – mis sisaldasid läbipaistmatute värvide oja – ning triikmaali (1961–62).

Olulised saavutused ja ajalooline tähendus

  • Color Field maali tehnikate pioneer: Louis on tunnustatud kui üks Color Field maali peamisi uuendajaid koos kunstikega nagu Kenneth Noland ja Helen Frankenthaler.
  • lik
  • Mõju abstraktsiabrastsele ekspressionismile: Tema töö laiendas abstraktsiabrastse ekspressionismi piire, keskendudes värvile ja tasaläisusele pigem kui žestile või kompositsioonile.
  • Washingtoni värikool: Oluline panus selle mõjuvaliku liikumise arendamisel, mis rõhutas reduktiivset lähenemist maali kunstile.
  • Teostega destruktiivne tegevus: Märkimisväärne on fakt, et Louis hävitas 1955–1957 aastatel paljusid oma maale, mis peegeldas tema kriitilist enesearvustust.
  • Pärand: Tema rõhuasetus värvile, tasaläisusele ja värvi materjaalsusele mõjutab jätkuvalt kaasaegseid kunstnikke.

Hilisemad aastad ja surm

  • Louis jätkas produktivset maalamist kuni oma surmini.
  • Surm: Surnud 7. september 1963, Washington, D.C., 49. aasta vanuses.
  • Mälestusepidu näitus (1963): Pallast surma peeti olulist näitust Solomon R. Guggenheimi muuseumis.
  • Retrospektiivsed näitusid: Suured retrospektiivsed näitusid järgnesid Bostoni Fine Arts muuseumis (1967) ja Washington, D.C. National Gallery of Art muuseumis (1976).
Morris Louis

Morris Louis

1912 - 1962 , USA

Lühikest infot

  • Artistic Movement Or Style: Color Field maalid
  • Artists Or Movements Influenced By This Artist:
    • Kenneth Noland
    • Washington Color School
  • Artists Who Influenced This Artist:
    • Helen Frankenthaler
    • Jackson Pollock
    • Cézanne
  • Date Of Birth: 28. november 1912
  • Date Of Death: 7. september 1962
  • Full Name: Morris Louis
  • Nationality: USA
  • Notable Artworks:
    • High
    • Number 1-36
    • Where
    • Number 1-68
    • Gamma Tau
    • Third Element
    • Delta Theta
  • Place Of Birth: Baltimore, USA
Avastage teoseid, mis on koondatud teemade, stiilide ja omaduste kaupa.