Menüü
Vaata sisu Vaata AR-eelvaadet Telli käsitsi maalitud reproduktsioon Ülemineku digitaalse pildi müügi kanalisse Jaga teost
Detailid Õppekate juhend Lisa lemmikutesse Laadi alla Sarnased teosed Röntgenuuring Slaidietendus Statistika

The Nymph Echo

Captured in exquisite Academic style by Alexandre Cabanel during 1874, ‘The Nymph Echo’ portrays a contemplative woman amidst breathtaking cliffs and mountains—a masterful depiction of light and emotion that invites you to explore this timeless masterpiece.

Avastage Alexandre Cabanel (1823-1889), prantsuse akadeemilise maalikunsti meister, tuntud klassikaliste ja ajalooliste teoste nagu "Venus sünd" poolest. Tutvuge portreedega, religioossete stseenidega ning tema püsivat mõju.

Giclée / Kunstiprint

Muuseumikvaliteediga giclée- või kangasprint kiire tootmisega ja paindlikud viimistlusvõimalused. ( Telli käsitsi maalitud reproduktsioon Ülemineku digitaalse pildi müügi kanalisse)

Corner sample of the P118B picture frame: vormitud polüstüreen, 5 cm wide and 3 cm thick
P118B €10
Corner sample of the P118H picture frame: vormitud polüstüreen, 5 cm wide and 3 cm thick
P118H €10
Corner sample of the P118W picture frame: vormitud polüstüreen, 5 cm wide and 3 cm thick
P118W €10
Corner sample of the P438Z picture frame: vormitud polüstüreen, 5.5 cm wide and 3.5 cm thick
P438Z €10
Corner sample of the P508JH picture frame: vormitud polüstüreen, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P508JH €12
Corner sample of the P508YH picture frame: vormitud polüstüreen, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P508YH €12
Corner sample of the P805H picture frame: vormitud polüstüreen, 5 cm wide and 3.5 cm thick
P805H €10
Corner sample of the P805Z picture frame: vormitud polüstüreen, 5 cm wide and 3.5 cm thick
P805Z €10
Corner sample of the P919BZ picture frame: vormitud polüstüreen, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P919BZ €10
Corner sample of the P919G picture frame: vormitud polüstüreen, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P919G €10
Corner sample of the P919XJ picture frame: vormitud polüstüreen, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P919XJ €10
Corner sample of the P959ZH picture frame: vormitud polüstüreen, 5 cm wide and 3 cm thick
P959ZH €10
Corner sample of the P968JZ picture frame: vormitud polüstüreen, 6 cm wide and 4 cm thick
P968JZ €12
Corner sample of the W106C picture frame: tammepuu või massivpuit, 5 cm wide and 3 cm thick
W106C €8
Corner sample of the W218G picture frame: tammepuu või massivpuit, 5 cm wide and 3 cm thick
W218G €10
Corner sample of the W218JH picture frame: tammepuu või massivpuit, 5 cm wide and 3 cm thick
W218JH €8
Corner sample of the W218Y picture frame: tammepuu või massivpuit, 5 cm wide and 3 cm thick
W218Y €10
Corner sample of the W307PJ picture frame: tammepuu või massivpuit, 6 cm wide and 3 cm thick
W307PJ €10
Corner sample of the W316G picture frame: tammepuu või massivpuit, 6 cm wide and 3 cm thick
W316G €10
Corner sample of the W316PJ picture frame: tammepuu või massivpuit, 6 cm wide and 3 cm thick
W316PJ €8
Corner sample of the W316Y picture frame: tammepuu või massivpuit, 6 cm wide and 3 cm thick
W316Y €10
Corner sample of the W398PJ picture frame: tammepuu või massivpuit, 5 cm wide and 3 cm thick
W398PJ €8
Corner sample of the W4111J picture frame: tammepuu või massivpuit, 6.5 cm wide and 3.5 cm thick
W4111J €10
Corner sample of the W500HY picture frame: tammepuu või massivpuit, 7 cm wide and 5 cm thick
W500HY €15
Corner sample of the W500JH picture frame: tammepuu või massivpuit, 7 cm wide and 5 cm thick
W500JH €15
Corner sample of the W692G picture frame: tammepuu või massivpuit, 8 cm wide and 4 cm thick
W692G €12
Corner sample of the W849H picture frame: tammepuu või massivpuit, 5 cm wide and 3 cm thick
W849H €8
Corner sample of the W940BG picture frame: tammepuu või massivpuit, 7.5 cm wide and 4.5 cm thick
W940BG €15
Corner sample of the W953PJ picture frame: tammepuu või massivpuit, 6 cm wide and 3.5 cm thick
W953PJ €8

Standardne suurus
kohandatud
CM
INCH

Vali meie eelmääratud suurused, mis vastavad teose algupärastele proportsioonidele.

laius
kõrgus

Sisestage vajalik laius ja kõrgus, et see sobiks teie raamile või seinale. Trükki saab ainult lõigata, seda ei saa kunagi pildist suuremaks teha, seega ka differentse vormiga suurus kaotab osa pildist. Enne trükkimist saadame teile kinnitamiseks digitaalse näidisprojektsiooni. Sellel lehel näidatud pilt ei kujuta reaalset lõiget — seda näitab ainult näidisprojekttsioon.

Ülemaailmne tarne () 2 nädala jooksul, tavalise 4/5 nädala asemel. (21 oktoober)

Tasuta ekspresssaatmine üle maailma
Kõrgekvaliteediline lina-kangastest muld
Täielik transpordikindlustus
Tollimaksude tagastamise garantii
Värvitoime täpsuse garantii
100 päeva tagastusõigus (ainult defektide korral)
100% raha tagasi garantii
Hulgusoodustus

Kogu summa

€ 70

The Nymph Echo

Giclée / Kunstiprint

Reproduktsiooni mõõtmed

-

Lõppsumma

€ 70

Teave teose kohta

  • Notable elements or techniques: Chiaroscuro
  • Title: The Nymph Echo
  • Influences: Jacques-Louis David
  • Year: 1874
  • Movement: Academic Art

Kunstiteaduse kvartett

Iga küsimuse kohta on ainult üks õige vastus.

Küsimus 1:
What artistic movement is Alexandre Cabanel’s painting ‘The Nymph Echo’ primarily associated with?
Küsimus 2:
Where can you find a reproduction of ‘The Nymph Echo’?
Küsimus 3:
What technique is Cabanel primarily known for utilizing in his artwork?
Küsimus 4:
The painting depicts a woman listening intently. What element contributes to the sense of depth and volume in this scene?
Küsimus 5:
According to the description, what is a notable characteristic of Alexandre Cabanel’s style?

A Symphony of Silence: The Soul Within Cabanel’s Echo

In the quietude of Alexandre Cabanel’s 1874 masterpiece, The Nymph Echo, we encounter more than a mere landscape; we enter a sanctuary of profound introspection. The painting presents a woman perched precariously yet peacefully upon rugged rocks, her silhouette framed by the sweeping grandeur of a cliffside vista. There is an immediate, arresting tension in her posture—her hands are pressed firmly against her ears, a gesture that serves as both a shield and a bridge. This movement suggests a desperate attempt to tune out the clamor of the external world to better hear the whispers of her own spirit, or perhaps to block out a sound too haunting to bear. Through this single, evocative motion, Cabanel transforms a classical subject into a deeply relatable study of human vulnerability and the search for inner stillness.

The technical brilliance of the piece lies in Cabanel’s mastery of the Academic style, a tradition that sought to marry anatomical perfection with idealized beauty. Utilizing the dramatic interplay of chiaroscuro, the artist sculpts the woman's form with light and shadow, giving her skin a luminous, porcelain quality that contrasts strikingly against the textured, somber tones of the rocky terrain. The mountains in the distance are rendered with a soft, atmospheric depth, creating a sense of infinite space that mirrors the vastness of the subject's internal thoughts. Every brushstroke serves the purpose of realism, yet there is an ethereal grace to the composition that elevates it above mere documentation, making it a captivating centerpiece for any collection focused on classical elegance.

Historical Resonance and Symbolic Depth

Created during a pivotal moment in art history, The Nymph Echo stands as a defiant testament to tradition amidst the rising tide of Impressionism. While his contemporaries were beginning to dissolve form into fleeting impressions of light, Cabanel remained anchored in the permanence of the figure and the solidity of the landscape. This commitment to structure provides the painting with an enduring weight; it does not flicker or fade like a passing moment but remains as steadfast as the cliffs depicted. The work draws heavily from the wellspring of Greek mythology, specifically the tragic tale of the nymph Echo, whose ability to speak was stripped away, leaving her only able to repeat the words of others. In this painting, we see the psychological aftermath of that loss—the heavy silence of a soul trapped within its own echoes.

For the discerning collector or interior designer, this artwork offers a sophisticated emotional palette. It is a piece that commands attention through subtlety rather than volume. The contrast between the pristine white of her dress and the rugged, natural elements evokes a sense of purity meeting the wildness of nature. Whether placed in a contemporary gallery setting or a classic study, The Nymph Echo invites viewers into a meditative state. It is an exquisite choice for those seeking to infuse a space with themes of contemplation, resilience, and the timeless beauty of the human experience, serving as a window into a world where even silence has a voice.

Küsimused ja vastused

Kas teose "The Nymph Echo" kõrgekvaliteediline allalaadimine on saadaval?

Teose "The Nymph Echo" digitaalset versiooni saab tellida kui kõrge resolutsiooniga digitaalse pildi allalaadimine, ostedes seda otse sellelt lehelt Digitaalne pilt.

Mis on soovitatav trükkimõõt teosele „The Nymph Echo“, autor Alexandre Cabanel?

Teose "The Nymph Echo" trükkimiseks on soovitatav kasutada suurust Large. Samade proportsioonidega on saadaval ka teisi mõõtmeid.

Kuidas teose "The Nymph Echo" värvid omavahel sobivad?

Teose "The Nymph Echo" värviharmonia on Softly Mixed Palette.


Kunstniku elulugu

Varajane Elu ja Kunstiline Koolkonna Kasvamine

Alexandre Cabanel, kelle nimi on sünonüüm 19. sajandi Prantsuse akadeemilise kunsti jaoks, sündis Montpellier’s 28. septembril 1823. aastal. Tema teekond kunstiliste saavutuste poole ei alanud kunstnike perekonnas, vaid tagasihoidliku puusepa pojana – taust, mis andis talle tugeva tööeetika ja võib-olla suurema tähelepanu käsitööle. Juba varakult oli Cabaneli talent vaieldamatu; kümneaastaselt sai ta juba ametlikku õpetust Montpellier’ kohalikus kunstikoolis, mis näitas tema võimekust, mis vääris erilist tähelepanu. See varajane lubadus tagas talle stipendiumi Pariisi õppimiseks 1839. aastal, astudes prestiižsesse École des Beaux-Arts François-Édouard Picoti juhendamisel. Picot, Jacques-Louis Davidi õpilane ise, andis ranget koolitust, mis põhines klassikalistel põhimõtetel – alus, mis mõjutas sügavalt Cabaneli kunstilist arengut. Õppekava ei keskendunud ainult tehnikale; see hõlmas laia haridust kirjanduses, ajaloos ja filosoofias, edendades intellektuaalset sügavust, mis andis tema teemadele vormi. Tema varasemad katsed ihaldatud Prix de Rome stipendiumi eest, kuigi esialgu ebaõnnestunud, näitasid ambitsioone ja valmisolekut oma oskusi täiendada. Lõpuks, 1845. aastal saavutas ta selle auhinna, mis andis talle võimaluse õppida Villa Medicis Rooma linnas – oluline kogemus igale noorele Prantsuse kunstnikule.

Rooma Aastad ja Kuulsuse Tipp

Rooma osutus Cabaneli jaoks muutlikuks. Vanaaja kunsti ja kultuuri sügavusse sukeldunud, omandas ta renessansi meistrite õpetused, uurides nende kompositsioone, tehnikaid ja vormi valdamist. See periood ei piirdunud ainult vanade meistrite kopeerimisega; see oli klassikaliste ideaalide siseistamine ja kohandamine oma kunstilisele visioonile. Sel ajal sõlmis ta olulise suhte Alfred Bruyas’ga, samuti Montpellier’st pärit kollektsionäri ja innuka kunstikollektsionääri, kes sai Cabaneli patrooniks. Bruyas tellis kunstnikult mitmeid teoseid, sealhulgas *Albaydé*, *La Chiaruccia* ja *Mees mõtisklemas, Noore Rooma Munk* – maalid, mis näitavad Cabaneli kasvavat oskust kujutada nii ajaloolisi teemasid kui ka romantilise tundlikkusega täidetud võluvaid stseene. Pärast Pariisi naasmist kindlustas Cabanel kiiresti oma positsiooni Salongi süsteemis, Académie des Beaux-Arts’i ametliku kunstinäitusena. Tema maalid said pidevalt kiitust tehnilise briljantsuse, elegantsete kompositsioonide ja võluva ilu eest. Läbimurdepunkt saabus 1863. aastal teosega *Veenuse Sünd*. See maal, jumalanna vapustav kujutus tõusmast merest, põhjustas kohese sensatsiooni – mitte ilma poleemikata. Kuigi seda tunti kiitust naisvormi ekskviiidi renderdamise ja meisterliku tehnika eest, kutsus see esile ka kriitikat mõnedelt pooltelt, kes leidsid selle liiga sensuaalseks või originaalsuse puuduseks. Napoleon III ise ostis teose oma isiklikku kollektsiooni, kinnistades Cabaneli maine ja tagades tema koha Teise Imperiumi ihaldatuimate kunstnike seas.

Akadeemilise Stiili Meister

Cabaneli kunstiline stiil on kindlalt juurdunud akadeemilises realismis – traditsioonis, mis rõhutas täpset joonistust, hoolikat tähelepanu detailidele ja klassikalisi iluideaale. Ta paistis silma ajalooliste, mütoloogiliste ja religioossete teemade kujutamisel, lisades neile sageli dramaatilikkuse ja emotsionaalse intensiivsuse tunde. Tema portreed olid samuti kiitust väärt võime eest tabada mitte ainult oma istujate füüsilikku sarnasust, vaid ka nende iseloomu ja isiksust. Cabaneli tehnikat iseloomustas sile pintseldatud töö, toonide peened gradatsioonid ja meisterlik valgus-varja kasutamine. Tal oli erakordne talent nahatoonide renderdamisel tähelepanuväärse realismiga, luues figuure, mis tundusid lõuendil hingavat. Ta ei kopeerinud lihtsalt reaalsust; ta idealiseeris seda – püüdes luua pilte, mis kehastasid klassikalisi harmoonia, tasakaalu ja proportsionaalsuse ideaale. See ideaalse ilu otsimine viis teda sageli oma teemade täiustamisele ja täiendamisele, mille tulemuseks olid maalid, mis olid nii tehniliselt veatud kui ka esteetiliselt meeldivad. *Ophelia*, maalitud 1883. aastal, on selle lähenemise näide; traagilist kangelannat kujutatakse kummitava iluga, tema poos ja väljendus viies edasi sügava leina tunde. Samuti tema *Portree Krahvinna E. A. Vorontsova Dashkovast* demonstreerib tema võimet tabada oma subjekti elegantsi ja sisemist tugevust.

Pärand ja Mõju

1864. aastaks oli Cabanel saavutanud sellise edu, mis võimaldas tal aktsepteerida professori kohta École des Beaux-Arts’is – positsiooni, mida ta hoidis kuni oma surmani 1889. aastal. Õpetajana mõjutas ta põlvkondi kunstnikke, andes oma teadmised ja oskused pürgivatele maalikunstnikele. Tema silmapaistvate õpilaste hulgas olid paljud edukad kunstnikud, kes jätkasid akadeemilise kunsti traditsioone. Kuigi ta kohtas väljakutseid uute kunstiliikumiste nagu Impressioonism poolt oma elu lõpus, jäi Cabanel kindlaks klassikalistele ideaalidele. Tema tööd jätkusid näitusel ja tähistati ning tal oli lojaalne kollektsionäride ja patroonide ring. Kuigi hilisemad põlvkonnad võivad akadeemilist kunsti vaadata teatud skeptilisusega, jäävad Cabaneli panused oluliseks. Ta esindab 19. sajandi Prantsuse maalikunsti tippu – meisterkäsitöölist, kellel oli võrreldamatu võime luua pilte, mis olid nii ilusad kui ka tehniliselt saavutatud. Tema maalid köidavad tänagi publikut, pakkudes pilku maailma, kus valitsesid kunstipäev, oskus ja klassikalised ideaalid. Tema mõju on näha järgnenud kunstnike töödes, isegi neis, kes teadlikult lükkasid akadeemilisi konventsioone tagasi – tunnistus tema kunstilise visiooni püsivast jõust.
Alexandre Cabanel

Alexandre Cabanel

1823 - 1889 , Prantsusmaa

Lühikest infot

  • Artistic Movement Or Style: Akadeemiline kunst
  • Artists Who Influenced This Artist: ['François-Édouard Picot']
  • Date Of Birth: 28 september 1823
  • Date Of Death: 23 jaanuar 1889
  • Full Name: Alexandre Cabanel
  • Nationality: Prantslane
  • Notable Artworks:
    • Ophelia
    • The Birth of Venus
  • Place Of Birth: Montpellier, Prantsusmaa
Avastage teoseid, mis on koondatud teemade, stiilide ja omaduste kaupa.